Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Igo, “bet bet” un “Sestā Jūdze”, Mellis un Sukurs, Krēmers, Sirmais un Barkausks.

Ļoti raiba satikšanās svētku vakarā

Publicitātes foto

Populārais dziedātājs Igo ir sagatavojis īpašu Ziemassvētku programmu “Patiešām priecīgi Ziemassvētki”, kas, sākot ar 15. decembri, skanēs Latvijas pilsētu koncertzālēs un kultūras namos.

“Ziemassvētki ir iemīļotākie un tradicionālākie svētki, kad mājās pie viesību galda satiekas ģimene un draugi - cilvēki, kuriem ir dažāda dzīves pieredze un dažādi sapņi. Iespējams, viesu pulciņā būs kāds jaunpienācējs, iespējams, kāda cilvēka vairs nav mūsu vidū…

Katram no mums padomā ir kāds stāsts, ar kuru padalīties draugu un ģimenes lokā. Kāds notikums būs paša piedzīvots, kāds - varbūt dzirdēts pa radio, kāds varbūt stāstīs par paša pagaidām nepiepildītajiem sapņiem. Kāds stāsts būs smieklīgs, kāds - mazliet skumjāks.

Tāda būs arī mūsu Ziemassvētku koncertu programma, kurā katra dziesma būs stāsts,” gaidāmos koncertus ieskicē Igo (attēlā).

Koncertos skanēs vairākas Igo paša radītās kompozīcijas, tostarp - arī nesen tapusī Ziemassvētku dziesma “Patiešām priecīgi Ziemassvētki”. Tāpat programmā iekļautas arī Jāņa Strazda dziesmas “Nojausma”, “Tevi gaidot” un citi skaņdarbi.

“Tā būs ļoti raiba satikšanās svētku vakarā. Protams, būs gan nopietnas lietas, taču būs arī smieklīgais, jautrais un negaidītais,” dziedātājs piebilst.

Kopā ar Igo muzicēs Jānis Strazds (taustiņi), Ainis Zavackis (perkusijas) un Aivars Meijers (kontrabass). Koncertos arī pats Igo spēlēs vairākus mūzikas instrumentus, tādējādi piedodot plašu skanējuma amplitūdu.

Koncerti “Patiešām priecīgi Ziemassvētki” notiks: Latgales Vēstniecībā GORS (15. decembrī plkst. 19.00), Mārupes Kultūras namā (17. decembrī plkst. 18.00), Jelgavas Kultūras namā (19. decembrī plkst. 19.00), Salaspils kultūras namā “Rīgava” (20. decembrī plkst. 19.00), Lielvārdes Kultūras namā (22. decembrī plkst. 19.00), Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” (25. decembrī plkst. 19.00), Vidzemes koncertzālē “Cēsis” (26. decembrī plkst. 19.00) un Kultūras centrā “Ulbrokas pērle” (29. decembrī plkst. 19.00).

Uzdod sev interesējošo jautājumu NRA Dzīvesstila ekspertiem, sūtot to uz e-pastu: dzivesstils@nra.lv

Turpinājumu lasi nākamajā lapā