Koncerti Latvijas dzimšanas dienā, apmeklējami bez maksas

9.lapa

“Carnival Youth” “Ziemeļbāzmā”

Foto: publicitātes

Pirmdien, 18. novembrī, plkst. 18.00 kultūras pils “Ziemeļblāzma” Lielajā zālē notiks grupas “Carnival Youth” svētku koncerts.

Grupa “Carnival Youth” savā mūzikā apvieno melodiskumu un jauneklīgu melanholiju ar alternatīvā roka in indi mūzikas enerģiju.

Kopš grupas dibināšanas 2012. gadā, grupa izdevusi sešus albumus. Pēdējos gadus grupa pavadījusi latviešu kino mūzikas programmas “Naivais ku-kū” paspārnē, taču tagad “Carnival Youth” atkal atgriežas pie oriģinālmūzikas un gatavo jaunu koncertprogrammu.

Ieeja pasākumā ar bezmaksas ielūgumiem, kas pieejami visās SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Dzīvesstils

Cieti vārītas olas ir viena no vienkāršākajām un barojošākajām uzkodām - tās ir lieliski piemērotas gan brokastīm, gan salātiem vai sviestmaizēm. Bet vai esat kādreiz pamanījis dīvainu, zaļganu gredzenu, kas veidojas ap dzeltenumu? Vai šīs olas joprojām ir droši ēst? Atbildi meklē “tv3.lt”.