NRA Dzīvesstila raidījumā "NeMākslīgais intelekts" viesojas Dž.Dž.Džilindžers un Inga Grencberga

© Ekrānuzņēmums

Gan sieviešu žurnāli, gan neskaitāmas filmas, seriāli un draugu loka sarunas nebeidz uzdot jautājumu - kāda ir ilgas un saticīgas kopdzīves formula? Taču, mūsdienās sen vairs nedarbojas tie attiecību principi, kas bija aktuāli un ļāva kopā noturēties mūsu vecākiem un vecvecākiem.

Tādēļ mums šodien interesē atbildes uz jautājumu - kā veiksmīgi sadzīvot un saglabāt attiecības divām līdzvērtīgām, spēcīgām personībām, kas izlēmušas būt kopā zem viena jumta? Grūti būtu atrast jaudīgāku, spilgtāku un neparastāku tandēmu kā Dž.Dž.Džilindžers un Inga Grencberga, kuri, par spīti visam un visiem, turpina būt komanda ne pirmo gadu. Tādēļ uz sarunu par attiecībām, kopdzīvi un sadzīvošanu esam aicinājuši tieši viņus.

Raidījumu vada NRA Dzīvesstila redaktore, aktrise un režisore Kristīne Krūze - Hermane un aktrise Dārta Daneviča.

Dzīvesstils

Smadzenes ir organisma asinskārākais orgāns, kas patērē aptuveni 25 % no kopējās asins plūsmas (jeb enerģijas), lai gan tās veido tikai 2 % no ķermeņa masas. Ņemot vērā, ka mūsu smadzenes ir attīstījušās, lai atrastu pārtiku, nav pārsteigums, ka smadzeņu asins plūsma visvairāk palielinās tad, kad izsalkušajām smadzenēm tiek rādīti vēlamu ēdienu attēli.

Svarīgākais