Valsts prezidenta vēlēšanas

31.mai 2023
Bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers ir pārsteigts par Nacionālās apvienības (NA) lēmumu neatbalstīt nevienu Valsts prezidenta amata kandidātu, tādējādi nonākot "autsaideru pozīcijā".
18.aug 2022
Brīvā valstī cilvēki izdara brīvas izvēles. Likt kaut kādus filtrus, godīgi sakot, nav ne demokrātiski, ne arī jēdzīgi, šādu viedokli portālam liepajniekiem.lv pauž kādreizējais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
3.jun 2022
Kamēr politiķi un amatpersonas ar tā dēvēto Uzvaras pieminekli nēsājas kā ar karstu kartupeli un atsevišķas cilvēku grupas nodarbojas ar naida kurināšanu, bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers precīzi formulējis daudzu iedzīvotāju šī brīža sajūtas. Viņaprāt, ir skaidri jāpasaka Latvijas krieviem, ka «karš Ukrainā atrāva vaļā latviešu cilvēku vēsturiskās rētas, pret ko ir jāizturas ar cieņu».
2.jun 2022
Krievijas barbariskais iebrukums Ukrainā liek aizdomāties par Eiropas vērtībām, Roberta Šūmaņa fonda un sabiedriskās politikas centra "Providus" rīkotajā diskusijā "Kas satur kopā Eiropas Savienību?" norādīja Francijas vēstniece Latvijā Aurēlija Ruajē-Gunēna.
24.feb 2022
Krievijas sāktais karš pret Ukrainu ir tikai sākums, tāpēc arī Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt stipriem un jāpretojas šai ideoloģijai, jo citādāk "karš var atnākt arī mūsu mājās", šādu viedokli pauda bijušais Valsts prezidents Valdis Zalers.
25.jan 2022
Kā bija, kā nebija, bet šāds nostāsts klīst internetā. Tā autors ir populārais komiķis un joprojām slavenās estrādes dīvas Allas Pugačovas dzīvesbiedrs Maksims Galkins. Ar visnotaļ pozitīvu attieksmi pret Latviju un kādreizējo mūsu galveno valstsvīru viņš kādā raidījumā izstāstījis pikantas detaļas par vizīti pie toreizējā Latvijas Valsts prezidenta Valda Zatlera.
3.jan 2022
Krievijas humorists Maksims Galkins kļuva par viesi šova "Es sevi pazīstu", kurā Krievijas slavenības stāsta raidījuma vadītājam Azamatam Musagalijevam apkaunojošus stāstus no savas dzīves. Runājot par incidentu, par kuru viņš bija samulsis vēl ilgu laiku, Galkins atklāja līdz šim nezināmas detaļas, kā dziedātājs Nikolajs Baskovs 2009.gadā Jūrmalā notikušajā pieņemšanā par godu konkursa "Jaunais vilnis" organizatoriem atnesa toreizējam Valsts prezidentam Valdim Zatleram pretrunīgi vērtējamu dāvanu.
19.dec 2021
Bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers, komentējot situāciju uz Baltkrievijas un Ukrainas robežas, ir pesimistisks, ziņo raidījums "Nekā personīga".
30.sep 2021
Eksprezidents Valdis Zatlers saslimis ar Covid-19 un šobrīd atrodas mājas karantīnā, vēsta žurnāls "Ir". Bijušais Latvijas prezidents pavasarī līdz ar citām valsts augstākajām amatpersonām viens no pirmajiem saņēma "AstraZeneca" vakcīnas poti, kļūstot par vakcinācijas vēstnesi.
24.sep 2021
Ierobežojumu noteikšana pret Covid-19 nevakcinētajiem nav cilvēku šķirošana, šādu viedokli TV3 pauda bijušais prezidents Valdis Zatlers.
31.aug 2021
Eksprezidents Valdis Zatlers Latvijas radio raidījumā “Krustpunktā” politiķiem, kas šobrīd ap sevi cenšas pulcēt tautas masas, veltīja visai skarbus vārdus. Aināru Šleseru viņš nosauca par meli, bet Alda Gobzema aktivitātes nodēvēja par "trampiskām".
2.jun 2021
Bijušais Valsts prezidents un ārsts Valdis Zatlers kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Ziņu TOP" paudis argumentus, kāpēc ir svarīgi pret Covid-19 vakcinēt arī bērnus.
11.nov 2019
“Par šo dienu kā brīvdienu es esmu citādās domās. Tā ir diena, kad man vislielākais prieks redzēt skolniekus un bērnus Lāčplēša dienas pasākumos. Viņus ved skolotāji, viņi iet grupā un viņi runā par to, kas ir Lāčplēša diena, kāpēc tā ir svarīga gan viņiem pašiem, gan visai mūsu valstij. Tajā brīdī, kad mēs to pasludināsim par brīvdienu, tieši šis skolu klātbūtnes efekts pazudīs,” tā par ieceri Lāčplēša dienu noteikt par brīvdienu RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sacīja bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers.
13.sep 2019
Uzticību Krievijai tās prezidenta Vladimira Putina laikā, visticamāk, nebūs iespējams atgūt, piektdien notiekošajā "Rīgas Drošības forumā" sacīja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
2.sep 2019
Teātra režisors Alvis Hermanis sociālajos tīklos atklājis, ka eksprezidents Valdis Zatlers ir "viens no jēdzīgākajiem un viedākajiem večiem šodien Latvijā".
20.mar 2019
Eksprezidenta Valda Zatlera vecākā dēla Gustava un viņa sievas Rutas ģimenei šajā mēnesī pievienojās dēliņš, kuram tika dots vārds Samuels.
28.dec 2018
Pašreizējā situācijā Valsts prezidentam būtu jāuzņemas vadošā loma valdības izveidošanas procesā, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" pauda eksprezidents Valdis Zatlers.
20.sep 2018
Ne tehniski, ne juridiski tas nevar notikt. Faktiski tā ir tikai tāda trokšņa celšana, jo par nākošajām vēlēšanām vispār nevar būt runa. Ja viņi nodos to komisijai, tas arī būs viss, kas notiks. Vajag teikt taisnību, nevis ar to pašu ideju spēlēties ar vēlētājiem priekšvēlēšanu laikā,” RīgaTV24 raidījumā “Ziņu Top 5” pauda bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, komentējot Saeimas plenārsēdē iesniegto ideju par tautas vēlētu Valsts prezidentu.
23.aug 2018
13.Saeima, visdrīzāk, būs sadrumstalota, bet ievēlētās partijas ilgi strīdēsies, tomēr dažu mēnešu laikā spēs vienoties par valdības izveidošanu, jo neriskēs, ka ilgu strīdu rezultātā būtu jādomā par jaunām parlamenta vēlēšanām, apgalvo bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
16.apr 2018
Krievija pret Baltijas valstīm pašlaik cenšas lietot baidīšanas taktiku, šādu viedokli telekanālā LNT pauda eksprezidents Valdis Zatlers.