© Publicitātes foto

Mums katram ir savs unikālais Zvaigžņu raksts, kas rodas mirklī, kad piedzimstam. Zvaigznes mainās un kārtojas dažādās kombinācijās, un šīs kombinācijas ietekmē mūsu dzīves notikumus gan individuāli, gan kolektīvi. Tādi notikumi kā JaunMēness, PilnMēness un Aptumsums ir kontroles punkti, kas pārbauda mūsu dzīves ceļu.

Tie norāda uz mūsu rīcību un seku rezultātiem, atgādina par dvēseles uzdevumiem un modina sevis atminēšanai.

Publicitātes foto

28.oktobrī noslēgsies viens no intensīvākajiem gada notikumiem - Aptumsumu koridors. Tas uzsākās 14.oktobrī ar Gredzenveida Saules Aptumsumu un beigsies ar Daļēju Mēness Aptumsumu 28.oktobrī. Ja PilnMēness laiku mēs varam uzskatīt kā mūsu dzīves kontroldarbu, tad Aptumsums ir kā eksāmens, kas pārbauda, vai esam gatavi pāriet “nākamajā klasē”.

Šis ir ļoti atbildīgs laiks, kad katra mūsu doma, rīcība, atklāsme ietekmē to, kādā virzienā tālāk dosimies.

Ja Saules Aptumsums atver durvis uz jauniem sākumiem un pārmaiņām, tad Mēness Aptumsums izgaismo situācijas, ko ir pienācis laiks aizvērt. Mēness Aptumsums ir kā iespēja, lai dzīvē veiktu nozīmīgas izmaiņas. Tas var radīt un pēkšņi izgaismot tādas situācijas un notikumus, ko pat negaidām. Taču tieši šie notikumi norāda uz mums ļoti svarīgiem veicamajiem uzdevumiem.

Publicitātes foto

Ja spējam tos pieņemt, kā vajadzīgus savai izaugsmei, mēs varam veikt patiesi dižas pārmaiņas savā dzīvē. Bet, ja reaģējam ar pretestību, tad radam vēl dziļākās sekas un eksāmenu vajadzēs kārtot atkal.

Atminies, lai cik dažkārt nevieglas un pat šokējošas būtu situācijas, ikviena no tām nāk, lai palīdzētu tieši tev virzīties pa tev paredzēto dvēseles ceļu. Esi drosmīgs un uzticies savai intuīcijai, jo tā šajā laikā ir īpaši spēcīga. Skaties uz ikvienu situāciju no sirds centra, nevis ego punkta.

Publicitātes foto

Tāpat šajā laikā tev var atnākt ļoti labas, iedvesmojošas, liktenīgas, atklāsmju pilnas situācijas, kas apstiprina, ka dodies pa tev paredzēto ceļu. Zini, ka Aptumsums ir laiks, kad Visums īpaši stingri, bet ar mīlestību tevi virza uz priekšu tavā evolūcijā.

Šoreiz Mēness Aptumsums notiks Vērša zīmes PilnMēnesī. Šis ir viens no gada spēcīgākajiem PilnMēnešiem un Aptumsums tam piešķir vēl īpaši lielu jaudu.

Publicitātes foto

Mēness atrodas Vērša zīmē, savukārt Saule - Skorpionā. Vērsis ir zemes, stabilitātes un pamatu zīme. Tas atgādina par mūsu saikni ar Māti Zemi un to, cik stabili esam savos pamatos. Vērsis sazemē mūs. Un jo vairāk mēs savienojamies ar šo enerģiju, jo stabilāk varam iziet cauri šim laikam.

Publicitātes foto

Savukārt Skorpions aktivizē mūsu dziļākos ūdeņus, programmas un traumas, kuras atkārtojas mūsu dzīvē atkal un atkal. Tas izgaismo tās ēnas puses, ko vēlamies noslēpt un atstāt dziļumā. Šo abu zīmju kombinācija var nest spēcīgus dziedinājumus mūsu tumšajām pusēm, ja vien atļausim.

Publicitātes foto

Zini, ka no sevis nenoslēpsies un, ja ļausi dziedināt savas ēnas puses, tu atvērsi durvis pavisam jaunam dzīves ceļam.

Vērsis aicina samazināt tempus un katrai situācijai iziet cauri lēnām, soli pa solim. Tas atgādina ļoti būtisku lietu - bieži vien atbilde ir pavisam vienkārša it kā sarežģītā dzīves situācijā. Neanalizē pārāk daudz, pieņem vienkāršus lēmumus un klausi saviem instinktiem. Paskaties uz ikvienu samezgloto situāciju ar mieru un lēnprātību.

Publicitātes foto

Nesteidzini rezultātu, taču ļauj atrisināties tām paredzētajā tempā un laikā. Vairies no emociju vētrām. Ja prāts ir pārāk aktīvs un emocijas virpuļo, dodies pie dabas, dodies pie kokiem, jūras, esi kalnos, jebkurā vietā Dabā, kur tu vari gūt mieru.

Tikai caur mieru tu varēsi rast vislabāko risinājumu jebkurai samezglotajai situācijai un sevis dziedināšanai.

Publicitātes foto

Šajā PilnMēness laikā ir būtiski pateikties savām dzīves svētībām un tikpat būtiski pateikties tām skarbajām mācībām, kas tevi ir transformējušas un mainījušas visdziļākajā veidā. Jo dziļākas tumsas esam pieredzējuši, jo spožāk spējam mirdzēt savā gaismā. Šis ir laiks, kad ir droši ļaut savām tumšajām ēnas pusēm celties virspusē, lai spētu tās pārvērst gaismā un svētībā.

Publicitātes foto

Lai uzbūvētu patiesi stiprus un stabilus pamatus savā dzīvē, vispirms veic emocionālo tīrīšanu un dziedini sevi no vecām brūcēm un rētām. Ļauj Skorpionam norādīt uz tām vietām, kas tevī vēl dziedināmas, kamēr Vērsis sargā tevi un tavu telpu šajā tik nozīmīgā tev procesā.

Publicitātes foto

Pieņem savu tumsu, gūsti spēku no tumsas mācībām, stabili sazemējies un transformē sevi visspožākajā savas dvēseles gaismas mirdzumā.

Uzdod sev interesējošo jautājumu NRA Dzīvesstila ekspertiem, sūtot to uz e-pastu: dzivesstils@nra.lv