Pirmdiena, 6.maijs

redeem Didzis, Gaidis

arrow_downwardRio 2016

Aleksejs Rumjancevs mediju zonā ieradās ar nokavēšanos – uzreiz pēc finiša latvieti paņēma uz dopinga kontroli. Un šāda rīcība ir saprotama, jo piektā vieta ir sasniegums, kam pievērš uzmanību. Rumjanceva 5. vieta smaiļošanā ir trešais augstākais sasniegums Latvijai šajās spēlēs.
20.aug 2016 Portāls Sportacentrs.com
Latvijas labākais smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs šodien izcīnīja 5.vietu Riodežaneiro olimpiādes 200m sprintā. Par šādu sasniegumu pienākas valsts naudas balva.
Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs Latviju šodien pārstāvēs smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs (A fināls plkst. 15:07 pēc Latvijas laika) un modernais pieccīņnieks Ruslans Nakoņečnijs (sākot ar 18:15).
Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs pie 53. vietas soļošanā tika Agnese Pastare, kura 20 kilometrus garo distanci veica stundā, 40 minūtēs un 15 sekundēs, no uzvarētājas atpaliekot nepilnas 12 minūtes. Zeltu un bronzu ieguva Ķīnas sportistes.
20.aug 2016
Šodien Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs vieglatlētikas stadionā vakara sesijas noslēgumā tika aizvadītas divas stafetes - 4x100 metri gan sievietēm, gan vīriešiem. Dāmu stafetē zināmu neveiksmi piedzīvoja galvenā favorīte Jamaika, zaudējot ASV un ieņemot 2. vietu, savukārt vīru stafetē Jamaikai ar Juseinu Boltu (viņam 9. zelts) pārliecinoša uzvara, kamēr izgāšanās ASV - sākotnēji bronza un šokējoša palikšana aiz Japānas kvarteta, bet vēlāk pēc video izpētes arī diskvalifikācija saistībā ar noteikumu pārkāpumu, nododot stafetes kociņu.
19.aug 2016 Portāls Sportacentrs.com
Nupat aizvadītas finālsacensības olimpiskajās BMX sacensībās. Par divkārtējo olimpisko čempioni sievietēm kļuva kolumbiete Mariana Pahona, savukārt skaistā cīņā vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja ASV pārstāvis Konors Fīldss.
2016. gada Riodežaneiro olimpisko spēļu 50 kilometru soļošanas distancē 36. vietu ieņēma latvietis Arnis Rumbenieks, kurš distanci veica četrās stundās, astoņās minūtēs un 28 sekundēs, lai gan ievadā atradās pašās beigās.
19.aug 2016
Pēc četriem gadiem gaidāmajās Tokijas olimpiskajās spēlēs būs jau pavisam cita Latvijas komanda, un, iespējams, Olimpiādē startēs arī kāda sporta spēļu izlase, izteicās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.
19.aug 2016 Ziņu aģentūra LETA
Latvijas labākais smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs šodien sāka sacensības Riodežaneiro olimpiādes 200m sprintā. Savā priekšbraucienā mūsu sportists ieguva ceturto vietu un iekļuva pusfinālā, kur izcīnīja ceļazīmi uz rītdienas A finālu.
19.aug 2016
Naktī uz piektdienu Latvijas šķēpmetēja Madara Palameika Rio olimpiskajās spēlēs izcīnīja 10. vietu, labākajā mēģinājumā aizmetot šķēpu 60.14 metrus tālu.
19.aug 2016
Riodežaneiro olimpisko spēļu 14. sacensību dienā startēs trīs Latvijas sportisti – Arnis Rumbenieks 50km soļošanā, Agnese Pastare 20km soļošanā un Aleksejs Rumjancevs 200 metru smailīšu vieninieku priekšsacīkstēs.
Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika neslēpj, ka Riodežaneiro olimpisko spēļu finālsacensībās cerējusi uz labāko trijnieku un uzskata, ka bija tam gatava.
Šodien Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs vieglatlētikas stadionā risinājās šķēpmešanas fināls sievietēm. Latviete Madara Palameika, labākajā mēģinājumā aizmetot šķēpu 60.14 metrus tālu, ierindojās 10. vietā. Tikmēr negaidītu uzvaru ar rezultātu 66.18 metri izcīnīja Horvātijas šķēpmetēja Sara Kolaka.
Jau pie ceturtās medaļas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs tika mūsu dienvidu kaimiņi lietuvieši, kuriem bronzu smaiļošanā šodien izcīnīja Aurims Lanks un Ervins Ramanausks. Līdz šim Lietuvai bija divas medaļas akadēmiskajā airēšanā (sudrabs un bronza), kā arī viena medaļa svarcelšanā (bronza). Lietuva ar vienu sudrabu un trim bronzām valstu ieskaitē šobrīd ieņem 59. vietu, bet Igaunija ar vienu bronzu ir dalītā 70. pozīcijā.
18.aug 2016 Portāls Sportacentrs.com
Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs turpinās sacensības sieviešu brīvajā cīņā. Pēdējo gadu Daugavpils labākā sportiste Anastasija Grigorjeva šodien sāka ar uzvaru un iekļuva 63 kilogramu turnīra ceturtdaļfinālā, kur zaudēja pērnā gada pasaules vicečempionei. Turpinājumā mūsu cīkstone kvalificējās bronzas pusfinālam, kur piedzīvoja neveiksmi.
Viena neloģiska vieta trasē un spēcīgais pavējš, kas pūta šīs problēmas burās, šodien pārvilka svītru Māra Štromberga cerībām uz trešo olimpisko zelta medaļu. Jūtami vīlies – jo sagatavošanās posmā bija izdarīts viss, lai kontrolētu notikumus trasē un pretendētu uz visaugstāko vietu – Māris pēc finiša tomēr vainu nenovēla uz apstākļiem, bet uzņēmās pats.
Šodien Rio olimpiskajās spēlēs tika aizvadīti ceturtdaļfināla braucieni BMX. Diemžēl, šīs spēles nav bijušas veiksmīgas mūsu sportistiem. Ne Māris Štrombergs, ne Edžus Treimanis nespēja iekļūt pusfinālā.