Valsts prezidenta vēlēšanas

30.sep
Eksprezidents Valdis Zatlers saslimis ar Covid-19 un šobrīd atrodas mājas karantīnā, vēsta žurnāls "Ir". Bijušais Latvijas prezidents pavasarī līdz ar citām valsts augstākajām amatpersonām viens no pirmajiem saņēma "AstraZeneca" vakcīnas poti, kļūstot par vakcinācijas vēstnesi.
 
24.sep
Ierobežojumu noteikšana pret Covid-19 nevakcinētajiem nav cilvēku šķirošana, šādu viedokli TV3 pauda bijušais prezidents Valdis Zatlers.
 
31.aug
Eksprezidents Valdis Zatlers Latvijas radio raidījumā “Krustpunktā” politiķiem, kas šobrīd ap sevi cenšas pulcēt tautas masas, veltīja visai skarbus vārdus. Aināru Šleseru viņš nosauca par meli, bet Alda Gobzema aktivitātes nodēvēja par "trampiskām".
 
2.jun
Bijušais Valsts prezidents un ārsts Valdis Zatlers kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Ziņu TOP" paudis argumentus, kāpēc ir svarīgi pret Covid-19 vakcinēt arī bērnus.
 
11.nov 2019
“Par šo dienu kā brīvdienu es esmu citādās domās. Tā ir diena, kad man vislielākais prieks redzēt skolniekus un bērnus Lāčplēša dienas pasākumos. Viņus ved skolotāji, viņi iet grupā un viņi runā par to, kas ir Lāčplēša diena, kāpēc tā ir svarīga gan viņiem pašiem, gan visai mūsu valstij. Tajā brīdī, kad mēs to pasludināsim par brīvdienu, tieši šis skolu klātbūtnes efekts pazudīs,” tā par ieceri Lāčplēša dienu noteikt par brīvdienu RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sacīja bijušais Latvijas prezidents Valdis Zatlers.
 
13.sep 2019
Uzticību Krievijai tās prezidenta Vladimira Putina laikā, visticamāk, nebūs iespējams atgūt, piektdien notiekošajā "Rīgas Drošības forumā" sacīja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
 
2.sep 2019
Teātra režisors Alvis Hermanis sociālajos tīklos atklājis, ka eksprezidents Valdis Zatlers ir "viens no jēdzīgākajiem un viedākajiem večiem šodien Latvijā".
 
20.mar 2019
Eksprezidenta Valda Zatlera vecākā dēla Gustava un viņa sievas Rutas ģimenei šajā mēnesī pievienojās dēliņš, kuram tika dots vārds Samuels.
 
28.dec 2018
Pašreizējā situācijā Valsts prezidentam būtu jāuzņemas vadošā loma valdības izveidošanas procesā, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" pauda eksprezidents Valdis Zatlers.
 
20.sep 2018
Ne tehniski, ne juridiski tas nevar notikt. Faktiski tā ir tikai tāda trokšņa celšana, jo par nākošajām vēlēšanām vispār nevar būt runa. Ja viņi nodos to komisijai, tas arī būs viss, kas notiks. Vajag teikt taisnību, nevis ar to pašu ideju spēlēties ar vēlētājiem priekšvēlēšanu laikā,” RīgaTV24 raidījumā “Ziņu Top 5” pauda bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, komentējot Saeimas plenārsēdē iesniegto ideju par tautas vēlētu Valsts prezidentu.
 
23.aug 2018
13.Saeima, visdrīzāk, būs sadrumstalota, bet ievēlētās partijas ilgi strīdēsies, tomēr dažu mēnešu laikā spēs vienoties par valdības izveidošanu, jo neriskēs, ka ilgu strīdu rezultātā būtu jādomā par jaunām parlamenta vēlēšanām, apgalvo bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
 
16.apr 2018
Krievija pret Baltijas valstīm pašlaik cenšas lietot baidīšanas taktiku, šādu viedokli telekanālā LNT pauda eksprezidents Valdis Zatlers.
 
11.jan 2018
Patiesībai neatbilst ekspolitiķa Aināra Šlesera apgalvojumi, ka bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers 2011.gadā viņam telefonsarunā lūdzis atbalstu pārvēlēšanai prezidenta amatā, pārbaudē secinājis savulaik "oligarhu lietu" uzraugošais prokurors Māris Leja.
 
21.dec 2017
“Tās ir kvantitatīvas izmaiņas – vairāk naudas zālēm, pakalpojumiem, algām. Es šeit neredzu naudu attīstībai un pārstrukturēšanai. Jo pretī jau nav to cilvēku, kas varētu šos pakalpojumus sniegt. Es esmu diezgan skeptisks par šo visu. Deklarēt, ka mums būs vairāk naudas – tā jau tika darīts,” bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "TOP5".
 
8.dec 2017
Bijušais politiķis Ainārs Šlesers piektdien "Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijai nosūtīt vēl vēl vienu iesniegumu saistībā ar eksprezidenta Valda Zatlera pausto informāciju.
 
4.dec 2017
Oligarhu lietā noklausītās sarunas viesnīcā "Rīdzene" ir autentiskas, turklāt toreizējais politiķis Ainārs Šlesers apgalvojis, ka viņam Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) ir informators, šodien "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijā paziņoja eksprezidents Valdis Zatlers.
 
4.dec 2017
"Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē šodien paredzēts iztaujāt eksprezidentu Valdi Zatleru un zemkopības ministru Jāni Dūklavu (ZZS).
 
2.nov 2017
Ekspolitiķis, par oligarhu un buldozeru dēvētais Ainārs Šlesers parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē uzjundīja tādas kaislības, ka uz izmeklēšanas komisiju skaidroties pats pieteicās bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš 2011. gadā izmantoja pret A. Šleseru uzsākto kriminālprocesu, lai rosinātu Saeimas atlaišanu.
 
17.sep 2017
Eksprezidents Valdis Zatlers atbalsta Raimonda Vējoņa iniciatīvu vairs nepiešķirt nepilsoņa statusu Latvijā dzimušajiem bērniem un Nacionālās apvienības (NA) iebildes sauc par tādām, kas drīzāk kaitē Latvijas nākotnei.
 
6.jūl 2017
Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa ierosinājums par tautas vēlētu prezidentu nav nopietns, uzskata eksprezidents Valdis Zatlers.