\\Autori

ĒŠĒrika Šmeļkova

18.jan 2010
Pēc uz­va­ras LNT šo­vā «Eks­tra­sen­si» as­tro­lo­gam Ivo Pu­ri­ņam cil­vē­ki nu vai­cā gan to, kas no­tiks vi­ņu per­so­nī­ga­jā dzī­vē, gan pat to, vai 2012. ga­dā būs pa­sau­les gals. Pu­riņš no­rā­da, ka šo in­for­mā­ci­ju var rast arī Iman­ta Zie­do­ņa dar­bos, un lat­vie­šu dzej­nie­ka at­klās­mes sa­lī­dzi­na ar sla­ve­nā 16. gad­sim­ta pa­re­ģa No­stra­da­ma kar­trē­miem.
 
31.dec 2009
Krīzes radītajā emigrācijas vilnī no Latvijas aizbraukušo vidū ir arī pulciņš mūsu šovbiznesa seju, un tikai nedaudzi no viņiem atraduši darbu, kas tuvs viņu profesijai dzimtenē.
 
31.dec 2009
Vismaz vienā pozīcijā latvieši neatpaliek no modernās pasaules_ tās ir mīlētāju attiecības, kur tiek piekopts arī "sekss ar medijiem", proti, attiecību svarīgums publiskajā telpā daudziem aizvieto pat intīmu tuvību un nereti iegūst nacionālās ziņas svarīgumu.
 
14.dec 2009
Vai Zanda Zariņa-Rešetina, aktiera Intara Rešetina sieva, par nule iegūto «Mrs. Infinity» saņems arī rīkotāju solītos 20 000 eiro?
 
10.dec 2009
Dzīves baudītājs un skandalozais uzņēmējs Oskars Barševskis jau nākamnedēļ atvērs jaunu naktsklubu ar elegantu erotisku akcentu.
 
7.dec 2009
Taizemē par zagšanu aiz restēm pabijušais Oskars Barševskis nu jau kādu laiciņu ir uz brīvām kājām. Latvijā atgriezties viņš negrasās.
 
25.nov 2009
Lai arī Aigars Grāvers ar savu «zilās zupas(upes) kori» neiekļuva «Koru karu» finālā, viņš atšķirībā no šova «Trakais skrējiens» nejūtas nedz apsmiets, nedz pazemots, bet drīzāk kā uzvarētājs. Apbēdinot vienīgi tas, ka dalībniekiem pašiem būtībā nācies piemaksāt par šovu.
 
24.nov 2009
Dzejnieces Māras Zālītes lugas «Lācis» pirmizrāde Latvijas Nacionālajā teātrī lika ieskatīties talantīgā rakstnieka un padomju varas funkcionāra Viļa Lāča personības tumšajās un pat noziedzīgajās izpausmēs. Lāča mazmeita, sabiedrībā pazīstamā dāma Iveta Feldmane, skatītāju vidū netika manīta.
 
23.nov 2009
Mūziķis Aivars Brīze jau pāris nedēļas staro aiz laimes, jo pēc 21 gada pirmo reizi ieraudzījis skaisto meitu Zani – savu trešo atvasi. Kaut arī Zane pašlaik dzīvo un strādā Anglijā, abi nu ir nešķirami, sakot, ka līdz mūža galam.
 
18.nov 2009
Seriāla "UgunsGrēks" Madaras lomas atveidotājai Zanei Melderei (17) nākas skolā atbildēt par savas varones grēkiem un klausīties vienaudžu aizvainojošajās replikās. Nepilngadīgā pavedina vecāku vīrieti
 
6.nov 2009
Uzņēmēja Mairita Solima Visu svēto dienā veica eksperimentu ar slavenībām un politiķiem:kurš izdzīvos pēc viņas pašbrūvētās žurku indes malka. It kā visi palika dzīvi...
 
6.nov 2009
Maija Doveika septiņas nedēļas pēc dēliņa piedzimšanas jau piedalās izrādē «Kā kļūt slavenai». Teātrī viņa ievilkusi arī vīru Migelu Andreasu Hernandesu Giraldi.
 
16.okt 2009
«Varu atklāt to, ko esmu jutis «treknajos gados» saistībā ar, kā es viņus saucu, kredītsaistību miljonāriem»: vienā brīdī pēkšņi vairākos medijos sāka parādīties iepriekš absolūti nezināmi cilvēki, par kuriem – jā, bija aizdomas, ka daļa no viņiem gatavi paši piemaksāt, lai varētu pagrozīties publiskajā telpā,» »VZ« Baibas Sipenieces- Gavares teikto apstiprina LNT radošais direktors Niks Volmārs.
 
12.okt 2009
"Koru karu" otro sezonu TV 3 uzsāka ar uzvarētāja izteiksmi sejā, taču LNT pretspēle orģinālšovs "Dziedošās ģimenes", atšķirībā no šīs kompānijas zvaigžņu šoviem, šoreiz izrādījies ne tikai līdzvērtīgs, bet pat kopumā septembrī skatītājiem tīkamāks produkts svētdienas vakaros. Kālab tā?
 
12.okt 2009
Latviešu kinobalvas «Lielais Kristaps» ceremonijā balvu labākajai aktrisei pasniedza sieviešu mīlulis Juris Žagars, kurš, šķīries no savas otrās sievas Indras Lūkinas, atkal ir brīva un iekārojama vīrieša statusā, ko arī veiksmīgi izmanto.
 
9.okt 2009
Pirmā šova «Koru kari» uzvarētājs Atis Auzāns šīs sezonas šovā ieradās, lai būtu žūrijā un arī palepotos ar savu dēlēnu Dāvi, kuru vecāki, izrādās, radījuši tieši pagājušā šova pirmajā nedēļā.
 
5.okt 2009
Rolands Zagorskis 60 gadu vecumā cer beidzot saņemt «Lielo Kristapu» par policista Krasta lomu filmā «Medības», kur kadrs ar viņa pliko dibenu kļuvis teju vai par festivāla «seju». Aktiera sieva atšķirībā no skatītājiem par vīra intīmskatiem nav sajūsmā.
 
28.sep 2009
Pirmā Holivudā tapusī latviešu filma „Es gribu tavu meiču” ar visuresošo pašreklāmu ir saintriģējusi tiktāl, ka pat tie, kas pret kino izturas rezervēti – jautā: nu ko saki? Saku – ja neredzēsiet - neko nebūsiet zaudējuši, jo galvenais te ir stāsts, kā Miks ar Agnesi Zeltiņu to filmu gatavu dabūja!
 
28.sep 2009
Patlaban uz lielajiem ekrāniem Latvijā redzama pašmāju dokumentālā filma «Padoties aizliegts». Tās tapšanā savu stingro ķepu ir pielicis arī Ēriks Jēkabsons – tas, kuru presē pasniedz kā politiķi, mācītāju, bokseri un kura parādīšanās publiskos pasākumos joprojām piesaista uzmanību, sak, ko no viņa vēl varam vai klusībā ceram sagaidīt...
 
25.sep 2009
Pašmāju klubu mūzikas karaliene Ella jeb Elīna Fūrmane nupat iekarojusi MTV ekrānus ar neparastu klipu, savus draugus pierunājot tajā filmēties pusplikus, bet stilīgo fotogrāfu Aleksandru Sokolovu debitēt režijā. Rezultāts ir pārsteidzošs!
 
20.sep 2009
Šovā «Koru kari» Jolanta Gulbe pārsteidza, dziesmu «Sveiciens dienai» izpildot savā kāzu kleitā. Turklāt viņa atteikusies no šī šova dizainera Daumanta Brūniņa pakalpojumiem.
 
19.sep 2009
Viens no šova «Koru kari» lielākajiem pārsteigumiem ir slavenais estrādes dziedātājs Žoržs Siksna, kurš skatītājus samulsināja arī ar savu izskatu – viņš savos 52 gados izskatās gandrīz kā pirms 20 gadiem.