Trešdiena, 6.decembris

redeem Niklāvs, Nikolajs, Niks

arrow_downwardPolitika

Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) TV3 raidījumā "900 sekundes" pauda cerību, ka nākamā gada budžetu varētu izskatīt divu dienu laikā.
11:16 Ziņu aģentūra LETA
Ekonomikas ministra Viktora Valaiņa (ZZS) otrdienas sarunā ar Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) pārstāvjiem pārrunāti nozarei aktuālie jautājumi un uzsvērta darbaspēka loma ekonomiskās izaugsmes veicināšanā, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā.
Vakar, 16:22 Ziņu aģentūra LETA
Svētdien, 10.decembrī, notiks opozīcijā esošās Nacionālās apvienības (NA) ikgadējais kongress, kurā tiks ievēlēta partijas valde un tās priekšsēdētājs, informē apvienības preses pārstāve Laima Melkina.
Vakar, 15:56 Portāls nra.lv
Pēdējā laikā sabiedrībā ir izvērsusies aktīva diskusija par Ministru prezidenta lomu ārpolitikā. Izskan dažādi pieņēmumi un arī man veltīta kritika, tādēļ vēlos viest skaidrību šajā lietā, Krišjāņa Kariņa vārdā informē Ārlietu ministra padomnieks.
Vakar, 13:45 Portāls nra.lv
Saeimas Juridiskās komisijas Satversmes un tiesu politikas apakškomisijā deputāti šodien noraidīja Saeimas opozicionāres, pie frakcijām nepiederošās deputātes Glorijas Grevcovas rosināto priekšlikumu, kurš paredz pēc būtības atteikties no "atturēšanās" iespējas Saeimas balsojumos.
Vakar, 13:40 Ziņu aģentūra LETA
Šodien Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas deputāti neatbalstīja termiņa pagarināšanu pašvaldības policijas un atskurbtuves pakalpojumu nodrošināšanai pašvaldībās.
Vakar, 13:30 Ziņu aģentūra LETA
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram ļaus anulēt pašvaldības deputāta mandātu, ja deputāts trīs mēnešu neattaisnoti nepiedalīsies domes sēdēs, paredz šodien Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas atbalstītais priekšlikums grozījumiem Pašvaldības domes deputāta statusa likumā.
Vakar, 12:45 Ziņu aģentūra LETA
Valdība otrdien slēgtā sēdē lems par Latvijas kiberdrošības stratēģijas 2023.-2026. gadam ieviešanas plānu.
Vakar, 9:46 Ziņu aģentūra LETA
Koalīcijas partijas negaida Krišjāņa Kariņa (JV) atkāpšanos no ārlietu ministra amata saistībā ar speciālo avioreisu izmantošanu, jo šos lidojums viņš izmantojis vēl kā Ministru prezidents, bet no šī amata jau ir demisionējis.
4.dec Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas Inovācijas ekosistēmas attīstības apakškomisijas priekšsēdētāja amatā ievēlēts deputāts Andris Kulbergs (AS), aģentūra LETA noskaidroja parlamentā.
3.dec Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides, klimata un enerģētikas apakškomisijas priekšsēdētājas amatā ievēlēta deputāte Jana Simanovska (P), aģentūra LETA noskaidroja parlamentā.
2.dec Ziņu aģentūra LETA
Koalīcijas deputāti iesnieguši grozījumus Pārtikas aprites uzraudzības likumā, kas paredz veikalos cenu zīmē vai pie pārtikas produkta norādīt pārtikas ražošanas valsti, to attēlojot attiecīgās valsts karoga formā.
2.dec Ziņu aģentūra LETA
Vērtējot esošo veselības finansēšanas modeli, finanšu ministrs Arvils Ašeradens (JV) atzīst, ka neizprot kā tas strādā, jo mediķiem, kas strādā līdzīgu darbu, atalgojums par padarīto nereti ir krasi atšķirīgs.
1.dec Ziņu aģentūra LETA
Saeimas deputāte Skaidrīte Ābrama vērsusies Rīgas pilsētas tiesā ar lūgumu izvērtēt partijas "Apvienotais saraksts" Saeimas frakcijas deputāta Edvards Smiltēna rīcību, 2023.gada 12.oktobra Saeimas sēdē un ierakstā sociālajā tīklā "X".
1.dec Portāls nra.lv
Latvijas lauksaimniecības organizācijas pieprasa finanšu ministra Arvila Ašeradena (JV) demisiju, informēja biedrība "Zemnieku saeima" pārstāvji.
30.nov Portāls nra.lv
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja likumprojektu, kas paredz Latvijā ratificēt tā dēvēto Stambulas konvenciju jeb Eiropas Padomes konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu.
30.nov Ziņu aģentūra LETA
Saeimas vairākums šodien noteica steidzamību likumprojektam, kas paredz Latvijā ratificēt tā dēvēto Stambulas konvenciju jeb Eiropas Padomes konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu.
30.nov Ziņu aģentūra LETA
Jaunā konservatīvā partijas (JKP) līderi nākamā gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām būs sociālajos tīklos aktīvā dzejniece Liāna Langa, bijušais satiksmes ministrs Tālis Linkaits un partijas priekšsēdētājs Gatis Eglītis.
29.nov Ziņu aģentūra LETA
Saeimas Pieprasījumu komisijā šodien paredzēts skatīt "Apvienotā saraksta" (AS) atkārtoti uzdotos jautājumus par pašreizējā ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (JV) speciālo avioreisu tēriņiem laikā, kad viņš bija valdības vadītājs.
29.nov Ziņu aģentūra LETA
Opozīcijas deputātam Aināram Šleseram (LPV) par parlamenta sēdes neattaisnotu kavējumu no mēnešalgas tiks atvilkti 20%, liecina Saeimas Prezidija lēmumprojekts.
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Ministru kabinetā (MK) šodien notiks pirmā Stratēģiskās vadības komitejas sēde, kurā plānots pārrunāt vispārējos sadarbības principus un administratīvā sloga mazināšanu, informē Ministru prezidentes preses sekretārs Aleksis Zoldners (JV).
28.nov Ziņu aģentūra LETA
Šogad budžeta apstiprināšanas laikā varētu atbalstīt arī kādu opozīcijas priekšlikumu, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS).
28.nov Ziņu aģentūra LETA