Ceturtdiena, 30.maijs

redeem Lolita, Vitolds

arrow_downwardReinis Kļavis / Autori

3. maijā Zviedrijā un Somijā sācies pasaules čempionāts hokejā, kurā piedalīsies arī Latvijas valstsvienība.
4.mai 2013 Reinis Kļavis
Aizvadītajā nedēļā ar lielu vērienu tika prezentēts Latvijā pazīstamiem hokejistiem daļēji piederošajā Mālpils biotehnoloģiju centrā iegūtais slieku komposts. Šis diezgan nesportisko radību audzēšanas bizness gan nav vienīgais rūpals, kur naudu iegulda hokejisti. Tiesa, līdz šim tas, kur savu nopelnīto algu liek sportisti, nav īpaši plaši afišēts.
23.apr 2013 Reinis Kļavis
Par skandālu, kurā iesaistījusies pazīstamā TV seja Elīna Doļģe, Latvijas Florbola savienības sacensību komiteja uzlikusi 50 latu sodu komandai «RTU/Inspecta», kurā spēlē viņas draugs Oskars Fīrmanis.
18.apr 2013 Reinis Kļavis
Šomēnes būtiskas izmaiņas notika Latvijas specdienestos. Amata termiņš beidzās pašreizējam Satversmes aizsardzības biroja vadītājam ģenerālim Jānim Kažociņam, kas posteni pameta, faktiski pirmo reizi atklāti informējot par situāciju valstī. Vietā tika ievēlēts bijušais ģenerālprokurors Jānis Maizītis.
11.apr 2013 Reinis Kļavis
Radošas nodarbes, izrādās, nav pametis novārtā spēkavīrs un šova «Dejo ar zvaigzni» uzvarētājs Raivis Vidzis– »VZ« viņu pamanīja uz improvizācijas teātra «Hamlets» skatuves dēļiem, un, kā noskaidrojās, jaunais aktieris šai lietai pieiet ar visu nopietnību.
10.apr 2013 Reinis Kļavis
photo_camera
Dalass Vjēns un Džeimija Neša dejo pirmo valsi savās kāzās 30. martā.
8.apr 2013 Reinis Kļavis
Reizēm var tikai pabrīnīties, cik tālu sniedzas cilvēku izdoma un nereti arī stulbums, darot lietas, kas viņiem acīmredzami nepadodas. »VZ« apkopoja pēdējo gadu stulbākos un neparastākos noziegumus, kas pastrādāti gan Latvijā, gan citur pasaulē.
7.apr 2013 Reinis Kļavis
Uz Valda Valtera grāmatas «Dumpinieks ar ideāliem» atvēršanas svētkiem bija ieradušies ne tikai sporta funkcionāri un žurnālisti, bet arī ģimenes locekļi, tostarp gan Valtera esošā dzīvesbiedre Agnese, gan bijusī laulātā draudzene Zenta.
3.apr 2013 Reinis Kļavis
Izrādās, ka arī florbola spēlēs notiek asi incidenti – šoreiz tādā iesaistīta TV dīva Elīna Doļģe, kuras draugs ir florbolists.
27.mar 2013 Reinis Kļavis
Pirmdiena, kad vairums cilvēku sāk savu darba nedēļu, aktieriem parasti ir tāda vaļīgāka, kad vairāk vai mazāk laiku var veltīt sev un izklaidēm. Šopirmdien mākslinieki un citi skatuves un aizskatuves cilvēki pulcējās Žagarkalnā uz ikgadējo Teātru ziemas spartakiādi.
5.mar 2013 Reinis Kļavis
Ekspolitiķa Einara Repšes vecākā meita Madara Repše, kas tikai uz neilgu laiku parādījusies Latvijā, jau atkal pošas atpakaļ uz Angolu, kur dzīvo viņas draugs Džeimss Djūits Vailds.
27.feb 2013 Reinis Kļavis
Ekspolitiķa Einara Repšes meita, jaunā fotomāksliniece Madara Repše šajās brīvdienās iejutīsies sev neierastā ampluā: viņa būs viena no vadītājām lomu spēlē «Mafija», kas 16.februāra vakarā tiks izspēlēta «Latvijas 1.rokkafejnīcā» Reiterna namā.
20.feb 2013 Reinis Kļavis
Ballīšu mīļotāju vidū iecienītais naktsklubs ar grūti tulkojamo nosaukumu «Coyote Fly» savu biznesa ideju un pat nosaukumu, iespējams, aizguvis no populāra naktsklubu tīkla Ņujorkā.
20.feb 2013 Reinis Kļavis
TV personībai Besenijai Frenkelai patlaban droši vien nav viegli.
9.feb 2013 Reinis Kļavis
Aizvadītajā mājas spēļu sērijā Rīgas «Dinamo» tikās arī ar Mitišču «Atlant» un daudzi līdzjutēji uz arēnu devās ne tikai vērot mūsējo sniegumu, bet arī pavērtēt bijušā «Dinamo» kapteiņa Sanda Ozoliņa sniegumu.
29.jan 2013 Reinis Kļavis
photo_camera
Aizvadītajos gadumijas (un arī šā gada sākuma) pasākumos sabiedrībā populāri cilvēki, metoties saviesīgajā dzīvē, krietni bija padomājuši ne tikai par saviem tērpiem, bet arī matu sakārtojumu. »VZ« izvēlējās interesantākās un neparastākās pēdējā laikā manītās frizūras, lūdzot tās raksturot «Riga Top Hair» frizierim un vizāžistam Kasparam Brikovskim.
20.jan 2013 Reinis Kļavis
Ērmīgais ekspremjers Einars Repše, kas nesen paziņojis par atgriešanos politikā, starplaikā pie turības nav ticis. Papētot viņa ikgadējo ienākumu deklarāciju, netop skaidrs, no kā Repše vispār izticis, nemaz nerunājot par teju miljona latu parāda atmaksāšanu.
14.jan 2013 Reinis Kļavis
Ūdensvada avārijas dēļ, kas notikusi nekustamo īpašumu uzņēmēju Baibas un Alda Plaužu dzīvoklī, pamatīgi cietuši arī citu iemītnieku mitekļi. Dzīvokļu īpašnieku pārstāvji apgalvo, ka dara visu, lai zaudējumi tiktu atlīdzināti.
10.jan 2013 Reinis Kļavis
Viens no labākajiem Latvijas motobraucējiem Matīss Karro Latvijā sastopams reti, tomēr palaist garām «Gada balvas sportā» pasniegšanas ceremoniju nevarēja pat viņš.
6.jan 2013 Reinis Kļavis
Izskatās, ka tīņu zvaigznes Harijs Stails no puišu grupas «One Direction» un dziedātāja Teilore Svifte vairs nedomā slēpt savas attiecības. Aizvadītajā nedēļā paparaci naski sekoja abu gaitām un ne bez panākumiem.
17.dec 2012 Reinis Kļavis
Konflikts, kas nu jau krietnu laiku pārsniedz parasta ģimenes strīda apmērus, izcēlies starp bijušo Rīgas domes Attīstības departamenta direktoru Aivaru Lekuzi un viņa meitu, jauno mākslinieci Unu Lekuzi, kā arī mākslinieku Kārli Dobrāju.
10.dec 2012 Reinis Kļavis
Ļoti savlaicīgi Ziemassvētku noskaņas radīšanu sācis dziedātājs Lauris Reiniks: aizvadītajā nedēļā ar nelielu koncertu klajā nāca viņa albums «Lauris Reiniks Ziemassvētkos», kas daļēji radīts Latvijā, daļēji– ASV, kur dziedā tājs pēdējā laikā viesojas arvien biežāk.
6.dec 2012 Reinis Kļavis