13 kultūras pasākumi līdz 28. jūnijam, apmeklējami bez maksas

Vērts apmeklēt: izstādes, koncerti, velomūzika un Jāņu svinības Rīgas pilsētas pakalnos.

Suitu sievu koncerts

Foto: publicitātes

Dienā pirms Jāņu vakara, 22. jūnijā, no plkst.10.00 līdz 16.00 visi jāņotāji ielūgti uz svētku ieskandināšanu Kalnciema kvartālā brīvdabā kopā ar Alsungas suitu sievām.

Trīs etapos - plkst.11.00, 12.00 un 13.00 - suitu sievas kāps uz skatuves un lustīgi piedziedās tuvāku un tālāku apkārtni.

Suitu tradīcijas un kultūra ir ar ļoti senām saknēm, pirmoreiz uzstājoties 1924. gadā. 2009.gadā suitu kultūrtelpa ir iekļauta UNESCO nemateriālā mantojuma sarakstā, un arī suitu dziedājumi ir piedzīvojuši renesansi.

Suitu sievas ar savu īpašo apdziedāšanās prasmi īpašajā Burdona dziedāšanas veidā ir ļoti gaidītas viešņas visā Latvijā - koncertos, festivālos, kāzās, jubilejās un arī Kalnciema kvartālā.

Šobrīd Suitu sievu ansamblī aktīvi darbojas 14 dziedātājas, un dalībnieču skaits pieaug, nododot īpašo prasmi no paaudzes paaudzē.

Reizē ar koncertu kvartālā viesus gaidīs jau iemīļotie tirgotāji tradicionālajā sestdienas tirgū, kur būs pieejams plašs gardumu un darinājumu klāsts.

Ieeja bez maksas.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Dzīvesstils

Pēc atgriešanās no atvaļinājuma daudzi cilvēki piedzīvo nomāktu garastāvokli un stresu. Kādas uzvedības stratēģijas palīdzēs saglabāt pozitīvu garastāvokli un atjaunot līdzsvaru pēc spilgtiem atvaļinājuma piedzīvojumiem, raksta Tengri Life.

Svarīgākais