Aktuāla tēma

9.jan 2018
Izmeklējot tā dēvēto oligarhu lietu, nepilnības bijušas gan Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja, gan prokuratūras darbā. Pie šāda secinājuma, tuvojoties parlamentārās izmeklēšanas komisijas darba beigām, nonākuši nesamierināmie ideoloģiskie pretinieki – komisijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba un aktīvākais no komisijā strādājošajiem deputātiem Andrejs Judins.
8.jan 2018
Ar sorosiešu sakāvi noslēdzies pirmais raunds Džordža Sorosa finansētās Delnas un Ventspils mēra Aivara Lemberga civiltiesiskajā duelī, liecina pirmās instances spriedums par – kā uzskata Delna – nepatiesu ziņu atsaukšanu.
2.jan 2018
Salīdzinot publiski pieejamos t.s. oligarhu lietas materiālus ar t.s. Jaundžeikara lietas materiāliem, rodas nopietnas aizdomas, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2011. gadā varētu būt veicis nesankcionētu Saeimas deputāta Aināra Šlesera noklausīšanos.
photo_camera
20.dec 2017
Kamēr Ukrainas Nacionālās gvardes bataljoni un Brīvprātīgo korpuss katru dienu riskē ar dzīvībām, lai neatļautu Doņeckas un Luhanskas separātistiem atsākt virzīties uz priekšu, tikmēr Ventspils kriminālprocesos ieceltais «mantas glabātājs» Rudolfs Meroni šķērdē arestēto īpašumu, drošā aizmugurē uzdzīvodams Ukrainas restorānos.
13.dec 2017
Neizpaužamu ziņu atklāšanā apsūdzētā, atstādinātā Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesas tiesnese Aija Orniņa uzskata, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), nespējot panākt apsūdzību par korupciju, nolēma inkriminēt viņai lietu par informācijas izpaušanu žurnālistam.
6.dec 2017
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šogad sācis kriminālprocesu par Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa vadītās partijas "KPV LV" iespējams nelikumīgu finansēšanu.
6.dec 2017
Tuvojoties tā dēvēto oligarhu lietu vētījošās parlamentārās izmeklēšanas komisijas mandāta termiņa beigām, līdz šim relatīvi mierīgais komisijas darbs nu radījis piemērotu augsni kādreizējo un esošo politiķu publiskam strīdam, kurā cienījamie kungi apmainās ar apsūdzībām melošanā.
28.nov 2017
Tā dēvēto oligarhu lietu vētījošās parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbam atvēlētais laiks strauji tuvojas beigām, bet Ingunas Sudrabas vadītajā komisijā dzimusi ideja, ka tās mandātu vajadzētu pagarināt. Ne visi piekrīt šai iniciatīvai.
15.nov 2017
Saeimas deputāts un Džordža Sorosa finansētās organizācijas Providus biedrs Andrejs Judins (partija Kustība «Par») parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē izrādīja klaju necieņu un neiecietību pret netīkama viedokļa paudēju – patiesu autoritāti juristu aprindās Gvido Zemribo.
7.nov 2017
Uzņēmums Eiropas Dzelzceļa līnijas ticis pie trim būvatļaujām un pagaidu priekšnieka. Vadīt jaunā dzelzceļa būvniecības projektu pieteikušies 12 pretendentu.
2.nov 2017
Satiksmes ministra Ulda Auguļa un Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova vadībā notikusī daudzu valsts un tās galvaspilsētas amatpersonu sanāksme kalpoja par apliecinājumu politiskajai gribai realizēt Rail Baltica projektu vismaz posmā starp Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju un lidostu.
2.nov 2017
Ekspolitiķis, par oligarhu un buldozeru dēvētais Ainārs Šlesers parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē uzjundīja tādas kaislības, ka uz izmeklēšanas komisiju skaidroties pats pieteicās bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš 2011. gadā izmantoja pret A. Šleseru uzsākto kriminālprocesu, lai rosinātu Saeimas atlaišanu.
1.nov 2017
Sākoties Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" investora piesaistes procesa finiša taisnei, tiek vērtēti trīs iespējamie pretendenti, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).
30.okt 2017
Bijušais politiķis Ainārs Šlesers uzskata, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadības pārstāvju apgalvojumi 2011.gadā par "oligarhu lietā" notikušajiem noziegumiem liecina, ka "principā tiesa" pret viņu bija notikusi publiski jau tolaik.
28.okt 2017
"Oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē pirmdien iecerēts iztaujāt bijušo politiķi, lietas "galveno varoni" Aināru Šleseru.
26.okt 2017
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien nolēmusi, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) bijušajai biroja nodaļas vadītājai Ilzei Draveniecei jāmaksā 10 000 eiro liela morālā kaitējuma kompensācija, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.
24.okt 2017
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par aizliegtu amatu savienošanu piemērojis 65 eiro naudas sodu aktierim, SIA "Vidzemes koncertzāle" direktoram Jurim Žagaram.
19.okt 2017
1,2 miljardus eiro Latvijai vērtīgāk būtu ieguldīt nevis projekta "Rail Baltica" realizācijā, bet gan dzelzceļa elektrifikācijā, šodien preses konferencē savu viedokli pauda Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").
10.okt 2017
Lietuvas Seims otrdien ratificēja Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valdību līgumu par "Rail Baltica" dzelzceļa savienojuma izveidi.
4.okt 2017
Šobrīd Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētāji neredz pamatu sākt kriminālprocesus vai jaunas pārbaudes par tā dēvētajām "oligarhu sarunām", līdz ar to birojā nav pabeigta tikai pārbaude par to, kā sarunas varēja nokļūt žurnāla "Ir" rīcībā.