© Foto: Pexels.com

Aura ir katra cilvēka enerģētiskais lauks. Tās lielums, spēks, ietekme, krāsa un vibrācijas frekvence mainās ik dienu. Mainās lielumā, spēkā, caurlaidībā un saturā.

Cilvēka aura atspoguļo viņa emocionālo stāvokli, veselību, garīgo attīstības līmeni un ietekmes zonu. Auru pēta gan medicīniski, gan reliģiski, tā ir gards kumoss rituālās darbībās un kā siltā un drošā azotes teritorija, kurā mēs vēlamies atpūsties sev tuvu un mīlu cilvēku klātbūtnē.

Katrs zodiaks sevī ietver noteikta izmēra un ietekmes jaudas auras lauku. Dažiem tas ir spēcīgāks un ietekmīgāks, kamēr citiem tas ir siltāks un laipnāks, viesmīlīgāks un pievelkošāks.

Ir noteikti zvaigznāji ar ļoti magnētisku auras lauku, kas šos cilvēkus padara par dabiski iekāroties, līderiem, domas avotiem un gandrīz pievelk citus pie sevis, pašiem itkā neko nedarot.

Taču ir četras tādas zodiaka zīmes, kurām ir izteikti pozitīva aura. Tā ietekmē viņu domas un emocijas, fizisko labsajūtu, vidi apkārt un palīdz veicināt jebkurus individuāli iesāktus plānus, gūstot automātisku atbalstu un labvēlību no citiem iesaitītajiem cilvēkiem. Kuri ir šie zodiaki, kāds ir to ietekmes faktors un kas veicina viņu labās auras lauku, lasiet tālāk rakstā!

Auns

Foto: Pexels.com

Auna zodiaka cilvēki ir dinamiski un harizmātiski. Tie ir dabiski dzimuši līderi, kuri turklāt izstaro pārliecību un entuziasmu. Aunu aizraušanās ar dzīvi ir gandrīz lipīga, tā skar arī viņu cilvēkus, gan darbā, gan privātās attiecībās.

Tāpēc Auni ir tie, kas tik veiksmīgi prot un spēj iedvesmot citus īstenot sapņus un dara to ar sevī mītošu, nelokāmu apņēmību. Aunu optimistiskais skatījums un bezbailīgā attieksme padara viņus par pozitīvas enerģijas magnētiem.

Lauva

Foto: Pexels.com

Lauvas zodiaka cilvēki ar savu starojošo šarmu un saulaino gaisotni izgaismo jebkuru telpu, kurā tie ienāk.

Šī majestātiskā zodiaka cilvēki plaukst, uzzied, smaržo un liesmo uzmanības centrā un ne velti, jo tieši Lauvām piemīt jau iedzimta spēja pacelt apkārtējo cilvēku garu.

Lauvas dalās un dod savu ambiciozitātes enerģiju, kas piepildīta ar gribasspēku, mērķtiecību, veselīgu egoismu un Saules siltumu. Lauvu dāsnums un siltums rada viesmīlīgu atmosfēru, lai kur viņi dotos, tie aiz sevis allaž atstās smaidus citu sejās un siltumu citu aurās.

Svari

Foto: Pexels.com

Svaru zodiaka cilvēki ir harmonijas un līdzsvara iemiesojums. Viņi jau kopš piedzimšanas ir svētīti ar iedzimtu godīguma un diplomātijas sajūtu.

To graciozā izturēšanās un burvīgā personība padara viņus par dabiskiem miera nesējiem apkārtējā vidē, sabiedrībā un jebkurā kolektīvā vai notikumā.

Svari ir tie, kas cenšas radīt harmoniju visos dzīves aspektos. Svaru zodiaka cilvēku spēja saskatīt pasaules skaistumu un novērtēt smalkākās lietas dzīvē, ļauj tiem izstarot nomierinošu pozitivitātes auru.

Zivis

Foto: Pexels.com

Zivs zodiaka cilvēki ir sapņaini un empātiski. Tiem piemīt līdzjūtīga dvēsele, kas līdz sirds dziļumiem aizkustina apkārtējo cilvēku sirds stīgas.

Viņu intuitīvā daba ļauj tiem dziļi izprast citu emocijas, ar līdzjūtību un smalku izpratni dodot klātbūtnes sajūtu arī smalko vibrāciju laukā.

Tas viss Zivs zodiaka cilvēkus padara par neticami empātiskiem un atbalstošiem draugiem. Zivju maigais gars un radošā iztēle ikvienu situāciju piepilda ar maģijas un brīnuma sajūtu.

Praktiskie ieteikumi

Foto: Pexels.com

Arī citu zodiaku cilvēkiem ir iespēja veicināt pozitīvas auras veidošanu. Dodu dažus praktiskus ieteikumus, kas palīdzēs mērķtiecīgi stiprināt auru, palielināt tās apjomu un harmonizēs vibrācijas tajā:

* Sabalansēts dzīvesveids. Regulāri nodrošiniet ķermenim fizisku aktivitāti, pareizu uzturu un pietiekamu atpūtu. Līdzsvarots dzīvesveids veicina gan emocionālo, gan fizisko labklājību, kas var atspoguļoties arī jūsu aurā.

* Pozitīva attieksme pret dzīvi. Mērķtiecīgi uztvert dzīvi ar pozitīvu attieksmi, pievēršot uzmanību labajiem notikumiem un iespējām, nevis koncentrējoties uz negatīvajiem aspektiem.

* Meditācija un prāta noskaņojums. Meditācijas prakses un apzināts prāta stāvokļa sakārtojums var palīdzēt mazināt stresu, uzlabot emocionālo labklājību un palielināt apziņas līmeni. Regulāra meditācija var stiprina saikni ar pozitīvo enerģiju un veicina tās izpausmi aurā.

Foto: Pexels.com

* Sadarbība ar citiem cilvēkiem un empātija. Izturieties pret citiem ar cieņu, sapratni un empātiju. Savstarpējās atbalsta un sapratnes veicināšana var radīt pozitīvu atmosfēru, kas ietekmēs arī jūsu auras enerģiju.

*Dziedniecības un enerģētiskās prakses. Dabas dotās dziedināšanas metodes un enerģētiskās prakses, piemēram, Reiki, tai-či vai čakru līdzsvarošana, noteikti ir ļoti jaudīgs un praktisks veids, kā veidot enerģiju, kā atjaunot līdzsvaru un veicināt pozitīvas auras uzturēšanu.

*Dabas tuvums. Pavadīt laiku dabā, baudot svaigo gaisu, saules gaismu un plaukstošo ziedu skaistumu, ir laba pieeja, kā atjaunot garīgo un emocionālo labklājību un tādejādi, ietekmēt arī aurisko enerģiju.

Kādas attiecības vēlas mīlētāji, lasiet šeit.

Uzdod sev interesējošo jautājumu NRA Dzīvesstila ekspertiem, sūtot to uz e-pastu: dzivesstils@nra.lv