TOP 10 notikumi kultūrā no 29. decembra līdz 5. janvārim

3.lapa

Stāsts par Ņujorku un sapnis par Brodveju

Publicitātes foto

Piektdien, 29. decembrī, plkst. 19.00 “Amoralle Level Up” gaidāms jaunās dziedātājas Emīlijas Pavlovskas “Svētku koncerts”.

Emīlija Pavlovska ir topošā muzikālā teātra aktrise, kura jau trešo gadu aizvada Ņujorkā, studējot “Manhattan School of Music”. Nu jau ir tradīcija gada nogalē, ciemojoties mājās, Latvijā, dalīties iespaidos par lielo mūziklu metropoli koncerta formātā.

29. decembris ir Emīlijas dzimšanas diena, un nav labāka veida, kā to pavadīt, kā daloties svētku sajūtās ar citiem.

Sirsnīgā un mierīgā svētku atmosfērā koncertmeistares Sarmītes Ārentas un ģitāristes Elīzas Apines pavadībā, Emīlija aicina uz vakaru, kas pildīts ar mūziklu un populārās mūzikas melodijām un stāstiem par Ņujorku un viņas iesākto sapni par Brodveju. Emīlija koncerta viesus sagaidīs ar gardu dzērienu un svētku gardumiem.

Katra iegādātā biļete būs ieguldījums Emīlijas sapņiem - studiju turpinājumam “Manhattan School of Music”.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā

Dzīvesstils

Bērnības traumas var izraisīt dažādi faktori: fiziska vardarbība, vecāku šķiršanās, iebiedēšana skolā, tuvinieka nāve vai citi. Šie notikumi var atstāt dziļas pēdas psihē un ietekmēt uzvedību un attiecības ar citiem cilvēkiem, kā arī būtiski mainīt tagadni un radīt daudz problēmu.

Svarīgākais