NRA Dzīvesstila raidījums "NeMākslīgais intelekts": Sievietes aiz izciliem hokejistiem

© Ekrānuzņēmums

Ko nozīmē būt hokejista dzīvesbiedrei? Un ko nozīmē izaudzināt hokejistu? To NRA Dzīvesstila raidījumā "NeMākslīgais intelekts" sarunā ar raidījuma vadītājām - NRA Dzīvesstila redaktori, aktrise un režisore Kristīni Krūzi - Hermani un aktrisi Dārtu Daneviču - šodien pastāstīs Jana Duļevska un Baiba Cibuļska.

Pavisam nesen Latvija piedzīvoja pilnīgi vēsturisku mirkli - mūsu hokejisti izcīnīja bronzas medaļu pasaules hokeja čempionātā. Prieka asaras, vispārēja eiforij, neticam saliedētība un atbalsts no līdzjutējiem. Tūkstošiem apsveicēju, sagaidot sapņu komandu mājās…. Taču, kāds darbs ieguldīts, lai to sasniegtu, droši vien zina tikai paši tuvākie. Šodien uz sarunu esam aicinājušas tieši tuvākos - sievas un mammas - Janu Duļevsku un Baibu Cibuļsku.

Janai Duļevskai pienākas veseli divi ordeņi - gan kā hokejista sievai, gan kā hokejista mammai.

Baiba Cibuļska savukārt ir 3 bērnu mamma un hokejista Oskara Cibuļska tuvākais atbalsts.

Dzīvesstils

Maizes izstrādājumi ir visizplatītākais produkts lielākajai daļai mūsu planētas iedzīvotāju. Tos var izmantot dažādās situācijās, sākot no rīta maltītes līdz piknikam vai saldajam ēdienam. Bet ko darīt, ja maize dažas dienas pēc iegādes paliek veca un sapelējusi.