\\Autori

ZSZane Stankeviča

25.dec 2011
Pagājušajā naktī Latgalē izveidojusies vidēji trīs centimetrus bieza sniega kārtiņa, nedaudz snidzis arī Vidzemē, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
 
21.aug 2011
Līvānos velosipēdists uzbrauc gājējam un no notikuma vietas aiziet.
 
20.mai 2011
Kāds garīdznieks Ņujorkā vada kristiešu draudzi, kas sevi dēvē par Hipsteru baznīcu un pretendē uz "mūsu paaudzes baznīcas" lomu.
 
6.feb 2011
Zinot režisores Žaklīnas Cinovskas aizņemtību, šķiet dīvaini, ka februāra sākumā viņai joprojām nebija plānotāja, ar kura palīdzību organizēt savu laiku – tas nopirkts tikai šonedēļ. Izrādās, TV dīva nesen atgriezusies no divarpus nedēļu ilga ceļojuma Irānā.
 
13.jan 2011
Rīgas mēru portretu galeriju Rātsnamā papildinājušas vēl divas gleznas – bijušo domes priekšsēdētāju Aivara Aksenoka un Jāņa Birka portreti. Abi politiķi saviļņoti atzīst, ka šī bijusi pirmā reize, kad viņu attēls nonācis uz audekla, un satikšanās ar māksliniekiem bijusi interesanta pieredze.
 
27.nov 2010
Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs šonedēļ devās mežā, lai kopā ar atbildīgajām amatpersonām un mediju pārstāvjiem izvēlētos galveno Ziemassvētku egli. Izrādās, ka mēram pašam eglītes šoziem mājās nebūs – pie vainas kaķi...
 
16.jūl 2010
Krievijas prezidents Dmitrijs Medvedevs 7. jūlijā izdevis dekrētu, ar kuru Raimondam Paulam piešķīris Goda ordeni par lielo ieguldījumu Latvijas un Krievijas kultūras sakaru veicināšanā, kā arī par krievu valodas popularizēšanu Latvijā, savukārt Latvijas Nacionālās operas direktoru Andreju Žagaru un Daugavpils universitātes rektoru Arvīdu Barševski aplaimojis ar Draudzības ordeni.
 
16.jun 2010
Vilku ģimene šogad iebraukusi vasarā mazliet neierastākā veidā – rokeris un bāra «Pieci vilki» saimnieks Uno Vilks kopā ar kundzi Ligitu 1. jūnijā devās uz skolēnu gokartu sacensībām, lai atbalstītu Rīgas pilsētas 3. ģimnāzijas komandu «Trakais piens».
 
14.jun 2010
Sadzīviskas neveiksmes turpina vajāt grupas «Tumsa» solistu un seriāla «UgunsGrēks» aktieri Mārtiņu Freimani – viņš atkal manīts ievīstīts marles saitēs.
 
28.mai 2010
Jau divas nedēļas leģendārās rokgrupas «Līvi» basģitārists Jānis Grodums hepatīta dēļ ir slimnīcā. No reanimācijas nodaļas viņš ticis ārā, tomēr Infektoloģijas centrā viņam, visticamāk, nāksies pavadīt visu vasaru, jo veselības stāvoklis joprojām ir kritisks – mūziķis knapi spējot parunāt un pat uz tuvāko cilvēku telefona zvaniem nespēj atbildēt.
 
26.mai 2010
Lai gan jaunais klubs «Crystal» savas durvis apmeklētājiem vēra tikai nesen, ar lielu pompu kā mākslinieciskais direktors pieteiktais Šons Ani tajā vairs nestrādā. Iemesls – viņš sajuties nenovērtēts.
 
17.mai 2010
Mikrobloga «Twitter» popularitāte aug arī Latvijā, un to sāk izmantot arvien vairāk valsts amatpersonu un politiķu. Šobrīd tajā atrodams gan premjers Valdis Dombrovskis, gan vairāki ministri, gan Rīgas domes tandēms – mērs Nils Ušakovs un vicemērs Ainars Šlesers.
 
29.mar 2010
Skandālā ar piparu gāzes pūšanu un skaļiem vārdiem iesaistījusies vienmēr korektā LNT raidījuma «Mājokļa jautājums» vadītāja Baiba Zvaigznīte.
 
25.mar 2010
Šodien, 19. martā kinoteātrī «Rīga» pirmizrādi piedzīvos jauna stāvizrāde «Tāda es esmu», kurā galveno lomu atveidos aktrise Zane Daudziņa. Lugas tēma – absolūta sievietes ķermeņa inventarizācija.
 
16.mar 2010
«Teātra observatorija» atcēlusi vairākas marta sākumā plānotas izrādes. Izrādās, teātri gandrīz piemeklējis līdzīgs liktenis kā netālu uz Tērbatas ielas esošo apavu veikalu, kuru pagājušā vasarā applūdināja spēcīgas lietusgāzes, gandrīz noslīcinot tajā esošo pārdevēju.
 
12.mar 2010
Bijušajai Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai problēmas sagādā ne tikai konsultācijas pašvaldību darbības efektivitātes jautājumos: reizē ar grāmatu «Va(i)ras virtuve» gaismā nācis fakts, ka arī valsts valodas zināšanas prezidentei, iespējams, nav diez cik spīdošas.
 
1.mar 2010
Dailes teātra jaunajā izrādē «Ka tavu tēti!» aktrisei Ievai Pļavniecei piešķirta kasieres Ksenijas loma, kurā viņai nākas pārvietoties ar kruķiem. Izrādās, aktrisei staigāšana sagādā grūtības arī ārpus skatuves – viņa klibo.
 
26.feb 2010
Jaunā skandālā ierauta režisores Gaļinas Poļiščukas Teātra observatorija. Kāds no sadarbības partneriem apgalvo, ka režisore uzņēmumam palikusi parādā gandrīz 2000 latu par skaņas un gaismas operatoru nodrošinājumu, kā arī dekorāciju montāžu pērn janvārī.
 
26.feb 2010
Gatavošanās rīt, 27. februārī, Ventspilī notiekošajam «Eirodziesmas» konkursam pilnā sparā risinājās visu šo nedēļu.
 
15.feb 2010
Izturējuši Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmo atlasi un iekļuvuši desmit labāko pretendentu vidū, grupas «PeR» puiši Nacionālās atlases finālā sestdien, 27. februārī, piedalīsies ar kārtas numuru, kuru nevēlējās izlozēt neviens – viņi būs pirmie.
 
9.feb 2010
Nepatīkams pārsteigums janvāra beigās piemeklējis kluba "MadHouse" klientus – vairākiem tā apmeklētājiem no bankas kontiem noskaitīta nauda par dzērieniem, kas klubā patērēti pērn maijā un jūnijā.
 
30.jan 2010
Kopš pērnā gada vasarā mainījās stipendiju piešķiršanas kritēriji, un tās studējošajiem prioritāri tiek piešķirtas pēc sociālā statusa. Tomēr ne visās augstskolās kārtība ir vienāda un Ministru kabineta (MK) jauno noteikumu par stipendijām juridiskās nianses tiek tulkotas dažādi.