Optimālas smadzeņu veselības uzturēšana ir vissvarīgākā, jo tās ir atbildīgas par katru domu, emociju un darbību. Tējai var būt nozīmīga ietekme uz smadzeņu veselību, raksta Eatingwell.
Ir zināms, ka tējai ir dod vairākus ieguvumus veselībai, pateicoties tās ārstnieciskajām īpašībām. Vēsturiski tēja bija pazīstama arī kā dzīvības eliksīrs, klasiskais ķīniešu filozofs Laozi to vislabāk aprakstīja, ka tēja ir "šķidrā nefrīta putas". Tējai patiešām ir fenomenāla nomierinoša iedarbība uz ķermeni, prātu un dvēseli.
Ja liekas, ka aptrūcis iemeslu dzert zaļo tēju, tad šis būs gana labs arguments! Viena no biežākajām un sāpīgākajām vecuma pazīmēm ir osteoartīts, to kā izrādās var samazināt dzerot tieši zaļo tēju.
Zaļajai tējai piemīt vairākas vērtīgās īpašības. Šī tēja ir viena no labākajiem antioksidantu avotiem. Šo tēju ir ne tikai vērtīgi dzert un uzņemt visas tās vērtīgās īpašības, bet izmantot arī skaistumkopšanas produktos.
Maskavas iedzīvotājs Konstantīns Bahurins, kurš pusotru gadu atteicās no ēdiena un dzēra tikai tēju un ūdeni, intervijā portālam Lenta.ru aprakstīja savu pieredzi.
Zinātnieki zaļo tēju nodēvējuši par visefektīvāko līdzekli tauku dedzināšanai vēdera rajonā, vēsta izdevums "Express". Atbrīvoties no liekā svara palīdzēs arī regulāra augļu un dārzeņu lietošana uzturā.
Nav noslēpums, ka zaļā tēja palīdz notievēt, taču svarīgi atcerēties, ka nebūtu vēlams aizrauties ar šīs tējas dzeršanu pārāk lielos apjomos, raksta "goodhouse.ru".
Ir zinātniski pierādīts, ka zaļā tēja ir veselīga, pie tam palīdzot notievēt. Taču, kā izrādās, ir "pareizs" un "nepareizs" veids, kā pagatvot zaļo tēju un tas var būtiski ietekmēt tējas labvēlīgo ietekmi uz organismu, raksta "goodhouse.ru".
Zaļā tēja nāk no tā paša auga kā melnā tēja, kas ir vairāk pazīstama. Atšķirība –zaļajai tējai lapas tiek tvaicētas, nevis fermentētas.