Politika

17:20
Plašākai iesaistei lēmumu pieņemšanā "KPV LV" iecerējusi izveidot partijas domi, kurā būs pārstāvēti arī Saeimas deputāti.
 
17:12
Nevalstiskās organizācijas (NVO) uzskatu par saviem tuvākajiem sabiedrotajiem, jo viņi aptver tās cilvēku grupas, kurām ir problēmas, intervijā sacīja labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV).
 
16:30
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu sarakstā pārstāvēti arī esošie un bijušie Saeimas deputāti, kā arī ministriju darbinieki un citu profesiju pārstāvji, šodien vienbalsīgi lēma apvienības dome.
 
13:00
"Jaunās Vienotības" (JV) sarakstā Eiropas Parlamenta vēlēšanās sarakstā būs arī vairāki Saeimas deputāti, informēja Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis, kurš ir saraksta pirmais numurs.
 
12:38
odien sasauktajai partijas "KPV LV" biedru sapulcei nav kvoruma, tāpēc tiesiski tā nav lemtspējīga, šodien plānotās sanāksmes sākumā paziņoja politiskā spēka līderis Artuss Kaimiņš.
 
12:00
Šodien partiju apvienības “Attīstībai/Par!” konferencē tiks apstiprināta Eiropas Parlamenta vēlēšanu programma, kā arī saraksta deputātu kandidāti. “Attīstībai/Par!” saraksta līderi būs politikas zinātnieks Ivars Ijabs, Eiropas biznesa eksperte Baiba Rubesa un kiberdrošības politikas eksperte Ieva Ilvesa.
 
11:25
Valdība, kuru veido pieci politiskie spēki, ir daudz stabilāka, nekā varētu likties no malas, šodien "Jaunās Vienotības" (JV) sanāksmē sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.
 
Vakar, 17:23
Tieslietu ministra Jāņa Bordāna biroju papildinājis preses sekretārs Andris Vitenburgs un padomnieks Mārtiņš Lode, līdz ar to ministra birojā strādā trīs bijušās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersonas, liecina informācija Tieslietu ministrijas mājaslapā.
 
Vakar, 9:00
Valdošajā koalīcijā gan nav vienprātības par to, vai tieslietu ministrs Jānis Bordāns ar savu Latvijas tieslietu sistēmu kritizējošo vēstuli ārvalstu vēstniecībām nodarījis valstij kaitējumu, taču koalīcijas stabilitātes vārdā viņam šis nepārdomātais solis tiek piedots.
 
21.feb
Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) neatbalsta Eiropas Padomes Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbību ģimenē novēršanu un apkarošanu jeb Stambulas konvencijas ratificēšanu.
 
21.feb
Cītīgi strādājot un pildot iepriekš noteiktās vienošanās, naudu pedagogu darba samaksas grafika ievērošanai 2019.gada budžetā var atrast, apgalvoja bijušais izglītības un zinātnes ministrs, Eiropas Parlamenta deputāts Kārlis Šadurskis (JV).
 
21.feb
Satiksmes ministrs Tālis Linkaits ceturtdien, 21. februārī, Ministru kabinetā iesniedzis grozījumus Autopārvadājumu likumā, lai būtiski sakārtotu taksometru nozari.
 
21.feb
Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) vēl vismaz mēnesi vai divus savu Saeimas mandātu nenoliks, žurnālistiem sacīja politiķe.
 
21.feb
Saeimas atbildīgā komisija skatīs pirmo ekonomikas ministram Nemiro adresēto pieprasījumu saistībā ar obligātā iepirkuma komponenti (OIK).
 
21.feb
Leģendārais Latvijas Tautas Frontes līderis, politiķis, žurnālists un publicists Dainis Īvāns ir personība, kuras viedoklī ieklausās joprojām un kura atpazīstamība Atmodas laikā bija pielīdzīnāma, ja, nu, vienīgi slavenākajiem tā laika rokmūziķiem.
 
21.feb
Saeimas vairākums šodien nobalsoja par deputātes, labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) atsaukšanu no Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas.
 
21.feb
Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja ieceri aizliegt izvietot tabakas izstrādājumus, elektroniskās smēķēšanas ierīces, to uzpildes tvertnes un preču zīmes pircējiem redzamā veidā.
 
21.feb
Valsts prezidents Raimonds Vējonis no šodienas līdz 25.februārim valsts vizītē apmeklēs Vāciju.
 
21.feb
Bijušais premjerministrs, tagadējais Saeimas deputāts Māris Kučinskis (ZZS) ir pārliecināts, ka šogad pedagogu algu palielināšanai finansējumu ir iespējams atrast.
 
21.feb
Saeima šodien skatīs Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputātu iesniegto pieprasījumu, kurā tika aicināts izvērtēt iespējamo kaitējumu Latvijas reputācijai pēc tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) nosūtītās vēstules ārvalstu vēstniecībām, kurā viņš sūrojās par kriminālprocesu pret savu partijas biedru Juri Jurašu.
 
21.feb
Nepilnas divas nedēļas pirms paredzētās partijas KPV LV biedru sapulces (kongresa) partijas valdes locekle, Saeimas deputāte Linda Liepiņa publiski paziņoja par atkāpšanos no amata.
 
20.feb
Solot apņemties darīt visu, lai 2020.gadā izpildītu pedagogiem dotos solījumus, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzsver nepieciešamību veikt izglītības sistēmas sakārtošanu.