Bieži vien, uzzinājuši par produkta kāda priekšrocībām, mēs sākam to ēst pārāk bieži, lai uzlabotu savu veselību. Patiesībā tam var būt pretējs efekts, raksta "Otkrito".
No nākamās nedēļas, 20.septembra, skolēnu Covid-19 testēšana notiks reizi divās nedēļās, nevis reizi nedēļā, kā tas bija iepriekš, otrdien pēc Ministru kabineta sēdes preses konferencē apstiprināja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).
Covid-19 saslimstības dēļ izglītības procesu attālināti turpinās 188 izglītības iestādes no 39 pašvaldībām, aģentūru LETA informēja Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) vecākā eksperte Jana Veinberga.
Sportiskas aktivitātes, pastaigas pa meža takām, dārza un mājas darbi un aktīvas rotaļas ar bērniem - šīs patīkamās un aizraujošās nodarbes dažkārt var būt iemesls locītavu traumai vai kaulu lūzumam.
Krievijas dietoloģe Kamilla Timošenko savā Instagram ir publicējusi to produktu sarakstu, kas cilvēkam nepieciešami, lai rudenī stiprinātu imūnsistēmu.
B12 vitamīns ir viens no svarīgākajiem vitamīniem, kas nepieciešams organismam. Pētījumi liecina, ka smakas zudums var liecināt par zemu B12 vitamīna līmeni, raksta "МедикФорум".
Vairāk nekā puse jeb 51% Latvijas iedzīvotāju vismaz pāris reizes mēnesī izjūt locītavu sāpes (22% – vairākas reizes nedēļā, 8% – vismaz reizi nedēļā, 21% – vismaz pāris reizes mēnesī), secināts jaunākajos Veselības monitoringa datos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu kompāniju SKDS.
Viedierīču izstarotās zilās gaismas intensitāte var ietekmēt lietotāja bioloģisko pulksteni, kas nosaka darba un koncentrēšanās spējas dienas laikā un ietekmē darbu efektīvu izpildi.
Maskavas slimnīcas №71 galvenais ārsts un TV raidījumu vadītājs Aleksandrs Mjasņikovs atklājis, kur atrodami vitamīni, kam būs vislabvēlīgā ietekme uz irganismu. Par to ziņo RIA Novosti.
Jekaterinburgas pilsētas Medicīnas profilakses centra uztura speciāliste Irina Borodina pastāstīja, kāda ir veselībai kaitīgākā ātrā uzkoda, kuru nebūtu ieteicams iekļaut uzturā. Par to ziņo "lenta.ru".
Ikdienas uzturā pārmērīgi lietojot alkoholu, cukuru un sāli, imunitāte var kļūt vājaka, sacīja Krievijas ārste un uztura speciāliste Natālija Sičova, vēsta izdevums "Doktor Piter".
Bieži vien, uzzinājuši par produkta kāda priekšrocībām, mēs sākam to ēst pārāk bieži, lai uzlabotu savu veselību. Patiesībā tam var būt pretējs efekts, raksta "Otkrito".
Rudens periodā bieži vien nākas "cīnīties" ar enerģijas trūkumu. Pavisam ātrs veids, kā palielināt enerģiju, ir cukurotu ēdienu ēšana, vai kofeīna uzņemšana. Tomēr tas var palīdzēt vien īslaicīgi, strauji paaugstināsies enerģijas līmenis, taču tas tikpat ātri var arī pazust. Pastāv vairāki dabiskie "enerģijas" dzērieni, kas var palīdzēt atbrīvoties no noguruma un justies možāk. Izmēģiniet!
Izrādās, ka nebūt nav ieteicams no rītiem zobus mazgāt pēc brokastošanas. Par to sociālajā vietnē Tik Tok brīdina stomatoloģe Anna Petersone no Londonas.
Gadiem ejot prāta spējas var samazināties, atmiņa pasliktināties. Izlasi un noskaidro, kā pavisam vienkārši vari uzlabot savu atmiņu, veicot vien nelielas izmaiņas savā ikdienā!
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 3.septembrī braucis ar vilcienu Rīga - Dubulti, aģentūru LETA informēja SPKC.
Veselīgs miegs ir ļoti būtisks veselībai un tas, savukārt atkarīgs no daudziem faktoriem. Viens no tiem ir pareizi organizēta guļamistaba, kurā nebūtu jābūt šīm 8 lietām.
„Ikvienam būtu jāzina atšķirība starp parastu zilumu, kam var nepievērst lielu vērību, un tādu, kas ir trauksmes signāls,” norāda farmaceits Vadims Brižaņs.