Svētdiena, 28.aprīlis

redeem Gundega, Terēze

arrow_downwardValsts prezidenta vēlēšanas

Valda Zatlera grāmata Kas es esmu mūsu sabiedrībai ir ļoti vajadzīga, jo tā veltīta īpatnējam periodam Latvijas valsts visjaunākajā vēsturē. Poti, pavisam īsam laika posmam, kas iezīmīgs ar to, ka mūsu vēsturi pretēji teorētiskajām nostādnēm lielā mērā veidoja atsevišķas personības – Valda Zatlera – pārliecība un griba.
24.apr 2015 Andris Vilks
Valda Zatlera sieva Lilita sarunā ar »Vakara Ziņām« atzīst, ka nekad nav nožēlojusi savu izvēli, apprecoties ar Valdi. Lai arī ar ģēniju nav bijis viegli, viņa ļoti mīl savu vīru.
1.apr 2015 Portāls nra.lv, Santa Sergejeva
Bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera memuāros Kas es esmu ir epizode, kura dažādās variācijās dzirdēta ne reizi vien. Prezidents stāsta, ka, stājoties amatā, lūdzis Satversmes aizsardzības birojam (SAB) izstrādāt Krievijas vadītāju psiholoģiskos portretus, taču, viņam par pārsteigumu, sniegtā analīze bijusi ļoti virspusīga un maz noderējusi darbā. Lai prognozētu Krievijas vadītāju politisko domāšanu, Zatlers septiņus gadus regulāri skatījies visus svarīgākos Krievijas TV sižetus ar Putina un Medvedeva piedalīšanos.
24.mar 2015 Bens Latkovskis
Izdevniecība Jumava laidusi klajā Valda Zatlera grāmatu ar zīmīgu, pašironisku nosaukumu Kas es esmu. Jau rīta agrumā pirmdien cilvēki mīņājās pie grāmatnīcām, lai eksprezidenta memuārus iegādātos, taču, uzzinot grāmatas cenu, ne viens vien potenciālais lasītājs sašļuka: «Nē, tik daudz par Zatleru nevaru maksāt.»
24.mar 2015 Māris Krautmanis
Šodien tika prezentēta Valda Zatlera, kurš bija valsts galva no 2007. līdz 2011.gadam, grāmata "Kas es esmu", kas stāsta par darbu Valsts prezidenta amatā. Šis notikums izraisīja pastiprinātu interesi sociālajos tīklos - arī populārais dziedātājs Lauris Reiniks atklāja, ka grāmatu noteikti nopirks.
21.mar 2015 Portāls nra.lv
Šodien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, pulcējoties augstām amatpersonām, tiesībsargājošo iestāžu vadītājiem un citiem sabiedrībā zināmām personām, tika atvērta eksprezidenta Valda Zatlera grāmata "Kas es esmu". "Es rakstīju tāpēc, lai liktu jums domāt," grāmatas atvēršanā sacīja bijušais politiķis, kurš Latvijas vēsturē iegājis kā pirmais prezidents, kurš rosinājis Saeimas atlaišanu.
21.mar 2015 Ziņu aģentūra LETA
Sestdien, 21.martā, plkst.13 Latvijas Nacionālās bibliotēkas 11.stāva zālē "Kore" notiks Valda Zatlera grāmatas "Kas es esmu" prezentācija, aģentūru LETA informēja apgādā "Jumava".
17.mar 2015 Ziņu aģentūra LETA
Psihoterapeits Viesturs Rudzītis, balstoties uz savu ilggadējo pieredzi, apgalvo: ja cilvēkam jāizdara konkrēta izvēle, kur apzinātais konfrontē ar neapzināto, tad neapzinātais vienmēr uzvar. Citiem vārdiem, cilvēks var runāt un pat domāt, ko grib, bet rīkosies viņš vienmēr atbilstoši savām neapzinātajām vēlmēm.
2.mar 2015 Bens Latkovskis
Patriotu nedēļa sākās ar 11. novembra dievkalpojumu Rīgas Domā, kuru apmeklēja teju visa esošā un bijusī valsts politiskā elite. Šajā pasākumā diemžēl visai spilgti bija vērojamas eksprezidenta Valda Zatlera veselības problēmas.
19.nov 2014 Jānis Ogle
Saeimas deputāts Valdis Zatlers (RP) sācis deputātu parakstu vākšanu, lai rosinātu atteikties no smēķētavām parlamentā.
19.jun 2014 Ziņu aģentūra LETA
Igaunijas Emari gaisa kara spēku bāze ir gatavāka uzņemt NATO lidmašīnas nekā topošā Latvijas Gaisa spēku aviācijas bāze Lielvārdē, šodien intervijā Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā "900 sekundes" sacīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Valdis Zalters.
9.apr 2014 Portāls nra.lv
Krievijas spiegu tīkls Latvijā ar provokāciju plānošanu patlaban nenodarbojas, bet gan pārsvarā vāc publisko informāciju, par to, ko domā, kā reaģē Latvijas sabiedrība uz Krievijas rīcību, šorīt intervijā Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā "900 sekundes" sacīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Valdis Zatlers (RP).
9.apr 2014 Ziņu aģentūra LETA
Iepretim greznajam namam Elizabetes ielā 17 uzradusies automašīnas stāvvietu apzīmējoša ceļa zīme P ar pilsētā vēl neredzētu papildplāksni. Uz tās rakstīts «Tikai Militārās policijas tr-tam».
14.mar 2014 Imants Vīksne
Bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš Latvijai tik drūmajās sēru dienās kopā ar kundzi bija devies uz modes šovu Viļņa, ir apzinājies savu kļūdu un lūdz piedošanu visiem, kurus viņa rīcība aizvainojusi.
27.nov 2013 Portāls nra.lv
Reformu partijas dibinātājs Valdis Zatlers nolēmis nākamgad vēlēšanās nestartēt. To viņš atklāja šodien Latvijas Radio raidījumā "Aktuālais temats".
17.sep 2013 Ziņu aģentūra LETA
Septembrī varētu noslēgties pavasarī sāktais remonts bijušajam Valsts prezidentam Valdim Zatleram (RP) paredzētajā dzīvoklī Elizabetes ielā, Rīgā.
20.aug 2013 Ziņu aģentūra LETA
Vēl pirms kāda laika eksprezidents Valdis Zatlers slimības dēļ knapi spēja paspert soli, taču festivāla «Jaunais vilnis» pirmās dienas ballē kopā ar sievu laidās trakulīgās dejās.
5.aug 2013 Jānis Ogle
Reformu partijas (RP) līderis Valdis Zatlers cer, ka cilvēki Latvijā aktīvāk sāks ziedot partijām, jo sapratīs, ka demokrātija maksā naudu.
8.jun 2013 Ziņu aģentūra LETA
Eksprezidenta Valda Zatlera veselības stāvoklis pēc pārciestās prostatas vēža operācijas, izskatās, joprojām ir smags – pārvietojas viņš ar lielām grūtībām.
7.jun 2013 Sandris Vanzovičs