48% Latvijas iedzīvotāju kopumā ir apmierināti ar Zatlera līdzšinējo darbību

Puse (48%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir apmierināti ar pašreizējā Valsts prezidenta Valda Zatlera darbu– 6% ir pilnībā apmierināti, savukārt 42% ir drīzāk apmierināti.

27% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumā ir drīzāk neapmierināti ar Valsts prezidenta V.Zatlera darbību, taču desmitā daļa (9%) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju ir pilnībā neapmierināti ar pašreizējā Valsts prezidenta darbību.

16% aptaujāto nav konkrēta viedokļa par Valsts prezidenta V.Zatlera darbību.

Domājot par atkārtotu LR Valsts prezidenta V.Zatlera ievēlēšanu, 40% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem pauž atbalstu V.Zatlera atkārtotai ievēlēšanai prezidenta amatā.

7% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju noteikti vēlētos, lai V.Zatlers tiktu ievēlēts atkārtoti, savukārt 33% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju drīzāk vēlētos atkārtoti redzēt V. Zatleru par prezidentu.

29% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju drīzāk nevēlētos, bet 15% noteikti nevēlētos redzēt V.Zatleru par prezidentu atkārtoti.

16% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Turklāt jāatzīmē, ka salīdzinot ar līdzīgas aptaujas rezultātiem par Valsts prezidenta darbības novērtējumu, kas tika veikta šī gada martā, statistiski nozīmīgas atšķirības ne prezidenta darbības novērtējumā, ne V.Zatlera atkārtotas ievēlēšanas atbalstā nav vērojamas.

Latvijā

Mazumtirgotājs "Lidl Latvija" ("Lidl") lūdz noraidīt "Maxima Latvija" ("Maxima") sūdzību par patērētāju maldināšanu cenu salīdzināšanas komunikācijas kampaņā "Skaidrs, ka nopirku lētāko" un "Maxima" preču zīmju prettiesisku izmantošanu bez atļaujas.

Svarīgākais