Politika

Vakar, 8:15
"Mums šobrīd ir neelastīga ministriju struktūra, kas balstās vēl pagājušā gadsimta domāšanā, ka ministrija ir ēka, tajā atrodas dažādi departamenti, nu un tā ir ministrija," intervijā aģentūrai LETA sacīja premjers Krišjānis Kariņš.
 
24.sep
Sešas partijas nākamajā parlamenta sasaukumā varētu iekļūt visai stabili, bet sešām citām partijām vēl būs jāpacīnās par 5% barjeras pārvarēšanu Saeimas vēlēšanās, liecina pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma pētījumu centra SKDS veiktās jaunākās aptaujas dati.
 
24.sep
"Kļūdu vai nepilnību jau laikam ir ļoti daudz kā jebkurā darbībā. Tikai nedarot nekļūdās," aģentūrai LETA atzina premjers Krišjānis Kariņš.
 
23.sep
Latvijā vismaz nedaudz jāsamazina darbaspēka nodokļi un jānosaka atviegloti nodokļu regulējumi mazā biznesa pārstāvjiem, piemēram, frizieriem un auklēm, piektdien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) rīkotajās premjera amata kandidātu debatēs norādīja trīs atnākušie partiju pārstāvji.
 
23.sep
Nākamajai Saeimai vajadzētu mainīt Ministru kabineta iekārtas likumu, lai valdības varētu veidot elastīgāk un departamentus starp ministrijām pārdalīt atbilstoši valstī veicamajiem uzdevumiem, intervijā aģentūrai LETA sacīja Ministru prezidents un "Jaunās Vienotības" premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš.
 
22.sep
Partijas līdz 19.septembrim ir noslēgušas līgumus par aģitācijas izdevumiem kopumā 2 779 140 eiro apmērā, tomēr vēl aptuveni nedēļu līdz vēlēšanām var tērēt apjomīgas summas, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) apkopotā informācija.
 
22.sep
"Sabiedrība par atklātību - Delna" rosina Valsts prezidentu Egilu Levitu mudināt deputātus jaunajā Pašvaldību likumā saglabāt pašlaik normatīvajos aktos noteikto ierobežojumu pašvaldību deputātiem savienot amatus vietvarās, informēja "Delnas" direktore Inese Tauriņa.
 
22.sep
Saeimā šodien paredzēts skatīt Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas atbalstīto lēmumprojektu, ar kuru valdībai plānots prasīt mēneša laikā izstrādāt papildu priekšlikumus energoresursu cenu kāpuma radītās krīzes pārvarēšanai.
 
21.sep
Ekonomistu apvienības (EA) ekspertu veiktajā partiju programmu un līderu vērtējumā pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām labākos rezultātus guvušas esošās koalīcijas partijas - "Attīstībai/Par!" (AP), "Jaunā vienotība" (JV) un "Konservatīvie".
 
20.sep
Šodien, 20. septembrī, plkst. 10:00 notiks Valdības sēde. Ministru kabineta sēdes notiek vienu reizi nedēļā, otrdienās. Par ko šonedēļ lems valdība?
 
19.sep
13.Saeimas sasaukums pirms tā pilnvaru beigām paspēs pieņemt prezidenta neizsludināto jauno Pašvaldību likumu, pirmdien pēc valdošās koalīcijas partiju sanāksmes paredzēja visi koalīcijas partiju pārstāvji.
 
19.sep
Tuvojoties Saeimas vēlēšanu dienai, vēlētājiem der paanalizēt partiju priekšvēlēšanu programmas, lai noskaidrotu sev svarīgos jautājumus. Ko partijas saka par Ukrainu un Krieviju?
 
16.sep
Latvijas prezidents Egils Levits 21.septembrī ANO Ģenerālajā asamblejā uzsvērs Krievijas atbildību par karu Ukrainā, informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane.
 
16.sep
Latvijas specdienesti un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izvairīgi komentē ASV izlūkdienestu izvērtējumu par to, ka Krievija ietekmes pastiprināšanai ārzemju partijām un kandidātiem vairāk nekā 20 valstīs slepus piešķīrusi vismaz 300 miljonus dolāru.
 
15.sep
Partiju programmu ieceres attiecībā uz pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanu saskan ar Eiropas Savienības (ES) politiku, taču šādi solījumi nav vērtējami viennozīmīgi no to ekonomiskās ietekmes viedokļa, norāda auditorkompānijas "Ernst&Young" ("EY") pārstāvji.
 
15.sep
Saeima šodien nolēma par ētikas pārkāpumiem no nākamajām sešām parlamenta sēdēm izslēgt parlamentārieti Aldi Gobzemu (KuK).
 
15.sep
Šodien, 15. septembrī, Saeimas sēdē deputāti spriedīs par Alda Gobzema (KuK) sodīšanu, satiksmes minista Tāļa Linkaita (K) demisijas pieprasījumu un energoresursu cenu stabilizāciju.
 
14.sep
Vairums Latvijas iedzīvotāju gribētu, lai pēc vēlēšanām pie varas nāktu pilnīgi jauni cilvēki, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 
14.sep
Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija šodien atbalstīja parlamenta lēmumprojektu, ar kuru valdībai tiks prasīts mēneša laikā izstrādāt papildu priekšlikumus energoresursu cenu kāpuma radītās krīzes pārvarēšanai.
 
8.sep
Pašreizējais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, kurš nekandidēs uz nākamo parlamenta sasaukumu, neizslēdz, ka kādreiz nākotnē gan varētu atgriezties politikā.
 
7.sep
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) apkopojis jaunāko informāciju par politisko partiju un to apvienību deklarētajiem izdevumiem, kurus tie plāno tērēt priekšvēlēšanu aģitācijai pirms 1. oktobrī gaidāmajām 14. Saeimas vēlēšanām. Partijas un to apvienības no 4. jūnija, kad Latvijā sākās priekšvēlēšanu aģitācijas periods, līdz 5. septembrim kopumā noslēgušas līgumus par limitētajiem aģitācijas izdevumiem kopsummā 2 386 659,03 eiro.
 
7.sep
Tuvojoties 14.Saeimas vēlēšanām, atkal uzvirmojusi diskusija, kurām partijām tiek dotas iespējas piedalīties lielākajās televīziju rīkotajās priekšvēlēšanu debatēs.