Ikšķile

13.mar 2013
27. marts teātriem ir svētki, jo tiek atzīmēta Starptautiskā Teātra diena. Liepājas teātrī par šo dienu tiek domāts jau laikus, un jau iespējams iegādāties biļetes uz aktieru Teātra dienas koncertu «Aktiera pirksts NR. 2703». Tas izskanēs trīs vakarus pēc kārtas – 26., 27. un 28. martā.
 
31.aug 2012
Aizvadītajā naktī kādā ugunsgrēkā Ikšķilē no saindēšanās ar dūmiem ugunsdzēsēji izglāba četrus cilvēkus.
 
25.jūl 2012
Pilnasinīga kultūras dzīve ir novada vērtība. Tieši kultūra spēj vienot sabiedrību, vairot pozitīvas emocijas un palīdz smelties spēkus ikdienas darbiem.
 
25.jūl 2012
2004. gadā Ikšķiles pilsētas ar lauku teritoriju dome pieņēma lēmumu par Ikšķiles novada izveidošanu. 2007. gadā Ikšķiles novads pēc Latvijas Administratīvi teritoriālā iedalījuma projekta apstiprināšanas saglabāja savu neatkarību kā patstāvīgs novads.
 
13.jūl 2012
14.jūlijā Daugavas svētku ietvarā Ikšķilē gan krastmalā, gan svētku uzvedumā sen aizmirstas emocijas atmodinās sastapšanās ar pirms 40 gadiem uzņemto filmu "Pūt vējiņi". Atkal kā Baiba un Uldis ar mums runās populārie aktieri Esmeralda Ermale un Ģirts Jakovļevs.
 
27.sep 2011
Ikšķilē svētdien iesvētīs Baskāju Karmela ordeņa māsu klostera baznīcu, kas kalpos arī kā pilsētas katoļu draudzes dievnams, norāda Latvijas Romas katoļu baznīcas informācijas centrs.
 
9.aug 2011
Ikšķiles svētku laikā piektdienas vakarā pazīstamu Latvijas dzejnieku lasījumi tiks sinhroni papildināti ar lāzera staru rakstītām vārsmu rindām debesīs, norāda pašvaldības Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Dzintra Čudare.
 
27.jūl 2011
6. augustā Ikšķiles novadā, Tīnūžos notiks starptautiska Otrā pasaules kara kaujas rekonstrukcija „LINDENBERG 1944”, kurā tiks demonstrēta latviešu, igauņu un vācu vienību sadursme ar padomju armijas karavīriem, kuri ieņems spēcīgu aizsardzības līniju gar Mazās Juglas upes krastiem. Kauja norisināsies Tīnūžu muižas teritorijā pie Mazās Juglas upes un muižas teritorija pārvērtīsies par Otrā pasaules kara cīņu vietu.
 
16.jūl 2011
Ikšķilē sestdien notiks Kurzemnieku diena, kuras laikā varēs iepazīt šā novada tradicionālo virtuvi, amatnieku darinājumus, kā arī dziesmas un dančus.
 
13.jun 2011
Līgo svētku nedēļā Latvijas Televīzija skatītājus iepriecinās ar plašu programmu, kuras centrā – sadarbībā ar Latvijas Radio 2 veidotā tiešraide „Latvija Līgo Ikšķilē”.
 
9.dec 2010
Iepriekšējā diennaktī uguns paņēmusi divu cilvēku dzīvības - Ikšķilē gājusi bojā 80 gadu veca sirmgalve, bet Rīgā bezpajumtnieks.
 
16.jūl 2010
Savā 825.jubilejas gadā viena no senākajām Latvijas apdzīvotajām vietām - Ikšķile tērpjas īpašās svētku drānās, aicinot visus uz daudzkrāsainiem un tematiskiem pasākumiem.
 
21.apr 2010
Sasniegumi un tieksme pēc labākas dzīves prasa pūles, bet svarīgi šajā skrējienā nepazaudēt sevi un neizdegt, kas kļūst par aizvien izplatītāku problēmu.
 
21.apr 2010
Ainārs Stiliņš ir diplomēts agronoms, veiksmīgs lauksaimnieks un uzņēmējs, kā arī Ikšķiles domes deputāts.
 
21.apr 2010
Pašvaldības aģentūra Līvi jau kopš dibināšanas 2006. gadā pārņēmusi visas Ikšķiles komunālās saimniecības uzņēmuma funkcijas: veic ēku un teritoriju apsaimniekošanu, uztur kārtībā ielas un ceļus, atbild par ūdens un kanalizācijas centralizēto sistēmu, kā arī gādā, lai iedzīvotāju mājokļos būtu silti.
 
21.apr 2010
Ikšķiles novads ir viens no vissenāk apdzīvotajām teritorijām Latvijā – jau kopš 9. gadsimta pie Daugavas atradies lībiešu ciems ar nosaukumu ÜKS KÜLA.
 
21.apr 2010
Šā gada augustā SIA Aiguta svinēs piecu gadu pastāvēšanas jubileju. Uzņēmuma dibinātājs un ģenerāldirektors ir Aigars Taukulis – savulaik pazīstams lauksaimnieks ar neizsīkstošu biznesa garu, kas, kā pats saka, ielikts jau šūpulī.
 
21.apr 2010
Ikšķiles novads ir viens no mazākajiem, tā kopējā platība ir 129 kvadrātkilometri. Vēsturiski izveidojusies kā Rīgas guļamvagons, arī šobrīd Ikšķile kalpo par mājvietu 9300 iedzīvotājiem.
 
21.apr 2010
Psiholoģijas zinātnē pieņemts uzskatīt, ka par agrīno bērnību sauc bērna attīstību no viena līdz trīs gadu vecumam. Šis periods ir ļoti būtisks, jo tieši šajā laikā sāk attīstīties bērna personības galvenās kvalitātes, piemēram, "es" koncepcija, pašvērtējums, saskarsmes prasmes, iemaņas un vēl citas. Daudzi mazuļi šajā vecumā sāk apmeklēt bērnudārzu, un viņu vecāki vēlas būt pārliecināti, ka savus bērnus atstāj drošās un zinošās rokās.
 
21.apr 2010
Ikšķile var lepoties ar nozīmīgu vēsturisko mantojumu – tā ir pirmā vieta Baltijā, kur celta mūra baznīca.