TOP 10 notikumi kultūrā no 29. decembra līdz 5. janvārim

6.lapa

Riekstkodis. Bigbends. Paula Saija

Publicitātes foto

Piektdien, 5. janvārī, plkst. 18.00 Kultūras centrā “Ulbrokas pērle” gaidāms koncerts “Riekstkodis. Bigbends. Paula Saija”.

“Riekstkodis” ir pasaka, kurā savijas Ziemassvētku noslēpumainība, Jaungada prieks un mistika. Pētera Čaikovska mūzika ir tik populāra, ka kļuvusi par patiesi aizraujošu un burvīgu šo svētku rotājumu. Glens Millers skaisto mūziku ietērpis džeziskās noskaņās, ko atskaņos Bigbends Raita Ašmaņa vadībā.

Bigbendam ir ļoti laba tradīcija - savos koncertos uzaicināt kādu solistu. Šoreiz tā būs Paula Saija. Paulai patīk džeza klasika un mūsu Maestro Raimonda Paula dziesmas.

Programmā: Pētera Čaikovska baleta “Riekstkodis” instrumentālā svīta Glena Millera džeza aranžējumā, Raimonda Paula dziesmas un džeza klasika.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Dzīvesstils

Princeses Diānas lieliskā gaume attiecās uz daudzām viņas dzīves jomām, tostarp ēdienu gatavošanu. Nesen kļuva zināms, kā viņai patika ēst kartupeļus, kas liecina arī par viņas pieticīgo eleganci, raksta “The Take Out”.

Svarīgākais