Valsts svētku koncerti, apmeklējami bez maksas

2.lapa

Vilki. Dziesmas un stāsti Piejūras kino ciemā

Foto: publicitātes

Piejūras kino ciems sadarbībā ar vīru kopu “Vilki” un Latvijas Kultūras koledžu Latvijas dzimšanas dienā, 18. novembrī, plkst. 15.00 dāvina iespēju mācīties latviešu karavīru dziesmas, spēles un rituālus.

“Vilki” (attēlā) stāsta par karavīriem latviešu folklorā, mūzikā, dziesmās, dejās un rituālos. Daudzas lietas no šīm viņi arī piedāvā mācīties savai publikai. Savukārt Piejūras Kino ciems ir pussala, ko ieskauj Liepupe un kur satiekas kino un cilvēki.

Sadarbojoties vīru kopai “Vilki”, Latvijas Kultūras koledžai, Latvijas Kultūras akadēmijai un Piejūras kino ciemam, top dāvana Latvijai, tās cilvēkiem un ciemiņiem.

Svinības noritēs latviskā vidē - aicinām ikvienu baudīt “Vilku” dziesmas un līdz šim nedzirdētus stāstus par vīru kopas piedzīvojumiem dažādos vēstures periodos un Latviju.

Koncertu vadīs Evija Vildiņa un Jēkabs Šteins. Pēc koncerta notiks sarunas pie ugunskura, kurās ikviens klātesošais varēs uzdot “Vilkiem” jautājumu un dalīties savās sajūtās.

Ieeja pasākumā bez maksas. Apmeklētāji aicināti ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, lai var dejot un dziedāt līdzi vīru kopai "Vilki".

Vīru kopas "Vilki" brīvdabas koncerts "Vilki. Dziesmas un stāsti" valsts svētkos būs skatāms arī tiešraidē Piejūras kino ciema “Youtube” kanālā. Par tiešraidi rūpēsies jaunie videogrāfi pasniedzēja Aleksandra Grebņeva vadībā.

Koncerts klātienē Piejūras kino ciemā, Limbažu novada Liepupē, sāksies plkst. 15.00.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā