Ukraina sēro: kaujā kritis četrkārtējs pasaules čempions kikboksā

© Scanpix

Kaujās pie Bahmutas gājis bojā Vitālijs Merinovs, četrkārtējais pasaules čempions kikboksā, Ukrainas čempions, liecina ieraksts "Facebook".

Autors raksta: "Vitālijs devās karā jau pirmajā dienā. Viņam bija šrapneļa ievainojums, bet pēc tam uzreiz viņš atgriezās frontē.

Vitālijam palika divus gadus veca meitiņa.
Tikmēr orku sportisti kaut kur kūrortos gatavojas Parīzes Olimpiādei..."
Komentētāji asi nosoda SOK vēlmi atļaut Olimpiskajās spēlēs piedalīties Krievijas un Baltkrievijas sportistiem: "Šis VĪRS Vitālijs, kamēr puņķainie orki skumst par olimpiādi un propagandē veco nodrāzto frāzi par politiku un sportu, tikmēr Vitālijam mūžīgo Mieru."
"Šos visu piemērus nolikt uz galda SOC prezidentam un demonstrēt visos sporta pasākumos. Tajā skaitā arī Latvijas Hokeja federācija rīkotajā Pasaules hokeja čempionātā Rīgā."

Latvijā

Mēģināju atcerēties kādu seksa skandālu augstskolā, kurā savulaik mācījos, proti, Latvijas Valsts universitātē (tagad – Latvijas Universitāte). Neatcerējos. Jo par seksa skandālu diez vai varētu nodēvēt kādas gados nobriedušas pasniedzējas apprecēšanos ar krietni jaunāku studentu vai kāda docenta laulības ar savu studenti. Visi pilngadīgi cilvēki, nedara neko neaizliegtu. Protams, runas par viņiem bija, taču – par kuru gan nerunā? “Seksa skandāls”, kas piemeklējis Latvijas Mūzikas akadēmiju (LMA), gan ir citā kategorijā liekams. Bet ir nianses.

Svarīgākais