Stilisti nosauc 2024. gada vasaras modernāko šortu modeli

© Foto: publicitātes

Modes eksperti nosaukuši 2024. gada vasaras modernākos šortus. Modelis ir pretrunīgs un nav piemērota visiem, taču arvien vairāk sieviešu visā pasaulē dod priekšroku šiem šortiem, nevis kādreiz modernajiem mini, stāsta Tengri Life.

Tie ir džorti - taisni džinsa šorti, kas sniedzas līdz ceļiem. Šos šortus var valkāt kā daļu no ikdienišķa apģērba ar sporta kurpēm un T-krekliem vai iekļaut biroja ikdienas stilā, valkājot tos ar jaku vai kreklu, papēžu kurpēm vai zemām kurpēm.

Foto: publicitātes

Šovasar džortos tika manītas daudzas ārzemju slavenības, tostarp Billija Eiliša, Emīlija Ratajkovski un Bella Hadida, raksta New York Post.

Neskatoties uz modes tendencēm, stilisti brīdina, ka džorti nav piemērots visiem, jo ​​to garums var vizuāli samazināt augumu un pievienot pāris papildu kilogramus. Stilisti iesaka sievietēm neskriet pēc modernā, bet izvēlēties apģērbu individuāli, kas būs ideāli piemērots ķermeņa tipam.

Foto: publicitātes

Turklāt daudzām tendencēm ir ļoti īss mūžs - tas, kas šodien ir modes virsotnē, nākamajā sezonā var vairs nebūt aktuāls. Tāpēc stilisti iesaka tiem, kam nepatīk vienreizējās lietošanas priekšmeti un tiem, kas rūpīgi izvēlas savu garderobi, kas kalpos daudzus gadus, dot priekšroku bāzes apģērbam.

Kāds ir šā gada jutekliskākais trends, lasiet šeit.

Foto: publicitātes

Dzīvesstils

Baltmaize jau sen ir pasaules veselo cilvēku melnajā sarakstā. Patiešām, cepts ar kviešu miltiem, kas iegūti no graudiem, kas ir apstrādāti un kuriem ir atdalīti veselīgie apvalki, šis ātro ogļhidrātu avots izraisa bīstamus cukura līmeņa paaugstināšanos asinīs.