Komentāri: Ja cilvēki izzudīs, kas valdīs pār planētu?

Tikai cilvēkam ir tieksme valdīt......

6.jun Atbildēt

Protams, ka mušas.

6.jun Atbildēt

Komentēt

atbilde atcelt