\\Autori

NNeatkarīgā

29.jun
Šodien Neatkarīgās diskusiju raidījumā viesojas ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa atklāj, ka drīzumā valdībā plānota diskusija par iespēju samazināt akcīzes nodokli degvielai. "Šobrīd situācija ir tik kritiska, ka jāatbalsta visi iedzīvotāji," intervijā saka I. Indriksone.
 
29.jun
Šodien viesos būs ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa par ministri kļuva tikai pirms aptuveni mēneša - 24. maijā.
 
27.jun
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvalde (IDP) ar citu VID struktūrvienību un KNAB atbalstu, veicot vairāk nekā 15 kratīšanas divos kriminālprocesos, aizturējusi piecas VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes amatpersonas un trīs privātpersonas aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, dokumentu viltošanu, nelikumīgu akcīzes preču apriti lielos apmēros personu grupā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, Neakarīgo informēja VID.
 
26.jun
Divu nedēļu laikā lasītākie Neatkarīgās raksti angļu valodā – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
26.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aktieris Andris Lielais, kurš ikgus gadus dzīvoja Krievijā, ir atgriezies Latvijā. Kā viņš pats saka - uz palikšanu
 
25.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aktieris Andris Lielais -neslēpj, ka ir precējies trīs reizes.
 
24.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aktieris Andris Lielais - uzsver, ka karš Ukrainā viņam nav tikai televīzijas, avīžu un interneta portālu atspoguļojumā tverams notikums.
 
23.jun
The most-read Neatkarīgā articles in English in the last two weeks - interviews, commentaries, investigations and opinion pieces on a wide range of topics.
 
23.jun
Tuvojoties Saeimas vēlēšanām, partijas sāk lūkoties pēc "lokomatīvēm", tas ir cilvēkiem, kas partijai nodrošinātu lielāku vēlētāju skaitu. Arī Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesi - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidentu, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieku Andri Biti uzrunājušas vairākas partijas.
 
22.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite uzsver, ka Latvijā ir augstākie darbaspēka nodokļi Baltijā.
 
21.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite uzsver, ka problēmas, ar ko saskārās uzņēmējdarbība līdz 24. februārim, ir viens stāsts, bet tās, kas tagad ir jārisina uzņēmējiem, jau ir pavisam cits stāsts.
 
20.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite atklāj, ka uzņēmuma ražoto zivju konservu cenas jau ir kāpušas par 30%. Viņš prognozē, ka līdz rudenim konservu cenas pieaugs vēl par 20%.
 
19.jun
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti un skatītākie raidījumi – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
19.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite
 
19.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aktieris Andris Lielais - vēršas pie neapmierinātās iedzīvotāju daļas: "Ņemiet savus čemodānus un dodieties uz to valsti, kur jums ir labāk. Vai arī nododiet svinīgo zvērestu, nobučojiet Latvijas karogu, nodziediet Latvijas himnu un stājieties mūsu rindās".
 
18.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite atklāj, ka ne viņš, ne arī LDDK un LTRK joprojām nesaprot, kāpēc premjers Krišjānis Kariņš pieprasīja Vitenberga demisiju.
 
17.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite gan domā, ka tik traki nākamajā ziemā nebūs, lai vajadzētu doties uz mežu vākt žagarus krāsns kurināšanai. Tomēr viņš uzsver, ka valstij ir jābūt gatavai arī vissliktākajam scenārijam.
 
17.jun
1940. gada 17. jūnijā Latvijas teritorijā ienāca PSRS karaspēks un ieņēma stratēģiski svarīgas pozīcijas. Tas notika pirms 82 gadiem.
 
15.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite cer, ka līdz rudenim izdosies vienoties ar Finanšu ministriju un Ekonomikas ministriju par saprātīgāku darbaspēku nodokļu politiku.
 
15.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" šodien viesos būs Latvijas darba devēju konfederācijas prezidents, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA “Karavela” līdzīpašnieks Andris Bite. Raidījums būs redzams šodien pulksten 19 portālā nra.lv.
 
14.jun
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aktieris Andris Lielais - atzīstas, ka dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, viņš vairs fiziski nav varējis uzturēties Krievijā valdošajā atmosfērā.
 
14.jun
For humanitarian reasons, the Estonian government has decided to issue visas with work and business permits, as well as urgent residence permits for Russian and Belarusian citizens, Estonian public television news portal err.ee reports.