vīriešu veselība

4.sep
Dažas emocijas, ko vīrieši izrāda pārmērīgi, var izraisīt dzimumorgānu slimības. Kas jāzina par prostatīta psihosomatiku. Konkrētas slimības aktivators var būt emocionāls faktors. Daudz kas ir atkarīgs no tā, kā cilvēks reaģē uz apkārtējo vidi, kā viņš spēj tikt galā ar stresu, panākumiem un neveiksmēm.
19.jun 2023
Vīrietim novecojot, organismā notiek tikpat lielas pārmaiņas, kā sievietei menopauzes laikā. Vīrietim “labākajos gados” palēninās vielmaiņa, izsīkst enerģija, samazinās hormona testosterona līmenis, krītas libido un pieaug liekais svars, jo īpaši vēdera zonā. Šie simptomi liecina, ka ir iestājusies andropauze.
12.mai 2023
Lai arī runājam par vīriešu veselību, visticamāk, ka šo rakstu lasīs sievietes. Ja tev ir radies iespaids, ka apkārt esošie vīrieši krietni mazāk pievērš uzmanību veselības jautājumiem, tad visticamāk, ka tā arī ir patiesība. Dažādi pētījumi liecina, ka vīrieši retāk nekā sievietes apmeklē ārstu, rūpējas par sevi un izvirza veselību kā prioritāti.  
7.mar 2021
Jau rakstījām, ka dietologi nosaukuši produktus, kuri ir bīstami vīriešu veselībai, piemēram, alus, desa, sarkanā gaļa un citi. Taču nosaukti arī produkti, kurus ir vērts iekļaut uzturā, ja līdz šim tas nav darīts, lai uzlabotu veselību.
26.feb 2021
Vīriešu vidējais paredzamais dzīves ilgums strauji samazinās un lielā mērā pie tā vainojams ir uzturs, raksta "Cursorinfo", atsaucoties uz "Change". Šie ir produkti, kuri kaitē vīriešu veselībai.
14.nov 2020
Puse vīriešu Latvijā nekad nav apmeklējuši urologu, secināts jaunākajā Veselības indeksa aptaujā. Pie ārsta diemžēl laikus nevēršas arī liels īpatsvars sieviešu, īpaši tas redzams datos par valsts apmaksātajām vēža skrīninga programmām. Jautājums – kāpēc cilvēki neapmeklē ārstu vai apmeklē to ļoti reti un tikai tad, ja ir parādījušās kādas sūdzības par veselību – daudziem Covid-19 epidēmijas laikā šķitīs nepiemērots un zināmā mērā arī neaktuāls. Ārsti, māsas, visa veselības aprūpes sistēma ir pārslogota.
11.dec 2015
Attīstītajās rietumvalstīs veikto pētījumu rezultāti vēsta, ka aptuveni 40% vīriešu 40 gadu vecumā sastopas ar lielākām vai mazākām erekcijas grūtībām, bet 70 gadu vecumā tās skar jau 70% vīriešu. Epizodiskas problēmas šajā ziņā var rasties stresa, alkohola vai pārguruma ietekmē, bet, ja vīrietim ir pastāvīga, vismaz sešus mēnešus ilga, nespēja sasniegt un noturēt pietiekamu erekciju, lai veiktu dzimumaktu, tā ir erektilā disfunkcija jeb impotence.
17.mai 2015
Nereti par svarīgāko vīrišķības rādītāju un savas dzimumspējas apliecinājumu vīrieši uzskata erekciju. Pat epizodisku neveiksmi gultā daudzi uztver traģiski, bet ja tās sāk piemeklēt regulāri, cieš gan pāra attiecības, gan pastarpināti – daudzas citas vīrieša dzīves jomas, kuras arī ietekmē negatīvās emocijas, nepilnvērtības un vainas izjūta, kas nereti pavada erekcijas problēmas.