Santa Reisone / Autori

3.jūl
Jauns mēness ir brīdis, kad Saule un Mēness satiekas vienā zodiaka zīmē. Pirmais jaunmēness, kas vienmēr iestājas pēc vasaras saulgriežiem, ir Vēža zīmē. Jaunmēness Vēža zīmē šogad iestāsies 6.jūlijā plkst. 01.57. 
17.jun
Pilnmēness Mežāzī ir pirmais pilnmēness, kas vienmēr iestājas pēc vasaras saulgriežiem. Un šogad pilnmēness kulminācija notiks tikai divas dienas pēc tam. Tas nozīmē, ka pilnmēness enerģija būs jau aktīva saulgriežu laikā, dodot vēl papildus jaudu.
3.jun
Gaiss uzkarst, un kopā ar šo laiku ierodas Dvīņu sezona. Siltais gaiss atver ziedus un siltums atver cilvēkos vēlmi doties ārpus savas čaulas un komunicēt. Dvīņi ir par un ap komunikāciju. Komunikācija ar sevi, ar citiem, ar dabu sev apkārt.
20.mai
Mēs katrs esam ceļotājs, kas atceļojis no nezināmām tālēm un caur mammas klēpi esam nonākuši šajā pasaulē. Un mirklī, kad ieelpojam savu pirmo elpu, mūsu šīs zemes ceļojums var sākties.
5.mai
Jaunmēness parasti ir laiks jauniem sākumiem, taču šis Jaunmēness Vērša zīmē ir citādāks. Šis nav laiks, kurā pieņemt pārsteidzīgus lēmumus un steigties ar jaunām rīcībām, bet gan samazināt tempus un sasakņoties savās saknēs.
19.apr
Pilnmēness kulminācija Skorpiona zīmē šogad iestājas 24.aprīlī plkst. 02:51, taču tā enerģija jau būs aktīva trīs dienas, pat nedēļu iepriekš, kā arī vairākas dienas pēc kulminācijas.
5.apr
Aptumsuma koridors, kas uzsākās 25.martā un ko atvēra Mēness aptumsums, bet pavisam drīz 8.aprīlī būs Saules aptumsums, kas noslēgs šo laiku. Jaunmēness Auna zīmē iestāsies 8.aprīlī plkst. 21:17, kad būs arī pilns Saules aptumsums. Latvijā aptumsums nebūs redzams, to varēs redzēt Ziemeļamerikas kontineta pusē. 
19.mar
Marta otrā puse šogad būs īpaši jaudīga. Pirmais svarīgais notikums būs 20.martā, kad plkst.05:06 no rīta iestāsies pavasara ekvinokcija jeb Jaunais saules gads.
8.mar
Jaunmēness Zivju zīmē ir noslēdzošais jaunmēness šajā astroloģiskajā gadā. Jaunmēness Zivju zīmē ienāk 10. martā plkst. 11.00.
23.feb
Jaunava ir dievietes, Dievmātes, nevainības simbols. Viņa ir ideāls sev un citiem. Jaunava tiecas uz perfekcionismu it visās dzīves jomās. Būdama zemes zīme, tā spēj radīt auglīgu augsni, no kuras izaudzēt vislielākās šīs zemes bagātības. 24. februārī pulksten 14.31 Pilnmēness ieiet Jaunavas zīmē.
6.feb
JaunMēness Ūdensvīrā zīmē ir otrais JaunMēness pēc Ziemas Saulgriežiem. Šis ir ļoti īpašs JaunMēness. Austrumos to pazīst kā austrumu Jauno gadu jeb Mēness Jauno gadu. Šogad JaunMēness Ūdensvīrā iestājas 10.februrārī plkst.00:58 pēc Latvijas laika. Naktī no piektdienas uz sestdienu uzreiz pēc pusnakts.
23.jan
PilnMēness laiks mums bieži vien atnes intensīvas pieredzes un notikumus, caur kuriem mēs jūtam un izjūtam lielākus vai mazākus emociju viļņus gan sevī, gan citos. PilnMēness Lauvas zīmē ieiet 25.janvārī, plkst.19:54.
9.jan
Sācies jauns gads… JaunMēness Mežāža zīmē ieiet 2024. gada 11.janvārī plkst. 13:57 EET. Jauni skaitļi ir nomainījušies. Katrs skaitlis nes noteiktu vibrāciju, enerģiju, uzdevumu. Mainoties skaitļiem, arī mums mainās vibrācijas, enerģijas un uzdevumi.
25.dec 2023
PilnMēnesis Vēža zīmē (27.decembris 02:33) ir pirmais PilnMēness pēc Ziemas Saulgriežiem. Tas ir laiks, kad Dabā vēl viss guļ, bet jau pavisam nedaudz, pieaugot dienas gaismai, sāk atmosties dzīvība. Ar maziem solīšiem iegriežas jaunais Saules aplis.
12.dec 2023
JaunMēness ieiet Strēlniekā 2023.gada 13.decembris plkst. 01:32. JaunMēness Strēlniekā iezīmē pēdējo Jaunā Mēness ciklu šajā tradicionālajā gadā. Tā ir iespēja apkopot un atskatīties uz aizgājušo gadu.
27.nov 2023
Senās iniciācijas mums māca, ka vienmēr ir divas versijas, divas izvēles, divas patiesības… Nekas nav absolūts un viennozīmīgs.
27.okt 2023
Mums katram ir savs unikālais Zvaigžņu raksts, kas rodas mirklī, kad piedzimstam. Zvaigznes mainās un kārtojas dažādās kombinācijās, un šīs kombinācijas ietekmē mūsu dzīves notikumus gan individuāli, gan kolektīvi. Tādi notikumi kā JaunMēness, PilnMēness un Aptumsums ir kontroles punkti, kas pārbauda mūsu dzīves ceļu.
11.okt 2023
14.oktobris būs īpaši jaudīga diena. Šajā datumā iestāsies JaunMēness Svaros un notiks arī Gredzenveida Saules Aptumsums. JaunMēness iestāšanās un Aptumsuma kulminācija notiks 14.oktobrī plkst.20:55.
26.sep 2023
Saule, Mēness un Zvaigznes vienmēr ir pavadījušas cilvēci visos laiku ritumos. Tie gaismo, māca, norāda un atklāj cilvēkiem virzienus, likumus, zināšanas un gudrību. Mēness atrodas vistuvāk Zemei. Tas ietekmē lielos Zemes ūdeņus, uguņus, vējus un pašu zemi.