\\Autori

Viesturs Radovics

5.aug 2013
Nedēļas nogalē pārapdzīvotība draudēja teritorijai, kas tiek dēvēta par Līgatnes novada „Ratniekiem” - tur jau piekto gadu pēc kārtas risinājās pozitīvais festivāls „Laba daba”.
 
12.nov 2012
Arī paši ir armijnieki atzinuši, ka Latvija bruņojuma ziņā ir vājākā no Baltijas valstīm. Nacionālās Aizsardzības akadēmijas izdotajā žurnālā „Militārā Zinātne” pērnā gada nogalē analizēts triju Baltijas valstu bruņojums, un tajā secināts, ka mēs stipri atpaliekam no citām Baltijas valstīm.
 
4.sep 2012
Tikai atpalikušas un provinciālas valsts iedzīvotāji var aizstāvēt savas valsts prezidentu, kurš atļaujas publiskā vietā publiska pasākuma laikā žurnālistiem piedraudēt sadot pa galvu.
 
27.okt 2011
Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir noskaidrojuši, kura zemessarga mugursomā svētdien Ādažu poligonā uzsprāga pagaidām nezināms spridzeklis. Tieši šis zemessargs, kurš ir arī kaislīgs militāro relikviju kolekcionārs, visticamāk, atbildēs par notikušo traģēdiju.
 
27.jun 2011
Polijā, Krakovas lidostā pagājušās nedēļas nogalē arestēts ebreju laulātais pāris, kuri Aušvices (Osvencimas) nacistu koncentrācijas nometnes muzejā bija nozaguši vairākus eksponātus.
 
7.jun 2011
Saeimas deputāts Klāvs Olšteins ("Vienotība"), kurš pagājušajā nedēļā paziņoja, ka noliks mandātu, jo par Valsts prezidentu netika ievēlēts Valdis Zatlers, savu solījumu vēl nav izpildījis.
 
28.apr 2011
Pasaulē ietekmīgā žurnāla "Forbes" krievu izdevums izveidojies jaunāko krievu miljonāru sarakstu. Tā 132. vietā ierindojies uzņēmējs, uzņēmuma "Itera" īpašnieks Igors Makarovs, kuru žurnāls min arī kā Rīgas hokeja kluba "Dinamo" patieso īpašnieku.
 
11.apr 2011
Sieviete, kura vakar Berlīnē aizdedzinājās pie Reihstāga ēkas, arī Latvijā ir mēģinājusi izdarīt pašnāvību.
 
24.mar 2011
Protestētāji šodien tā arī nespēja "sasaukt" politiķus. Piketētāji agresīvi izkliedza politiķiem veltītus apzīmējumus "korumpanti", "asinssūcēji" un "neticam!", bet atsaucība no deputātiem bija maza, un šobrīd protesta akcija ir noslēgusies.
 
16.mar 2011
Vairāki tūkstoši cilvēku šodien pulcējās pie Brīvības pieminekļa, pieminot leģionārus. Līdzigi kā iepriekšējos gados, cilvēki izveidoja karogu aleju un dziedāja patriotiskas dziesmas.
 
16.mar 2011
Šorīt Rīgā laukumu ap Brīvības pieminekli ielenkuši lieli Valsts policijas spēki, kuriem uzdots nodrošināt kārtību Leģionāru piemiņas dienas pasākumos.
 
14.mar 2011
Spēcīgās zemestrīces un tai sekojošo cunami izpostītajos reģionos Japānā gājuši bijā vismaz 10 tūkstoši cilvēku, ziņo Reuters. Glabēji šodien turpina sagrauto namu drupās atrast bojāgājušos.
 
18.feb 2011
Policijas rīcībā ir informācija, ka janvārī Jēkabpilī aizturētā banda, kuras sastāvā ir četri policisti, ir piedalījusies arī citos noziegumus. Kriminālpolicijas priekšnieks Rauls Kviesītis šodien žurnālistiem atklāja, ka tās ir gan laupīšanas, gan zādzības.
 
8.feb 2011
Īrijā piekautā latviešu modele Baiba Eņģele ir saniknota par Ziemeļīrijas miertiesas lēmumu viņas uzbrucējai izteikt tikai formālu brīdinājumu, ziņo Lielbritānijas laikraksts Belfast Telegraph. Īrijas policija noliedz, ka uzbrukums noticis rasistisku motīvu dēļ – tas bijis parasts konflikts starp meitenēm naktsklubā.
 
3.feb 2011
Jauni pētījumi pierāda, ka kofeīns spēj uzlabot smadzeņu darbību stresa situācijās. Bristoles universitātes pētnieki testēja 64 sievietes un vīriešus, lai pārbaudītu kafijas iedarbību stresa laikā, piemēram, ilgstošas tikšanās laikā birojā, ziņo marieclaire.co.uk
 
2.feb 2011
Lielbritānijas lielākā aptieku un kosmētikas veikalu ķēde Boots no 1. februāra sākusi tirgot DNS paternitātes testus.
 
26.jan 2011
Kuri ir policisti, un kuri ir bandīti – aculieciniekus otrdien Jēkabpilī apmulsināja tas, ka gan laupītāji, gan likumsargi, kuri noziedzniekus vajā, ir ģērbušies policijas formās. Apšaudē viens no bandītiem nogalināja savu kolēģi policistu, kas iekšlietu sistēmā pēdējo 20 gadu laikā ir nepieredzēts gadījums.
 
17.dec 2010
Serbu tūrists Dragans Stevičs nogalinājis haizivi – slepkavu, kura kopš novembra nogales Ēģiptē Šarm eš Šeihas kūrortā sakropļoja četrus un nogalināja vienu tūristu. Dragans varoņdarba laikā bija tā piedzēries, ka pat neatceras, kā haizivi nogalinājis, ziņi portāls macedoniaonline.eu.
 
30.nov 2010
Kā tikko novēroja portāls nra.lv, Rigā, Dzirnavu ielā - kvartālā starp Tētbatas un Brīvības ielām - veikalos pazudusi elektrība un vairākos krustojumos nedarbojas arī luksofori.
 
30.okt 2010
Ja vien nebūtu dzeltējošo bērzu, ainava Ādažu poligonā īpaši mācībām Sabre Strike 2011 izveidotajā bāzē Charly ir tāda pati kā Afganistānā. ASV karavīri, kuri dežurē vienā no bāzes sargtorņiem, sūkstās, ka te ir tādas pašas smiltis kā Afganistānā, kuru dēļ bieži jātīra ieroči.
 
1.jūl 2010
"Militāro mācību latviešu skolās", "Mācīsim bērniem Latvijas vēsturi", "Apbalvojumus latviešu nacionālajiem partizāniem", "Apbruņosim latviešu tautu" – rīdzinieks Uldis Freimanis vakar pagalmā steidza zīmēt pēdējos plakātus, kurus šodien viņš un viņa domubiedri nesīs gājienā uz Brīvības pieminekli. Aktīvists uzsver – te nav nekādas nacistu slavināšanas, es esmu par stipru latviešu tautu un gribu, lai cilvēki beidzot sāk domāt.
 
3.jun 2010
Šodien Briselē tiesas sēdes laikā kāds vīrietis ar vairākiem šāvieniem nogalinājis tiesnesi, kura izskatījusi kādu lietu, kā arī tiesas ierēdni.