Trešdiena, 22.maijs

redeem Emīlija

arrow_downwardValsts prezidenta vēlēšanas

Patiesībai neatbilst ekspolitiķa Aināra Šlesera apgalvojumi, ka bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers 2011.gadā viņam telefonsarunā lūdzis atbalstu pārvēlēšanai prezidenta amatā, pārbaudē secinājis savulaik "oligarhu lietu" uzraugošais prokurors Māris Leja.
11.jan 2018 Ziņu aģentūra LETA
“Tās ir kvantitatīvas izmaiņas – vairāk naudas zālēm, pakalpojumiem, algām. Es šeit neredzu naudu attīstībai un pārstrukturēšanai. Jo pretī jau nav to cilvēku, kas varētu šos pakalpojumus sniegt. Es esmu diezgan skeptisks par šo visu. Deklarēt, ka mums būs vairāk naudas – tā jau tika darīts,” bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā "TOP5".
21.dec 2017 Portāls nra.lv
Bijušais politiķis Ainārs Šlesers piektdien "Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijai nosūtīt vēl vēl vienu iesniegumu saistībā ar eksprezidenta Valda Zatlera pausto informāciju.
8.dec 2017 Portāls nra.lv
Oligarhu lietā noklausītās sarunas viesnīcā "Rīdzene" ir autentiskas, turklāt toreizējais politiķis Ainārs Šlesers apgalvojis, ka viņam Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) ir informators, šodien "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijā paziņoja eksprezidents Valdis Zatlers.
4.dec 2017 Ziņu aģentūra LETA
"Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē šodien paredzēts iztaujāt eksprezidentu Valdi Zatleru un zemkopības ministru Jāni Dūklavu (ZZS).
4.dec 2017 Ziņu aģentūra LETA, portāls nra.lv
Ekspolitiķis, par oligarhu un buldozeru dēvētais Ainārs Šlesers parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē uzjundīja tādas kaislības, ka uz izmeklēšanas komisiju skaidroties pats pieteicās bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš 2011. gadā izmantoja pret A. Šleseru uzsākto kriminālprocesu, lai rosinātu Saeimas atlaišanu.
2.nov 2017 Uldis Dreiblats, Ritums ROZENBERGS
Eksprezidents Valdis Zatlers atbalsta Raimonda Vējoņa iniciatīvu vairs nepiešķirt nepilsoņa statusu Latvijā dzimušajiem bērniem un Nacionālās apvienības (NA) iebildes sauc par tādām, kas drīzāk kaitē Latvijas nākotnei.
17.sep 2017 Portāls nra.lv
Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa ierosinājums par tautas vēlētu prezidentu nav nopietns, uzskata eksprezidents Valdis Zatlers.
6.jūl 2017 Ziņu aģentūra LETA
Šajās pašvaldību vēlēšanās balsojums tomēr bija etnisks, jo latvieši balsoja par dažādām partijām, bet krievi - lielākoties par "Saskaņu", šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" izteicās eksprezidents Valdis Zatlers.
5.jun 2017 Ziņu aģentūra LETA
Man vārds «pašvaldība» ir sinonīms vārdam «tautvaldība». Tātad – pie varas te esam mēs. Tātad – ir pašsaprotami, ka arī pašvaldību medijiem noteicošā ir vietējās tautas, nevis vietējās varas griba. Un tajos, manuprāt, jāstrādā žurnālistiem.
16.mai 2017 Viktors Avotiņš
Bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers intervijā Latvijas Radio (28.04.2017.) apgalvoja, ka pašvaldības kļuvušas par «maziem oligarhiņiem». Tās ieguvušas pārāk lielu varu un nedomā apstāties. Viņš nav vienīgais, kas izsaka līdzīgas domas, tātad jādomā, ka nav dūmu bez uguns.
3.mai 2017 Bens Latkovskis
Latvijā patlaban ir ļoti labi sakārtoti likumi un pietiekami viegla nepilsoņu naturalizācijas kārtība, kuru nav nepieciešams mainīt, aģentūrai LETA sacīja eksprezidents Valdis Zatlers.
23.mai 2016 Ziņu aģentūra LETA
Baltijas valstis nav rusofobiskas, bet nekad neattaisnos Krievijas agresiju un vajadzības gadījumā reaģētu uz to "dažās sekundēs", intervijā BNS sacījis bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers, kas piektdien Viļņas starptautiskajā grāmatu gadatirgū iepazīstināja ar savu grāmatu "Kas es esmu".
26.feb 2016 Ziņu aģentūra LETA
Pie darba ķērusies Saeimas Juridiskās komisijas darba grupa, kas izvērtēs iespējamo Valsts prezidenta pilnvaru paplašināšanu un ievēlēšanas kārtības maiņu. Otrdienas sēdes apmeklētība gan neliecināja, ka visas par tautas vēlētu prezidentu aģitējošās partijas šis jautājums patiešām interesētu.
26.aug 2015 Jānis Lasmanis
Politiķa Aināra Šlesera vakar preses konferencē izteiktie apgalvojumi par tā dēvētās oligarhu lietas izgāšanos ir vērtējami kā pāragri, šorīt LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
12.aug 2015 Ziņu aģentūra LETA
Kamēr Valsts prezidents Raimonds Vējonis vakar paziņoja, ka nepieciešams diskutēt par parandžu nēsāšanas aizliegšanu Latvijā, tikmēr eksprezidents Valdis Zatlers komentējot šo ierosinājumu norādīja, ka esam pieraduši pie atklātām sejām.
12.aug 2015 Portāls nra.lv
"Vienotības" līderes Solvitas Āboltiņas mēģinājums kļūt par valdības vadītāju būtu viņas politiskās karjeras beigas, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" izteicās bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
12.aug 2015 Ziņu aģentūra LETA
Bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers pauž vēlmi, lai Saeima šodien ievēlētu Valsts prezidentu, piebilstot, ka šādā veidā parlaments varētu teikt, ka rezultāts sasniegts caurskatāmi, skaisti un ka salīdzinājumā ar citām vēlēšanām 3.jūnijā ir notikušas "saprotamākās vēlēšanas".
3.jun 2015 Ziņu aģentūra LETA
Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, kurš pēdējā laikā aktīvi pievērsies valsts prezidenta kandidātu apspriešanai, šai tēmai pat veltot vienu no videobloga "Suņa būda" raidījumiem, prezidenta amata kandidātus aicina pārbaudīt ar "Zatlera metodi", kura paredz viesošanos trīs sarunu šovos.
2.jun 2015 Portāls nra.lv
Šobrīd ir izvirzīti divi reāli Valsts prezidenta amata kandidāti un abi ir labi kandidāti, intervijā Latvijas Radio teica kādreizējais Valsts prezidents Valdis Zatlers.
25.mai 2015 Ziņu aģentūra LETA