F-1

27.nov 2011
Šovakar tika aizvadīts F1 sezonas pēdējais posms. Brazīlijas Grand-Prix uzvaru izcīnīja Marks Vēbers no "Red Bull", savukārt viņa komandas biedrs un čempions Sebastians Fetels palika otrais.
13.nov 2011
Šodien F1 Abu Dabi Grand-Prix uzvaru izcīnīja "McLaren" pilots Luiss Hamiltons, kuram tā bija trešā šosezon. Otrais finišēja Fernando Alonso ("Ferrari"), savukārt trijnieku noslēdza Hamiltona komandas biedrs Džensons Batons.
9.okt 2011
Par divkārtēju F1 čempionu šorīt kļuva "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, kurš Japānas Lielās balvas izcīņā finišēja trešais, taču ar to pilnība pietika, lai četrus posmus pirms sezonas beigām nodrošinātu titulu. Visā sacīkstē uzvaru izcīnīja Džensons Batons no "McLaren", savukārt otrais finišēja Fernando Alonso ("Ferrari").
25.sep 2011
F1 Singapūras Grand-Prix izcīņā šodien jau devīto uzvaru šosezon izcīnīja kopvērtējuma līderis Sebastians Fetels. "Red Bull" pilotam līdz čempiona titula nodrošināšanai pietrūka viena punkta. Otrais finišēja Džensons Batons, bet zemākais goda pjedestāla pakāpiens otram "Red Bull" pārstāvim Markam Vēberam.
11.sep 2011
Šodien F1 Itālijas Grand-Prix izcīņā Moncas trasē pie astotās uzvaras sezonā tika kopvērtējuma līderis, "Red Bull" pilots Sebastians Fetels. Otrais finišēja Džensons Batons, uz goda pjedestāla arī Fernando Alonso. Fetela pārsvars pār tuvāko sekotāju pieaudzis jau līdz 112 punktiem, un teorētiski vācietis var tikt pie titula jau nākamajā posmā.
28.aug 2011
Šodien F1 Beļģijas Grand-Prix sacensībās Spā trasē uzvaru izcīnīja "Red Bull" pilots Sebastians Fetels, aiz sevis atstājot komandas biedru Marku Vēberu.
31.jūl 2011
Šodien F1 Ungārijas "Grand-Prix" sacensībās uzvaru izcīnīja "McLaren" pilots Džensons Batons, kuram šīs bija 200. sacīkstes karjerā.
20.jūl 2011
30. jūlijā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā norisināsies Formula 1 Pasaules čempionāta posms ātrumlaivām, kurā strartēs Latvijas pilots - Valts Sīlis F1 atbalsta klasē - Formula 4S. Iespēja piedalīties saņemta, pateicoties Norvēģijas un Latvijas ūdens motosporta federāciju sadarbībai un atbalstam.
9.jūl 2011
Šodien F1 Lielbritānijas Grand-Prix kvalifkācijā Silverstonas trasē triumfēja "Red Bull" pilots Marks Vēbers, aiz sevis atstājot komandas biedru Sebastianu Fetelu un "Ferarri" pārstāvjus Fernando Alonso un Felipi Masu. "McLaren" pilots Džensons Batons un Pols di Resta no "Force India" noslēdza labāko sešinieku.
22.mai 2011
Sezonas F1 piektajā posmā Spānijas Grand Prix izcīņā uzvaru izcīnīja Sebastians Fetels. „Red Bull” pārstāvim šis bija jau ceturtais panākums šajā sezonā, kas ļāvis viņam vēl vairāk palielināt pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem kopvērtējumā. „McLaren” pārstāvji Luiss Hamiltons un Džensons Batons ierindojās attiecīgi otrajā un trešajā vietā.
8.mai 2011
Stambulā notiekošajās F1 Turcijas Grand Prix sacīkstēs trešo reizi četru posmu laikā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa pasaules čempions Sebastians Fetels no ”Red Bull”. Astoņu sekunžu attālumā otrais finišēja uzvarētāja komandas biedrs Marks Vēbers, bet labāko trijnieku noslēdza "Ferrari" pilots Fernando Alonso.
6.jan 2009
Globālā ekonomiskā krīze, protams, sāpīgi skārusi arī pasaules sportu, īpaši to var teikt par tehniskajiem sporta veidiem, kuri allaž bijuši līdzekļus visvairāk prasošie.
16.dec 2008
Aizvadītā sezona formulu pilotam Haraldam Šlegelmilham bija... Jā, kāda tā bija?
2.dec 2008
Lai gan līdz Pirmās formulas jaunās sezonas sākumam vēl ir krietns laiks (pirmais 2009. gada čempionāta posms notiks tikai pašās marta beigās), ņemot vērā izmaiņas reglamentā, komandas jau aktīvi sākušas darbu pie jauno mašīnu izveides un izmēģināšanas.
25.nov 2008
Globālā ekonomiskā krīze, protams, skārusi arī autosporta karalisko klasi Pirmo formulu.
19.nov 2008
Šāgada Pirmās formulas pasaules čempionāta noslēguma posms Brazīlijā kļuva par pēdējām sacensībām šajā autosporta klasē 37 gadus vecajam skotu pilotam Deividam Kulthārdam, kura labākais sasniegums ir 2001. gadā izcīnītais pasaules vicečempiona tituls.