Ceļvedis, kā rakstīt to, ko vēlas sirds, lai mazinātu šaubas, bailes no nākotnes, zemu pašcieņu un veiksmes trūkumu.
Pirmkārt, rakstiet formā, “es esmu”. Sakot “es esmu”, tas palīdz mainīt priekšstatu par sevi. Ikreiz, kad dalāmies kādā īpašībā par sevi, mēs sākam ar Es esmu.
Otrkārt, apgalvojumus vienmēr sakam tagadnes formā. Tagadnes nepārtrauktais laiks padara tos spēcīgākus.
Treškārt, saglabājiet sevī fokusu uz nosprausto mērķi. Pie kā vēlaties strādāt? Kādi ir jūsu mērķi? Vai tie ir saistīti ar jūsu garīgo veselību, karjeru, attiecībām vai dzīvesveidu? Izveidojiet sarakstu ar lietām, ko vēlaties, lai apstiprinājumi jums palīdzētu.
Ceturtkārt, padariet tos kodolīgus. Definējiet tā, lai tos viegli ir atcerēties un izteikt jebkurā brīdī. Padariet tos tiešus un koncentrējieties uz tiem.
Piektkārt, pielāgojiet savas vēlmes - sev! Kurā vieta tu esi savā dzīvē? Kāds ir tavs pašreizējais garastāvoklis? Cik viegli varat pārslēgties uz pozitīvām domām un patiesi tām piekrist? Mēs visi atrodamies dažādos sava dzīves ceļojuma posmos, tāpēc katram apgalvojumam ir jāatbilst mūsu tābrīža vajadzībām.
Lai patiesi gūtu labumu no savām vēlmēm, tās ir jāpraktizē patiesi.
Pirmkārt, izvēlieties laiku. Savus Visuma pasūtījumus Jūs variet pie sevie atkārtot bieži, dienas gaitā starp jebkuru lietu, ko darat, taču, ir ļoti svarīgi veltīt tiešām laiku šai praksei. Labākais laiks, lai to darītu ir agri no rīta vēl īsi pirms celšanās vai vakarā, īsi pirms pirms gulētiešanas. Tāpat meditācijas praksēm, kāda tā ir nosacīti arī šī, labs laiks ir pēcpustdiena.
Otrkārt, ir svarīgi atkārtot savas vēlmes, kas lūgtas Visumam. Vienreiz dienā praktizēt ir labi, divreiz ir lieliski. Ideālā gadījumā savas vēlmes Visumam vajadzētu atkārtot trīs reizes dienā.
Trīskārša atkārtošana ir etalons. Rīta izvēle palīdz sākt dienu ar skaidru definīciju par savu vēlmi, kas ieliek dienas gaitai noteiktu noskaņu un sakustina Visuma stīgas sev labvēlīgā virzienā. Vakara meditācija dod nakts - miega laikam noteiktu enerģētiku, kas ļauj zemākos, meditatīvākos skaņu vibrāciju līmeņos, caur sapņiem un zemapziņu, aizsniegties pie smalko vibrāciju avotiem.
Un pēcpusdienas laiks, savukārt, harmonizē telpu sev apkārt un ļauj sabalansēt enerģijas patēriņu pret ieguvi, sniedzot dienas ritumam lielāku līdzsvaru un jaudu. Ņemiet vērā, ka tas aizņem apmēram 5-10 minūtes, tāpēc varat arī izvēlēties to darīt katru dienu vienu vai vairākas reizes dienā.
Treškārt, dariet to pareizā vidē. Atrodiet vietu, kur valda klusums un miers, lai praktizētu savu lūgumus vai pasūtījumus. Varat ieslēgt vieglu, meditatīvu mūziku, lai prātam ir vieglāk pieslēgties notiekošajam, variet sēdēt dabā klusumā vai ārā, ja laika apstākļi ļauj. Ir svarīgi atrasties vietā, kur prātam ir viegli nomierināties. Elpojiet dziļi un caur elpas tempu un mieru, kas ielīst sevī, nogādājiet sevi klusuma vietā.
Ceturtā ideja, kā veicināt Visuma pasūtījumu enerģētisko spēku, ir novietot tos sev visapkārt. Ja lūgumi, kas tiek izteikti, ir tādi, kurus uzzināt drīkst arī citi, tad var izmantot visu telpu, kas ir apkārt.
Šo lūgumu norādes var izvietot uz sava darba galda, aiz telefona vāciņa, pie ledusskapja, vannas istabā pie spoguļa, mašīnā durvju kabatiņā.
Lai arī lūgumus, vienalga ir jāatkārto ar savu muti, skaļi vai čukstus, rakstīto burtu kodi var palīdzēt aktivizēt tos un noturēt prātā fokusu, uz kuru definētie apgalvojumi ved. Plus, šie atgādinājumi apkārt piepilda dienas gaitu ar pozitīvu, mīlestības pilnu apstiprinājumu gaismu, un šī gaisma kļūst par daļu no domāšanas.
Praktiski piemēri ar pareizi definētiem Visuma pasūtījumiem.