Sarunas par jūtīgām tēmām: Dāvids Krūmiņš

© Ekrānuzņēmums

Raidījumā "Dž.Spot" Dāvids Krūmiņš stāsta par “melnā avs ģimenē” un “jauna skola-jauna dzīve”, par kriminālpasaules romantismu un “es paņēmu atkal visu uz sevi”, par “mana ģimene ir mana mafija” un leģionārs kā dzīvesveids, par dzīves adrenalīnu un “būšanu Raskoļņikovs”, par to, kad un vai var nošaut cilvēku, un, ka “pamostoties no rīta, pasaku, esmu labs cilvēks”.

Raidījums ēterā pirmdien, 12. maijā pulksten 14.00.

Raidījuma veidotāji atklāj, ka "Dž.Spot" ir paredzēts pilngadīgām personām.

Raidījumā var būt iekļauta produktu izvietošana, iespējams tiek lietoti necenzēti vārdi, alkohols un smēķēts. Atgādinām: alkohola, tabakas un nikotīna izstrādājumu lietošanai ir negatīva ietekme uz veselību, šo produktu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Raidījuma veidotāji lūdz ņemt vērā, ka pausts tiek tikai un vienīgi viņu personīgais viedoklis, kas izriet no publiskā telpā pieejamās informācijas. Atvainojamies, ja raidījuma laikā esam kādu aizskāruši ar pateikto.

"Dž.Spot" patur visas tiesības uz raidījumā publicēto materiālu. Jebkura informācijas nodošana trešajām personām, kopēšana, pārpublicēšana un/vai citēšana elektroniskajos vai drukātajos medijos, jebkurā veidā un apjomā, ir pieļaujama tikai pēc saskaņošanas ar Dž.Spot raidījuma
vadītājiem un raidījuma viesi. Pēc saskaņošanas, citēšanas un vizuālās informācijas tālāk izmantošanas gadījumos, atsauce uz Dž.Spot raidījumu un publicitātes pirmavotu www.nra.lv ir obligāta.

Dzīvesstils

Aizvadīto sestdien, 13. jūlijā, Ozo golfa klubā jau otro gadu pēc kārtas norisinājās uzņēmuma VEHO organizētais MercedesTrophy golfa turnīrs, kurā kuplā skaitā piedalījās vācu auto zīmola Mercedes-Benz lojālie klienti un sadarbības partneri, tostarp arī sabiedrībā atpazīstami sportisti, diplomāti un uzņēmēji. Aktīvās dienas noslēgumā kā turnīra čempions ar 75 rezultatīviem sitieniem tika apbalvots Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš, savukārt ar izjustu muzikālo performanci pasākuma viesus priecēja dziedātāja Linda Leen, stāsta VEHO komunikācijas konsultante Daiga Zīmele.