Ukraina sēro: kaujā kritis četrkārtējs pasaules čempions kikboksā

© Scanpix

Kaujās pie Bahmutas gājis bojā Vitālijs Merinovs, četrkārtējais pasaules čempions kikboksā, Ukrainas čempions, liecina ieraksts "Facebook".

Autors raksta: "Vitālijs devās karā jau pirmajā dienā. Viņam bija šrapneļa ievainojums, bet pēc tam uzreiz viņš atgriezās frontē.

Vitālijam palika divus gadus veca meitiņa.
Tikmēr orku sportisti kaut kur kūrortos gatavojas Parīzes Olimpiādei..."
Komentētāji asi nosoda SOK vēlmi atļaut Olimpiskajās spēlēs piedalīties Krievijas un Baltkrievijas sportistiem: "Šis VĪRS Vitālijs, kamēr puņķainie orki skumst par olimpiādi un propagandē veco nodrāzto frāzi par politiku un sportu, tikmēr Vitālijam mūžīgo Mieru."
"Šos visu piemērus nolikt uz galda SOC prezidentam un demonstrēt visos sporta pasākumos. Tajā skaitā arī Latvijas Hokeja federācija rīkotajā Pasaules hokeja čempionātā Rīgā."

Latvijā

Vasara ir īsts izaicinājums tehnoloģijām, īpaši viedierīcēm, jo gada siltajā sezonā aktīvāk pavadām laiku ārā, kas palielina risku nomest tālruni uz zemes, saskrāpēt to, iemest ūdenī vai pat pārkarsēt. Piemēram, samircis viedtelefons ir viena no biežāk sastopamajām problēmām vasaras periodā, ar ko saskaras iedzīvotāji. Kas jāņem vērā, lai uzturētu savu viedierīci darba kārtībā visā vasaras garumā, stāsta IKT pakalpojumu sniedzēja “Bite Latvija” Tehniskā atbalsta komandas vadītājs Raivis Ezergailis.

Svarīgākais