Rīgā vajadzētu izveidot izklaides centru, kur varētu aicināt zvaigznes no visas pasaules, šādu viedokli šorīt intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" pauda Rīgas mērs Nils Ušakovs.
Kamēr valstī kā milzu augonis uzmetusies Krīze, bet politiķi mēģina iestaipīt jaunu koalīciju Prokrusta gultā, galvaspilsētā risina pavisam citas nozīmības jautājumus.