Atklāj, kāds pārtikas produkts ir kategoriski aizliegts britu karaļnamā

© Cover Images/Scanpix/LETA

Aizliegto pārtikas produktu saraksts ir spēkā visiem Lielbritānijas karaliskās ģimenes pārstāvjiem, raksta Marie Claire.

Ir vērts atzīmēt, ka aizliegumu ne vienmēr nosaka tikai garšas izvēles - visbiežāk tas ir etiķetes un elementāru piesardzības pasākumu jautājums.

Kā likums, noteiktu produktu izmantošana britu karaliskajā virtuvē ir ierobežota, lai novērstu sliktu elpu vai aizsargātu pret iespējamu saindēšanos ar pārtiku. Kas noteikti nav britu karaļnama ēdienkartē?

Zināms, ka karaliene Elizabete II deva priekšroku labi pagatavotai gaļai. Par to runāja viņas bijušais šefpavārs Darens Makgreidijs, minot, ka karaliskās ģimenes locekļiem ir aizliegts ēst ēdienus, kas satur jēlu gaļu. Šis noteikums ir spēkā vēl joprojām.

Iemesls ir viens: nepieciešamība pasargāt sevi no iespējamības saindēties ar pārtiku un citām slimībām, kas var traucēt darbu.

Tas nozīmē, ka oficiālos pasākumos nekad netiek pasniegti tādi ēdieni kā tartārs vai karpačo.

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais