TOP14 kultūras notikumi no 8. līdz 14. augustam

10.lapa

Raunas vārda dienas svētki

Foto: publicitātes

Piektdien, 14. augustā, plkst. 20.00 Raunas pilsdrupu estrādē tradicionālo Raunas vārda dienas svinību programmā notiks pasaulslavenās operas dīvas Ineses Galantes (attēlā) koncerts, kurā kopā ar dziedātāju uzstāsies arī konkursa “Ineses Galantes talanti” laureāti.

Vakara koncertprogramma uz vienas skatuves vienos pieredzējušus māksliniekus un jaunos talantus, kuri sevi jau spilgti pierādījuši vienā no nozīmīgākajiem jauno klasiskās mūzikas konkursiem Latvijā un šobrīd veiksmīgi attīsta savu koncertdarbību Latvijā un ārvalstīs.

Anete Duntava. / Publicitātes foto

Līdzās Inesei Galantei uz skatuves kāps sitaminstrumentālists Fēlikss Krievs, akordeonists Toms Rolavs, pianiste Melissa Takanbekova un flautiste Anete Duntava.

Melissa Takanbekova. / Publicitātes foto

Fēlikss Krievs. / Publicitātes foto

Toms Rolavs. / Publicitātes foto

Viņiem pievienosies arī pianists Aleksandrs Kalējs - izcilā latviešu pianista Aivara Kalēja mazdēls, kā arī Latvijas Nacionālās operas solists un konkursa laureāts Artjoms Safronovs.

Aleksanrds_Kalejs. / Publicitātes foto

Artjems_Safronovs. / Publicitātes foto

Programmā skanēs pasaulē iemīļotas operu ārijas, izcilu komponistu klasiskās mūzikas skaņdarbi, kā arī mūsdienīgas melodijas dažādos mūzikas žanros.

Klausītājus sagaida daudzveidīgs muzikāls vakars, kurā satiksies pieredzējušu mākslinieku meistarība un jaunās paaudzes talants.

Ikvienam apmeklētājam tā būs iespēja ne tikai baudīt augstvērtīgu mūziku, bet arī ar savu klātbūtni atbalstīt jaunos talantus, kuriem skatītāju atsaucība ir īpaši svarīgs

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Video