Kā būt laimīgai?

16.nov
Ar aromterapiju līdz šim pārsvarā biju saskārusies tikai pirtī, kad pirtnieki pēra ar smaržīgajām ievziedu, ceriņu, liepu un citām slotiņām. Kopā ar karstumu – šķita, ka slotiņas atveras un smarža vienkārši norauj jumtu. Taču tas bija viens vakars mēnesī, un pirtis ir atsevišķs stāsts. Savukārt līdz šim lasītās publikācijas par aromterapiju tai piegāja no otras puses – kādus aromātus izvēlēties konkrētas problēmas risināšanai. Šķiet, visi jau zina, ka pret bezmiegu jālieto nomierinošā lavanda vai gripas laikā – dezinficējošais tējas koks. Ko gan vēl jaunu par aromterapiju varētu noskaidrot? Bet nebiju aizdomājusies, ka tā ir krietni dziļāka un nopietnāka. Kad kosmētiķe Ieva Meliņa sarunā atklāja, ka aromterapija palīdzēja viņai atrisināt vairākas emocionālās problēmas un mainīt dzīvi, man, protams, vajadzēja to izmēģināt un izprast. Ļaut ožai atklāt manas vājības, iekšējās problēmas un arī fizisko problēmu cēloņus. Lai gan biju diezgan skeptiska – kā gan deguns var to atklāt? Bet... tas bija kārtējais un viens no aizraujošākajiem ceļojumiem sevī, kas man atkal lika paskatīties uz sevi no malas. Jo tests vienmēr ir unikāls – nav divu vienādu. Testa rezultāti noliek fakta priekšā, uzrādot problēmas, ar ko jāstrādā. Tie parāda, kas gulst manā zemapziņā. Un – ar ko esmu gatava strādāt. Vismaz manā gadījumā tas bija pārsteidzoši precīzi. Pastāstīšu, kā tas notika, ko es par sevi uzzināju un kādas izmaiņas pamanīju jau pēc mēneša.
 
2.nov
Sevis uzlādes un restartēšanās programmas "Restarts" veidotājs, lektors, biohakeris, uzņēmējs un publicists Kaspars Vendelis un integrālais koučs, Francijas biznesa skolas "Insead" trenere Žanete Drone atklāj, kā atrast savu dzīves aicinājumu.
 
26.okt
Īsā atbilde ir negaidīt. Patiešām. Tieši tik vienkārši. Dot brīvību sev un otram. Bet, protams, uzrakstīts un izlasīts tas izklausās vieglāk nekā ir izdarāms.
 
19.okt
Dziedāt un dziedināt Mēdz teikt, ka mēs, latvieši, esam dziedātāju tauta, tomēr zinu daudzas, kas tad, kad jāsāk dziesma, kautrīgi novēršas un skatās uz blakus stāvošo: “Ko tad es? Es jau nu gan neprotu TĀ dziedāt, lai kāds manī klausītos…” Vai jādzied pareizi, lai sāktu dziesmu draugu lokā? Un ko vispār tas nozīmē? Vai dziesma var dziedēt arī tad, ja nedziedam gluži pēc notīm? Kā dziedināt sevi dziedot?
 
12.okt
Nauda nav pašmērķis, mērķis ir dzīvot lielākā brīvībā un saskaņā ar saviem noteikumiem un vērtībām.
 
6.okt
Vai laimei ir garša, un kāda tā ir? Protams, salda! Domāju, ka par to šaubu nav nevienam, vai ne?
 
5.okt
Vai šodien somā ieliki savu ūdens pudeli? Vai no mājas izgāji ar līdzi ņemamo kafijas krūzi – ja nu pa ceļam gribas sasildīties ar kafiju vai kakao? Vakarā ballīte? Neaizmirsti metāla salmiņu, ar ko aizstāt plastmasas līdzinieku. Tie vairs nav neparasti ieradumi, bet rokassomiņas obligātas sastāvdaļas līdzās iepirkumu maisiņam.
 
4.okt
Tehnoloģiju nozares personība, viena no ietekmīgākajām sievietēm Apvienotajā Karalistē Debija Forstere (Debbie Forster), iedvesmos arī Latvijas sievietes “RIGA COMM” konferencē “Women in Tech”, kas jau 11. oktobrī notiks Ķīpsalā. Bet tagad pieci vērtīgi Debijas ieteikumi karjeras veidošanai tehnoloģiju nozarē!
 
4.okt
Rudens mūsu senčiem bija laiks, lai apklustu un ieskatītos sevī, un vislabāk to izdarīt, esot ar sevi. Apstāties, apsēsties un atskatīties uz padarīto, lai nosvinētu sava darba augļus!
 
1.okt
Būt vienam nav viegli, bet tas nenozīmē, ka viss laiks jāpavada naktīs dzerot vīnu un domājot par attiecībām. Vienatne var sniegt lielisku brīvību un piedāvāt iespējas pilnveidot sevi un gūt jaunas dzīves pieredzes. Tādā veidā tu jaunās attiecības vari tikt jau kā pilnveidotāka un vairāk nobriedusi personība.
 
27.sep
Katra šodienas investīcija sevī ir tas, ar ko mēs varēsim pelnīt nākotnē. Tikai saprotot un apzinoties, ko varam sniegt savam organismam, spēsim izdarīt racionālākas un loģiskākas izvēles, saka uztura speciāliste, ReCure centra dibinātāja Guna Bīlande. Viņa skaidro, kā mūsu ikdienas sasniegumus un produktivitāti darbā vai citās jomās var ietekmēt tik šķietami pašsaprotamas lietas, kā miegs vai tas, ko ēdam pusdienās.
 
6.sep
Pīlādžogas plaši tiek lietotas skaistumkopšanā, jo tām piemīt baktericīda un pretiekaisuma iedarbība. Saspaidītas pīlādža ogas palīdz, ja ir ādas iekaisumi. Tikai jāņem vērā, ka īpaši jutīgai sejas ādai pīlādžogu aktīvās vielas var izraisīt apsārtumu.
 
21.aug
Pienācis ievārījumu un dažādu saldo pīrāgu laiks, kad mūsu virtuvēs cukurs kļūst par vienu no galvenajiem "viesiem". Taču cukura "nelaime" ir tā, ka tajā nav nekā vērtīga. Cukurs nesatur nedz proteīnus, nedz vitamīnus, nedz minerālus. Tāpēc piedāvājam sešas dabiskas alternatīvas, kas palīdzēs saldināt ēdienu un būs labvēlīgākas arī mūsu veselībai.
 
15.aug
Lai papriecātos par ziedošiem, smaržīgiem lavandas laukiem, vairs nav jābrauc uz Vidusjūras zemēm. Tepat Latvijā šodien atrodami gan lielāki lauki, gan pa kādam krūmiņam – daiļdārzos, lauku sētās un mazdārziņos.
 
12.aug
Atvaļinājums ir viens no gaidītākajiem notikumiem gadā, ko daudzi nevar sagaidīt, un daudzi arī nemāk no tā atgriezties, lai neciestu ne paša enerģijas krājumi, ne darba produktivitāte.
 
26.jūl
Katra piektā Latvijas sieviete kleitas valkātu biežāk, ja vīrieši izteiktu komplimentus, secināts apģērbu kopšanas līdzekļu līnijas Vanish veiktajā aptaujā. Tomēr vairāk nekā puse aptaujāto (57%) būtu ar mieru izrādīt sievišķību, valkājot kleitas, ja atrastu tādu, kas piestāv un patīk.
 
30.jun
Baltās pop-up piknika vakariņas L’elegante Pop-Up Picnic Latvijā notiek kopš 2015. gada, un šajā laikā dalībnieku skaits ir audzis no 500 līdz 1500. Šāda veida pikniki ir populāri daudzviet pasaulē, un to galvenā ideja ir vakariņas skaistā pilsētvidē jeb vakariņošana neierastā vietā.