Sievietēm

24.jūl 2012
Lai gan sievietes var lepoties ar augstāku intelekta koeficientu un garāku mūžu, kādā nesen veiktā pētījumā atklājies, ka sievietes ir slinkākas nekā vīrieši.
 
24.jūl 2012
Jautājums par risku, ko cilvēku veselībai rada enerģijas dzērieni, tiek aktualizēts arvien vairāk. Ko darīt: izglītot sabiedrību par šīm lietām, ierobežot vai aizliegt enerģijas dzērienu izplatīšanu?
 
5.jūl 2012
Aizputniece un nerimtīga rokdarbniece Ligita Eglīte atzīst: nevarot sevi iedomāties bez rokdarbiem – tas patiešām esot viņas dzīvesveids un dzīvesprieks.
 
5.jūl 2012
Paplašināti sejas asinsvadi, kas vaigiem periodiski liek ziedēt kā rozēm, tikai sākotnēji ir kosmētiska problēma – nereti tie ir jau slimības vēstneši. Rozācija var attīstīties dažādi un jebkurā vecumā, un to ir iespējams izārstēt, taču no šīs slimības ir iespējams arī izvairīties.
 
29.jun 2012
Lielākā daļa cilvēku, kuru darbs ir saistīts ar ilgstošu sēdēšanu pie datora, cieš no dažādiem muguras sāpju veidiem.
 
28.jun 2012
Dzintars ir viens no vērtīgākajiem minerāliem, kurš atrodams dažādās pasaules malās, tomēr pats senākais dzintara ceļš ved uz Baltijas jūru. Tas kalpo ne tikai kā skaista rotaslieta, bet arī kā efektīvs līdzeklis skaistumkopšanā un veselībā.
 
27.jun 2012
Gadalaikā, kad laikapstākļi mēdz mūs lutināt, labprāt izvēlamies staigāt ar basām kājām un vaļējiem apaviem. Tieši šis ir laiks, kad kāju izskatam, līdz ar to arī veselībai nepieciešams pievērst īpašu uzmanību.
 
27.jun 2012
Dzīvības uzturēšanai saules gaisma ir absolūti nepieciešama – tā uzlabo garastāvokli un ļauj labi justies. Taču saules apdegumi, krunkas un ādas vēža attīstības risks ir šīs monētas otra puse. No šiem negatīvajiem efektiem var izvairīties, lietojot saules aizsargkrēmus. Kā izvēlēties pareizo?
 
26.jun 2012
Dzīvnieku īpašniekiem tiek piedāvātas arvien plašākas iespējas lutināt savus mīluļus, gan iegādājoties tiem greznus tērpus un aksesuārus, gan ļaujot baudīt SPA procedūras. Šonedēļ Rīgā kļuvis par vienu dzīvnieku modes salonu vairāk, jo durvis vēris dzīvnieku modes namiņš „ĻUSI & OLSI”.
 
20.jun 2012
Kas var iedomāties Jāņus bez siera, alus un speķa pīrāgiem. Kāda būtu alternatīva Jāņu tradicionālajiem ēdieniem tad, ja gribas ievērot slaido līniju un arī panašķoties, stāsta uztura speciāliste Gundega Rudzīte un diētas ārste, homeopāte un aromterapeite Inga Fuksa.
 
18.jun 2012
Japāņu kosmētikas kompānija laidīs klajā sejas krēmu, kas ir dārgāks par zeltu, - 50 gramus produkta varēs iegādāties par 1 050 000 jenu (7381 latu).
 
18.jun 2012
Beidzot Rīgas tirgos var iegādāties Latvijā uz lauka audzētās zemenes, informē Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centra vadītāja Ingūna Gulbe.
 
29.mai 2012
Maija pēdējās dienās UV radiācijas indekss (UVI) nepārsniegs vidējās kategorijas atzīmi. Kad debesis kļūs skaidras, varēsim sauļoties, ievērojot visus drošības pasākumus, lai iegūtu veselīgu iedegumu. Bet pagaidi! Vai veselīgs iedegums vispār pastāv?
 
28.mai 2012
Ir gadalaiks, kad pat vislielākais mājās tupētājs un komforta cienītājs tiecas pie dabas, vēlas priecāties par ziediem un putnu dziesmām vai doties piknikā.
 
17.mai 2012
Kādā jaunā pētījumā atklājies, ka cilvēkiem, kuri ikdienā dzer kafiju, ir mazāks risks pāragri nomirt, nekā tiem, kuri to nedara.
 
15.mai 2012
Atmodušies līdz ar dabu, mēs kļūstam aktīvāki, plānojam savu vasaru, vēlamies baudīt sauli, siltu vēju, spirdzinošu jūras ūdeni, gribam ceļot, čakli kopt savu dārzu vai vienkārši sēdēt piesaulītē un pārmaiņas pēc nedarīt neko.
 
15.mai 2012
«Svara samazināšana un regulēšana vienmēr ir komplekss pasākums,» atgādina fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Inese Kokare. Viens no papildu līdzekļiem, lai ziemā uzkrātie tauciņi ātrāk pazustu un veiksmīgāk sagatavotos vasaras sezonai, ir masāžas.
 
11.mai 2012
«Pasniedzēja mani mēģināja izsist no līdzsvara, sakot, ka manas bildes ir pārāk labas un pozitīvas, ka mūsdienās sabiedrību vairāk uzrunā asinis un negatīvais. Viņai likās, ka bērniem jārauj nost galvas [attēlā – gleznā Atkal redzēšanās prieks], ka tad darbs iegūtu citu pavērsienu.
 
9.mai 2012
Sagaidījuši savu pirmo mazuli, dēliņu Kasparu, jaunie vecāki Ieva un Rihards zināja, ka gribēs trīs bērnus, no kuriem vismaz vienu meitiņu. Bet liktenim bija labpaticies dāvāt viņiem trīs brašus puikas.
 
7.mai 2012
«Ja tu gribi ēst, tev jāzina, ko tu gribi, un, kad tu zini, ko tu gribi, jāzina arī, kāpēc tu to gribi. Un, ja to var sasiet kopā, veselību var dabūt vienā mirklī. Galvenais ir zināt, ko likt pretī, lai organismā atgūtu nepieciešamo līdzsvaru. To māca makrobiotika,» saka Roberts Lācītis, Latvijā vienīgais diplomētais makrobiotikas speciālists ar 15 gadu stāžu šajā jomā.
 
7.mai 2012
Latvijas sievietes apzinās savu vērtību un ir gandarītas par ārējo izskatu, savukārt par skaistuma etalonu Latvijas mērogā visbiežāk minējušas modes žurnālisti Maiju Silovu, liecina tirdzniecības centra Domina Shopping veiktā aptauja. Tāpat sievietes ārējo dotumu ziņā labprāt vēlētos līdzināties dziedātājām Lindai Leen un Marijai Naumovai, kā arī aktrisei Agnesei Zeltiņai.
 
7.mai 2012
Mūsu āda ir iekšējo orgānu veselības spogulis. Ādas stāvoklis ir cieši saistīts ar organisma vispārējo veselību, un to atzīst gan Rietumu, gan Austrumu medicīna, kura šo saikni izmanto divējādi: gan, iedarbojoties uz ādu, panāk vēlamās izmaiņas iekšējos orgānos, gan, ārstējot iekšķīgas kaites, panāk ādas stāvokļa uzlabošanos.