Inese Dāvidsone / Autori

13.jūl
Seksuālās enerģijas jauda stāsta par cilvēka personību, viņa jutekliskumu un kaislību. Cilvēks, kurš ir kaislīgs dzīvē, būs kaislīgs arī seksā. Jo sekss ir dzīve un dzīve ir sekss. Un magnētiskums, kurš piemīt cilvēkiem ar jaudīgu seksualitāti, ir pievilcīgs un vilinošs. Šo cilvēku klātbūtnē ir patīkami uzturēties un tie ir kā magnēts veiksmei, naudai, brīnumiem un visām dzīves izdevībām.
8.jun
Kāda ir ceļošanas astroloģiskā jēga? Ceļošanas nolūks var būt praktisks, bet tas var būt arī dvēselisks. Atkarībā no pieredzes, mērķiem un vēlmēm, galamērķis atklāj savu dvēselisko būtību.
1.jun
Mātes loma sievietes dzīvē ir viscēlākā un vienlaikus arī grūtākā loma. Tā atver tādas sirds dzīles un superspējas, par kurām var uzzināt tikai, esot mātes lomā.
25.mai
Egoisms, augstprātība, skopums, skaudība, īgnums, manipulācija, meli, aizspriedumi, pasivitāte, agresivitāte, nelojalitāte un izvairīšanās no atbildības. Tās ir tikai dažas no sliktajām īpašībām, kuras var kaitēt gan pašam cilvēkam, gan visiem apkārt esošajiem.
18.mai
Dzīve ir pilna negaidītu pārsteigumu, tikai reizēm esam pārāk aizņemti ar savu ikdienu un pienākumiem, lai spētu pamanīt brīnumus, kas notiek mums apkārt. Un ja nu lietainā dienā, kad ejam pa ielu noliektu galvu, pārņemti savām domām, mums garām paiet visīstākais dvēseles radinieks.
11.mai
Aura ir katra cilvēka enerģētiskais lauks. Tās lielums, spēks, ietekme, krāsa un vibrācijas frekvence mainās ik dienu. Mainās lielumā, spēkā, caurlaidībā un saturā.
4.mai
Stils un gaume ir svarīgi katra cilvēka personības aspekti, kas ietekmē viņu uzvedību un vērtības. Stils definē veidu, kādā cilvēks pauž savu attieksmi un savas vērtības.
27.apr
Cik gan bieži draudzeņu lokā ir dzirdamas žēlabas par partneriem, kas laiski pavada savu dzīvi, patiesībā slinkojot un apmierināti ļaujot visu smago darbu veikt savai sievietei.
20.apr
Kurš gan nevēlas līdzsvaroti pārvaldīt savas emocijas, domas un uzvedību dažādās dzīves situācijās.
13.apr
Daži cilvēki, jau piedzimstot, ir apveltīti ar noteiktām īpašībām, kas tos padara citiem tīkamus un visiem mīlamus.
6.apr
Darbs nekad nav tikai darbs. Tas ir prasmju, zināšanu un pieredzes realizācija, lai iegūtu finansiālu segumu, kas ļauj izdarīt noteiktas līmeņa izvēles it visā, sākot no uztura un beidzot ar ceļojumiem.
30.mar
Lasīt domas nav burvestība, bet gan noteiktos zodiakos iekodēts talants. Būtu tak jauki nojaust un zināt sarunas biedra domu gājienu, tāpat emocijas un nodomus.
23.mar
Astroloģija ir gatava atvērt intriģējošākos un noslēpumainākos seno karmu stūrus, vēstot par zodiaka zīmju ļaunprātības aizmetņiem. Un šoreiz tieši attiecībās kā jomā, caur kuru šīs dzīves laikā mēs izstrādājam vislielāko karmas daļu.
17.mar
Astroloģija ir astronomija, fizika un matemātika, bet vienlīdz arī cilvēku uzvedības un personības īpašību izpratnes rīks. Tas var sniegt intriģējošu ieskatu dažādu zodiaka zīmju romantiskajās tieksmēs un iekārēs.
11.mar
Harizma ir magnētiska īpašība, kas valdzina un ietekmē apkārtējos. Dažiem indivīdiem piemīt dabisks valdzinājums un šarms, kas viņus atšķir no pārējiem.
2.mar
Mēs nereti varam sajust, ka, lai arī sarunas biedrs neizsakās skaļi, drosmīgi pārliecinoši vai bravurīgi, viņā iekšēji ir burtiski starojoša inteliģence, kas, šķiet, zina atbildes uz visiem jautājumiem un vienkārši ļauj momentam nobriest, lai pareizajā laikā nāktu klajā ar fundamentālu sakāmo, kas veidos pagrieziena punktu, ja ne visā sarunā, tad notikumu pavērsienā kopumā. Inteliģence nav gudrība.
24.feb
Mūsdienu dinamiskajā ikdienā ir svarīgi atrast pareizos enerģijas pastiprinātājus, lai neatpaliktu no dzīves tempa un prasībām. Dodu jums ieskatu, kā katras zodiaka zīmes dominējošais elements var sniegt unikālu skaidrojumu par vispiemērotākajām enerģijas pastiprinātāju metodēm.
17.feb
Šajā dzīvē dažām zodiaka zīmēm ir lemts spīdēt spožāk nekā pārējām. Šīs laimīgās personas piedzīvo veiksmi un labvēlīgus apstākļus savas dzīves ritumā un turklāt daudz biežāk nekā citi.
10.feb
Ķīniešu dzīvnieku zodiaks ir 12 gadu atkārtots cikls, kur katrs gads attēlo kādu dzīvnieku un tam piemītošās īpašības. Šīs zīmes ir žurka, vērsis, tīģeris, trusis, pūķis, čūska, zirgs, kaza, pērtiķis, gailis, suns un cūka. To aprēķina pēc Ķīnas Mēness kalendāra.
3.feb
Skūpstīšanās ir ļoti intīma māksla, tā ir skaista un valdzinoša priekšspēle kaislīgai naktij vai ikdienišķa bauda savienojot divus mīļotos. Saderīga skūpstīšanās nav vienmēr sastopama pat starp ilggadējiem partneriem.
27.jan
Piedāvāju ielūkoties piecās pazīmēs, kas liecina, ka esat svētīts ar augstāko spēku aizsardzību un virsvadību. Tas nozīmē, rosināt drosmi paļauties, ticēt un rēķināties ar aizmuguri.
20.jan
Visi zodiaka pārstāvji ir nedaudz bīstami. Katrā cilvēkā ir noteikts apjoms radošās un noteikts daudzums graujošās jeb destruktīvās enerģijas. Tas ietekmē gan cilvēku pašu, gan viņa lauku apkārt. Izprotot katra enerģiju, mēs varam paredzēt notikumus un to gaitu.