Latvijas izlase

19.jun 2018
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība otrdien, 19. jūnijā, turpināja gatavošanos Pasaules kausa kvalifikācijas trešajam sabraukumam, kurā paredzētas izbraukuma spēles pret Zviedriju (28. jūnijā Stokholmā) un Ukrainu (1. jūlijā Kijevā). Pirmdien komandai pievienojās NBA spēlētājs Dāvis Bertāns.
17.jun 2018
Čehijas trešā spēcīgākā komanda "Jabonec" panākusi vienošanos par latviešu futbolista Dāvja Ikaunieka piesaistīšanu. Tagad komandai vēl atlicis noslēgt individuālo līgumu ar pašu spēlētāju. Paredzams, ka vienība par latvieti samaksāja vismaz miljonu eiro.
11.jun 2018
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars pirmdien, 11. jūnijā, nosauca spēlētājus, kuri gatavosies Pasaules kausa kvalifikācijas trešajam sabraukumam. Ierindā nebūs Mareks Mejeris un Rolands Freimanis.
9.jun 2018
Pārbaudes spēlē Daugavas stadionā debiju Latvijas izlasē piedzīvoja vārtsargs Jevgeņijs Nerugals, kurš ielaida trīs vārtus pret Azerbaidžānu. Savus vienīgos vārtus Latvija guva kompensācijas laikā, izceļoties Robertam Uldriķim, un Miksu Pātelainenam nācās ciest savu pirmo sakāvi Latvijas izlasē, zaudējot ar 1:3.
7.jun 2018
Latvijas izlases un "VEF Rīga" basketbolistam Marekam Mejerim pēc ceļgala operācijas būs nepieciešama aptuveni divus līdz trīs mēnešus ilgs rehabilitācijas posms, aģentūrai LETA atklāja "VEF Rīga" komandas direktors Gatis Jahovičs.
5.jun 2018
Latvijas futbola valstsvienība otrdien Viļņā Baltijas kausa otrajā spēlē nenoturēja vadību, dažas minūtes pirms beigām ielaižot vārtus, un spēlēja neizšķirti pret Lietuvu - 1:1. Neizšķirts ļāva Latvijai jau ceturto reizi pēc kārtas izcīnīt Baltijas kausu.
3.jun 2018
Svētdien Eiropas sudraba līgas priekšpēdējā grupu turnīra spēlē Latvijas volejbola valstsvienība izbraukumā ar rezultātu 3-0 pieveica Maķedoniju, izcīnot piekto panākumu piecās spēlēs un priekšlaikus nodrošinot dalību finālturnīrā.
2.jun 2018
eiksmīgi sākusies somu trenera Miksu Pātelainena ēra Latvijas futbola izlasē - pirmajā spēlē atjaunotajā Daugavas stadionā ar 1:0 pieveikta Igaunijas izlase. Uzvaras vārtus šajā Baltijas kausa mačā otrā puslaika vidū guva Jānis Ikaunieks ar teicamu tālsitienu.
25.mai 2018
Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars nosaucis 19 spēlētāju sarakstu, kas kandidēs uz vietu komandā vasarā paredzētajās Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlēs pret ZViedriju un Ukrainu. Pirmo reizi kandidātu lokā iekļauts "VEF Rīga" uzbrūkošais aizsargs Artis Ate, kā arī Badalonas "Joventut" debitējušais 18 gadus vecais saspēles vadītājs Artūrs Žagars.
24.mai 2018
Latvijas futbola izlases jaunais galvenais treneris Miksu Pātelainens nosaucis sastāvu Baltijas kausa izcīņas spēlēm un pārbaudes mačam pret Azerbaidžānu. Sastāvā pēc pusotra gada pārtraukuma iekļauts Artūrs Karaušausks, izsaukumu sagaidījis arī Vladimirs Kamešs, tāpat pavēstīts, ka somu trenerim asistēs Latvijas treneri Aleksandrs Koliņko (vārtsargu treneris) un Mareks Zuntners, kā arī skots Gordons Jangs.
17.mai 2018
Starptautiskā futbola federāciju asociācija (FIFA) publicējusi jaunāko izlašu rangu. Tā kā aprīlī un maija sākumā tradicionāli tiek aizvadīts maz spēļu, arī izmaiņu rangā ir ļoti maz.
17.apr 2018
Gatavojoites 2019. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Zviedrijas un Ukrainas izlasēm, Latvijas nacionālā vīriešu basketbola izlase Rīgā aizvadīs pārbaudes spēli ar Krievijas izlasi. Spēle notiks 25. jūnijā Rīgā.
13.sep 2017
Latvijas basketbola izlase, kura otrdien Stambulā cieta neveiksmi Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā, šodien pirms pusdienu laika jau atgriezīsies mājās.
13.sep 2017
Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis pēc zaudējuma Eiropas čempionāta ceturtdaļfināla spēlē pret Slovēniju (97:103) atzina, ka mazliet pietrūcis vēsas galvas un pāris veiksmīgu epizožu aizsardzībā vai pamatotu metienu uzbrukumā.
photo_camera
12.sep 2017
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība otrdien, 12. septembrī, Stambulā zaudēja Slovēnijai ar 97:103 un veiksmīgākajā Eiropas čempionātā pēc neatkarības atjaunošanas tomēr neiekļuva labāko četriniekā.
12.sep 2017
"Viņiem arī patīk ātrs basketbols, viņiem arī ir ļoti ātra pāreja uzbrukumā. Tas arī viss. Uzskatu, ka spēlētāju stils ir atšķirīgs," pirms mača pret Slovēniju Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Stambulā sacīja Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis.
10.sep 2017
Pēc zaudējuma Eiropas čempionāta astotdaļfinālā pret Latvijas basketbola izlasi ar 68:100 Melnkalnes valstsvienības galvenais treneris Bogdans Taņevičs ļoti atzinīgi novērtēja Latvijas spēku un atzina, ka viņa izlasei bijis maz, ko likt pretim.
10.sep 2017
Latvijas labākais spēlētājs Kristaps Porziņģis savā Youtube kanālā publicējis video materiālu ar kadriem no Latvijas vīriešu basketbola izlases treniņiem, kas tiek aizvadīti starp Eurobasket 2017 spēlēm.
10.sep 2017
Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis pēc pārliecinošās uzvaras pār Melnkalnes komandu Eiropas čempionāta astotdaļfinālā atskatījās uz aizvadīto maču un izteicās arī par ceturtdaļfināla pretinieci Slovēniju.
10.sep 2017
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība svētdien, 10. septembrī, Stambulā uzvarēja Melnkalni ar 100:68 un otro reizi pēc kārtas sasniedza Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālu. Otrdien, 12. septembrī, spēle pret Slovēniju.