Visinteresantākie TOP

25.sep
Teju katram somā vai kabatā glabājas moderns viedtālrunis ar dažādām funkcijām. Piemēram, fotokameru kvalitāte ar katru nākamo viedtālruņa modeli tikai pieaug, tāpēc tās ir teju pielīdzināmas profesionāliem fotoaparātiem. Lai izmantotu šādu kameru potenciālu, noteikti vērts apgūt pāris vērtīgus trikus, kas uzņemtos attēlus padarīs gandrīz ideālus. 
 
25.sep
No 25. līdz 27. septembrim Ķīpsalā notiek autoindustrijas izstādes “Auto 2020” speciālizlaidums. Piedāvājam TOP 10, kas arī tev ir jāredz klātienē.
 
25.sep
Vāja imunitāte var izraisīt virkni veselības problēmas, tāpēc imunoloģe Natālija Gerula un farmaceite Agnese Ritene skaidro, kā laicīgi pamanīt brīdinājuma signālus, ka laiks doties pie ārsta.
 
20.sep
Ierīvēšanās ar spirtu, kāju karsēšana un sīpola ēšana - tās ir tikai dažas, lielākoties no iepriekšējām paaudzēm pārņemtas metodes, kuras pielieto ģimenēs gadījumos, kad ir saaukstēšanās un temperatūra. Farmaceite Zane Melberga norāda, ka slimošanas sākumposmā laikus sākta ārstēšanās ar tautas līdzekļiem var slimību padarīt vieglāku, taču ne pilnībā izārstēt. Kādi ir pieci populārākie tā saucamie "tautas paņēmieni" un ko cīņai pret saaukstēšanos un temperatūru iesaka farmaceite?
 
20.sep
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
19.sep
Personīgā laika inventarizācija, prioritāšu noteikšana, nozīmīgāko darbu plānu gatavošana dienai, nedēļai un ilgākam laikam, iekļaujot arī personiskus sīkumus, šo plānu sistemātiska pielietošana nes labus rezultātus, ja vēlamies vairāk laika sev, secinājusi starptautiski sertificēta personīgās izaugsmes trenere un iespēju vizionāre Evija Šalte-Novicka.
 
19.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Zvīgulis un Vimba, Tiguls un Jančevskis, Krauze un Dž. Dž. Džilindžers, Čehovs, Čaklais un «Čello Cēsis»
 
18.sep
Atgriežoties vēsākam un drēgnākam laikam, aktuālāka kļūst arī saaukstēšanās un vīrusi. Šis ir noslogotāks periods gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem - vairāk stresa, lielāka slodze, vairāk uzturēšanās iekštelpās, kas var vājināt imunitāti. Arī senioriem šajā laikā jākļūst uzmanīgākiem no iespējamas saaukstēšanās un vīrusiem. Kā šajā laikā stiprināt imunitāti un pēc iespējas pasargāt sevi no saslimšanām? Padomos dalās ģimenes ārste Zane Zitmane un farmaceite Zanda Ozoliņa.
 
14.sep
Satiksme ir dzīvs organisms - tā nepārtraukti mainās. To ietekmē dažādi laikapstākļi, pulksteņa laiki, dienas un dažādi citi faktori. Svarīgi apzināties, ka tas, ka vadām automašīnu katru dienu vēl negarantē, ka darām to pareizi un spēsim reaģēt uz dažādiem ārējiem faktoriem. 
 
13.sep
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
12.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Jančevska un Burkovska, Maliks un Ozoliņš, Krēmers un Osokins, «Melo-M» un Rudāne, Ziedonis performancē un kartupeļu talkā
 
11.sep
Mēs atkārtojam to dienu pēc dienas un pat nenojaušam, ka mūsu iearastās darbības var būt bīstamas. Kā mēs kaitējam savām acīm un ko darīt, lai saglabātu izcilu redzi? Latvijas oftalmologs Andrejs Solomatins pastāstīja par 8 ikdienas ieradumiem, kas ir bīstami acīm.
 
8.sep
Cilvēki uzreiz pēc ēšanas mēdz justies miegaini un vēlas pasnaust. Bet, kā izrādās, tieši no tā vajadzētu izvairīties. Gulēšana vai pat neliela snauda tūlīt pēc ēšanas var izraisīt diskomfortu.
 
6.sep
Ja vasarā daudz vairāk laika tiek pavadīts svaigā gaisā, tad rudenī, atgriežoties ikdienas darba režīmā, acis tiek noslogotas vairāk, un ir vieglāk pamanīt, ka redze pasliktinājusies. Cik bieži jādodas pie acu ārsta, kādi ikdienas ieradumi redzei ir kaitīgi un kādu produktu iekļaušana uzturā stiprina acu veselību, skaidro sertificētā farmaceite Mārīte Šukele.
 
5.sep
Skolas gaitu uzsākšana pirmklasnieka dzīvē ienes lielas emocionālas un fiziskas pārmaiņas, turklāt būs jāspēj gan nosēdēt mācību stundās, gan piedalīties sporta nodarbībās. Noskaidrosim, kas liecina par to, ka bērna stājai nepieciešama korekcija un ko darīt, lai puikas un meitenes iemīlētu regulāras sportiskas aktivitātes.
 
5.sep
Kad organizēt pārgājienu brīvā dabā, ja ne vasaras izskaņā? Septembris ir lielisks laiks, lai īstenotu tuvākas un tālākas pastaigas un pagūtu izbaudīt aizejošās vasaras sezonas burvību, iepazīstot Latvijas dabas rudenīgo vilinājumu, pirms tā dodas garajā ziemas miegā. Šefpavārs Dzintars Kristovskis ir apkopojis piecas svaigu un sātīgu salātu receptes katrai gaumei, ko iesaka izmēģināt šoruden, nodrošinoties ar pārgājienam nepieciešamajām enerģijas rezervēm un atklājot vēl nebijušas garšu kombinācijas.
 
5.sep
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Šimkus un Skride, Hiršs un Zeļģe, Gupalo un Oriole, Tuta un lielā Lapsa
 
1.sep
Cilvēkiem, kam nav pieredzes ar nekustamā īpašuma darījumiem, nereti trūkst zināšanu un informācijas par mājokļa iegādes procesu, finansējuma saņemšanu un citiem svarīgiem aspektiem, kas jāņem vērā, lai darījums notiktu veiksmīgi. Tāpēc bankas eksperts Kaspars Lukačovs dalās ar biežākajām kļūdām, ko pieļauj pirmā mājokļa pircēji, un kā no tām izvairīties.
 
31.aug
Karstā vasaras saule un ūdens peldes ir tikai daži no faktoriem, kas ietekmē matus, tāpēc rudens ir īstais laiks, lai tos atjaunotu un pievērstu tiem pastiprinātu uzmanību. Kā uzlabot matu veselību un skaistumu, 5 ieteikumos dalās farmaceite Zane Melberga.
 
31.aug
Kafijai piemīt daudz labu īpašību, bet bez pozitīvās ietekmes ir arī dažas negatīvas puses, par kurām ikvienam būtu jāzina.