Ceturtdiena, 18.aprīlis

redeem Jadviga, Laura

arrow_downwardReinis Kļavis / Autori

165 miljoni latu – tāds ir Latvijas bagātākā cilvēka, «ABLV Bank» akcionāra Oļega Fiļa kapitāls. Šā gada Latvijas bagātāko cilvēku «Top 100», kas publicēts žurnālā «Kapitāls», pirmajā desmitniekā baņķieri pārstāvēti visplašāk, tomēr netrūkst arī citu nozaru pārstāvju.
4.dec 2013 Reinis Kļavis
Šā mēneša beigās – 29. novembrī – Latvijā paredzēta filmas «Rush» pirmizrāde. Filma varētu būt saistoša ne tikai «Formula 1» faniem, bet arī citiem skatītājiem, jo loma šajā lentē ir arī latvietei Egijai Zviedrei – meitenei, kuras vārds Latvijā maz ko izsaka, bet kura jau vairākus gadus soli pa solim mērķtiecīgi tuvojusies savam mērķim – Holivudai.
12.nov 2013 Reinis Kļavis
11. oktobrī, atzīmējot piecus gadus, kopš mūžībā aizgājusi izcilā latviešu aktrise Vija Artmane, Pokrova kapos notika viņas piemiņai veltīts pasākums.
23.okt 2013 Reinis Kļavis
Aizvadītajā nedēļā Masačūsetsā tika tiesāta un attaisnota ASV populārās amerikāņu futbola komandas «Patriots» zvaigzne Ārons Hernandess, kurš tika apsūdzēts pirmās pakāpes slepkavībā.
22.okt 2013 Reinis Kļavis
Pēc piecpadsmit gadu pārtraukuma Latvijā aizvadītajā nedēļā atkal uzstājās skandalozais performanču izpildītājs Oļegs Kuļiks.
21.okt 2013 Reinis Kļavis
Pie pirmā mazmazbērna ticis Valsts prezidents Andris Bērziņš, tādējādi pārspējot savus priekšgājējus vismaz šajā ziņā. Prezidenta kancelejas preses dienests atklājis, ka mazbērns – puisītis – nācis pasaulē Bērziņa vecākajam dēlam Aigaram.
7.okt 2013 Reinis Kļavis
Amerikāņu aktrisi Marisu Dzaretu Vinokuru nenosauksi par slaidu, tomēr tagad viņa ar lepnumu izrāda savu augumu Bahamu salās.
4.okt 2013 Reinis Kļavis
Jau aptuveni gadu Dailes teātra aktrise Aija Dzērve saņem draudīgas, reizēm pat rupjas īsziņas no, kā uzskata aktrise, kāda atraidīta pielūdzēja. Kā nesen ziņoja raidījums «Degpunktā», pielūdzēja rīcība no vārdiem pārgājusi pie darbiem, proti, aktrisei dedzināta mašīna un pavisam nesen arī dzīvokļa durvis.
1.okt 2013 Reinis Kļavis
Jau krietnu laiku nekas nebija dzirdams par kādreiz preses slejās tik bieži minēto Benesu Aijo. Pēc tiesāšanās saistībā ar aicinājumu vardarbīgi gāzt valsts varu radikālais jaunietis nozuda no sabiedriskās skatuves, bet nu ir uzradies atkal.
27.sep 2013 Reinis Kļavis
Apmeklēt alkoholisma un agresīvas uzvedības konsultantus aizvadītās nedēļas nogalē Lasvegasas tiesa piespriedusi aktrisei un dziedātājai Pijai Zadorai. Šā gada maijā viņa tika arestēta par to, ka, mēģinot piedabūt gulēt savu dēlu, viņu iepērusi ar šļūteni.
25.sep 2013 Reinis Kļavis
«Kaut es būtu zinājis vairāk par inficēšanās iespēju šajā industrijā,» aizvadītajā nedēļā preses konferencē pauda pieaugušo filmu aktieris Deriks Bārts, aicinot kolēģus, filmējoties pornofilmās, lietot prezervatīvus.
24.sep 2013 Reinis Kļavis
Atbalstīt prethomofobijas kampaņu aizvadītajā nedēļā aicināti Anglijas un Skotijas profesionālie futbolisti, turklāt diezgan interesantā veidā – viņiem nosūtītas varavīksnes krāsas sporta kurpju auklas.
21.sep 2013 Reinis Kļavis
Savdabīga iesildīšanās pirms ikgadējā masu velopasākuma – 23. Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciena – aizvadītās nedēļas nogalē noritēja Rīgā. Ar sabiedrībā zināmu cilvēku piedalīšanos tika organizēts tā saucamais slēpņošanas brauciens.
1.sep 2013 Reinis Kļavis
photo_camera
Gluži kā filmā pagājušajā nedēļā nokļuva Tongrenas pilsētas iedzīvotāji Ķīnas Gaidžo provincē.
29.aug 2013 Reinis Kļavis
Ar draudzības maču starp grupas «Prāta vētra» komandu un Valsts policijas futbola klubu aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā noslēdzās amatieru futbola turnīrs «Mītava Open». Maču noskatīties bija ieradušies arī «prātnieku» vecāki, kuriem nenācās vilties– spēle noslēdzās ar 3:0 «Prāta vētras» labā.
27.aug 2013 Reinis Kļavis
Ar Latvijas lielāko pelnītāju un zaudētāju Top 100 šonedēļ klajā nācis žurnāls «Kapitāls». Pētījuma autors Lato Lapsa atzīst: pelnošāko miljonāru portrets neatbilst stereotipiskam bagātniekam.
20.aug 2013 Reinis Kļavis
Neparastā vietā, Purvciemā, starp sērkociņkastītēm līdzīgām mājām neparastu iestādi atvēris uzņēmējs Gunārs Ķirsons.
26.jūl 2013 Reinis Kļavis
Bez liekas publicitātes šogad laulības ostā iestūrējis Latvijas labākais kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis.
16.jūl 2013 Reinis Kļavis
Ar pamatīgu burziņu Jūrmalā, Jomas ielā, aizvadītajā nedēļā tika atvērts Kalnozolu ģimenei piederošais grilbārs «Lighthouse».
10.jun 2013 Reinis Kļavis
Floridas zivju un savvaļas dzīvnieku saglabāšanas komisija izplatījusi uzņēmumu, kurā redzams kāds Džeisons Leons ar notvertu 5,7 metrus garu Birmas pitonu.
31.mai 2013 Reinis Kļavis
Aizvadītajās nedēļās mediji nemitīgi informēja par notikumiem, kas saistās ar uzņēmuma «Liepājas metalurgs» turpmāko likteni.
28.mai 2013 Reinis Kļavis
Zinātnieki uzskata, ka viņiem izdevies atrast pirmos neapstrīdamos pierādījumus, kas liecina – agrīnie Amerikas ieceļotāji pārdzīvojuši tik skarbus apstākļus, ka bijuši spiesti pievērsties kanibālismam.
15.mai 2013 Reinis Kļavis