Padomi svara zaudēšanai

10.jūl
Visbiežāk, kad mums kārojas kaut kas gards, roka sniedzas pēc neveselīgiem našķiem. Tomēr ir lērums dažādu veselīgu našķu, kurus iesaka ēst uztura speciālisti, jo tie ir ne tikai veselīgi, bet arī ļoti gardi!
2.jūl
Ja šovasar vēlaties zaudēt svaru, svarīgi ir ne tikai sportot un ēst veselīgi, bet arī neaizrauties ar dažādiem alkoholiskiem dzērieniem. Alkohols pats par sevi nav labs veselībai, taču ir vairāki dzērieni, kurus uztura speciāliste Džordžija Čiltone neiesaka lietot, ja vēlaties zaudēt svaru. Šie pieci dzērieni nenāks par labu jūsu figūrai!
24.mai
Variācijas, kā pagatavot smūtijus, ir neizsmeļamas, mainot dažādas sastāvdaļas, var iegūt arvien jaunas garšu buķetes. Smūtiji var būt barojoši, sātīgi un pat veicināt svara zudumu. Lai pagatavotu smūtiju, kas palīdzēs mazināt svaru, ieteicams sekot līdzi šiem četriem zemāk minētajiem ieteikumiem!
10.apr
Tējas satur daudz dažādus antioksidantus un augu savienojumus, kuri ir labi veselībai, viens no plusiem - atsevišķas tējas var palīdzēt "sadedzināt" taukus. Šoreiz apkopojām četrus tējas veidus, kuras lieliski var palīdzēt svara zaudēšanas procesā jeb tām tiek piedēvētas tādas īpašības, kā spēja "dedzināt" taukus!
4.apr
Dietoloģe Eimija Gudsone atklāj, viņasprāt, labāko pusdienu recepti, kas ir ne tikai ļoti garda, bet arī būs noderīga ikvienam, kas vēlas zaudēt lieko svaru!
13.mar
Čia sēklas tiek uzskatītas par īstu superēdienu, pateicoties tajā esošajam lielajam šķiedrvielu daudzumam un niecīgajam kaloriju daudzumam, un augu olbaltumvielām. Uztura speciālisti iesaka cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt lieko svaru, iekļaut savā uzturā šīs labās sēkliņas. Vispopulārākais veids, kā notiesāt čia sēklas, ir pagatavot čia sēklu pudiņu. Bet, kur vēl izmantot šīs sēklas? 
12.mar
Domājot par svara zaudēšanu, svarīgi ir sportot un ēst veselīgi. Lai svara zaudēšanas procesā neatteiktos pavisam no dažādiem gardiem produktiem, ir izdomāta neviena vien alternatīva. Veikalu plauktos varam atrast daudzu iemīļotu produktu liesākas versijas. Bet vai tās vienmēr ir labākas? To skaidro uztura speciāliste Laura Vainesa.
5.mar
Lēnām ziema atkāpjas un pavasaris jau ir pie apvāršņa, kas nozīmē to, ka līdz vasarai vairs nav tālu. Tuvojoties gada siltajam laikam, daudziem arvien aktuālāks kļūst jautājums - kā zaudēt lieko svaru? Kā zināms, tad, lai zaudētu svaru, ir jāēd veselīgi un jāsporto. Izrādās, ka ir vēl pāris veidi, kā pavisam viegli "iekustināt" svara zaudēšanas procesu. 
17.feb
Pareizo vingrinājumu atrašana, lai zaudētu svaru, ir ne vien laikietilpīga, bet arī sarežģīta - katram vingrinājumam ir savs mērķis, bet kā lai atrod to, kas patiešām strādā? Raksta "unian.net".
6.feb
Domājot par svara zaudēšanu, svarīgi ir atcerēties divas būtiskas lietas - nepieciešams regulāri nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un ēst veselīgi. Reizēm mums var būt maldīgs priekšstats par to, kas ir veselīgs un kas nav. Šoreiz apkopojām neveselīgākos dzērienus jeb tādus, no kuriem nepieciešams atteikties, ja vēlaties atbrīvoties no "riepiņas".
17.jan
Viens no pašiem vienkāršākajiem veidiem, kā kļūt fiziski aktīvākiem un samazināt lieko svaru, ir doties pastaigās.
16.jan
Doma vien par svara zaudēšanu daudziem var izraisīt galvassāpes, jo tas nav ne ātrs, ne viegls process. Ja doma par došanos uz sporta zāli jūs nemaz neiepriecina, tad mums jums ir laba ziņa. Sāciet ar pavisam vienkāršu fizisko aktivitāti, kuras veikšanai nevajadzēs ne ekipējumu, ne papildus finanses. Eksperti norāda, ka lielisks veids, kā sākt savu svara zaudēšanas procesu, ja jums nepatīk sportot, ir doties pastaigās. Ko labu mūsu veselībai un tieši svara zaudēšanai dod vienkāršas pastaigas?
8.dec 2023
Ir divu veidu cilvēki. Vieniem ir ļoti viegli pieņemties svarā, otriem - grūti. Ja piederat pie pirmās grupas cilvēkiem, tad centieties izskaust no savas vakara rutīnas šos sešus paradumus!