Trešdiena, 21.februāris

redeem Ariadne, Eleonora

arrow_downwardDobele

20. novembrī Dobelē jauniete, vadot automašīnu „Audi A6 Avant”, nepakļāvās policistu vairākkārtējām prasībām apturēt transportlīdzekli. Apdraudot apkārtējo ceļu satiksmes dalībnieku drošību, jauniete turpināja bēgšanu, līdz izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, iebraucot stāvēšanai novietotā automašīnā. Likumsargi pārbaudes laikā konstatēja, ka jauniete dzīvo bez deklarētas dzīvesvietas, ir sēdusies pie stūres, būdama alkohola reibumā, un bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo ir sākti 8 administratīvo pārkāpumu procesi un viens kriminālprocess.
22.nov 2021 Portāls nra.lv
Svētdien kādam vīrietim Dobelē par agresiju pret policistiem un mājsēdes neievērošanu piemērots 750 eiro sods, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā.
25.okt 2021 Ziņu aģentūra LETA
Jaunajam Dobeles novada domes priekšsēdētājam Ivaram Gorskim (LZS) un izšķirošās balss īpašniekam balsojumā par līdzšinējā mēra gāšanu Mārim Feldmanim ("KPV LV") Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sāktajā kriminālprocesā neesot piemēroti nekādi statusi.
7.okt 2021 Ziņu aģentūra LETA
«Dobeles novads ir liels un stiprs – esam 21 lielākā novada vidū, tādēļ varam īpaši lepoties ar to, ka mums ir daudz spēcīgu ražotāju. Un ne tikai! Bez lielajiem ražotājiem novadā sekmīgi darbojas arī mazie uzņēmumi,» saka Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra (PIUAC) direktore Brigita Tivča.
15.jan 2014 Ilze Upīte
Atraktīva un daudzpusīga sporta un kultūras dzīve ir jebkura novada lepnums. Izņēmums nav arī Dobele, kur par šīm jomām rūpējas Dobeles novada Kultūras un sporta pārvalde.
15.jan 2014 Ieva Ozola
Aizvadītā gada vasaras beigās a/s Dobeles dzirnavnieks ekspluatācijā nodeva spageti ražotni, kas ir vienīgā lieljaudas spageti ražotne Latvijā. Tas ir loģisks turpinājums jau esošajai īsformas makaronu ražošanai, ko Dobeles dzirnavnieks uzsāka 2012. gada vasarā.
15.jan 2014 Daiga Stokenberga
Iepriekšējais gads Dobeles Valsts ģimnāzijai ir bijis veiksmīgs. Gada nogalē Latvijas Universitātē (LU) notika Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) starptautiskā izglītības kvalitātes pētījuma (PISA) rezultātu prezentācija Latvijas skolēnu kompetence matemātikā, dabaszinātnēs un lasīšanā starptautiskā salīdzinājumā, kur ar prieku uzzinājām, ka šajā pētījumā 215 Latvijas skolu starpā esam 5. vietā.
15.jan 2014 Inese Didže
Ar lieliem izslaukumiem no govs un labām graudaugu ražām, kā arī augstu darba kultūru Agrofirma Tērvete jau vēsturiski ir bijusi par piemēru citiem Latvijas lauksaimniecības uzņēmumiem.
15.jan 2014 Daiga Stokenberga
Pirms nepilna gada Dobeles un apkārtnes slimnīca ieguva pilnībā rekonstruētu ķirurģijas bloku – palātas ķirurģijas, traumu un ginekoloģijas profila pacientiem un divas operāciju zāles ar palīgtelpām.
15.jan 2014 Daiga Stokenberga
Intervija ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju Andreju Spridzānu.
15.jan 2014 Daiga Stokenberga
Pēdējo gadu laikā Dobeles ūdenssaimniecība piedzīvojusi vērienīgas pārmaiņas un uzlabojumus. Pērnais gads uzņēmumam noslēdzies ražīgi – pabeigta vairāku nozīmīgu projektu īstenošana un vēl virkne projektu patlaban atrodas realizēšanas stadijā.
15.jan 2014 Ilze Upīte
Virzīties uz priekšu soli pa solim, lai ieinteresētie cilvēki saņemtu tieši tādu rezultātu, kāds nepieciešams – pēc šāda principa strādā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Dobeles un Jelgavas konsultāciju birojs.
15.jan 2014 Ilze Upīte
Krimūnu pagasts atrodas Dobeles novadā un robežojas ar Bērzes un Auru pagastiem un Dobeles pilsētu. Krimūnās ir vairāki ievērības cienīgi objekti, tostarp trīs parki ar dažādu nozīmi un vēsturi. Tagad garāmbraucēji labprāt piestāj arī pie jauniegūtā dižakmens.
15.jan 2014 Ingrīda Dērveniece
Salīdzinājumā ar pagājušā gada novembri šogad apkures maksa Daugavpilī samazinājusies par 19,1% jeb gandrīz vienu piektdaļu, aģentūru LETA informēja pašvaldības AS "Daugavpils siltumtīkli" administrācijā.
14.dec 2013 Ziņu aģentūra LETA
Kurzemē un Zemgales rietumu daļā ilgstoši līst un pēdējās 48 stundās visvairāk lijis Dobelē, kur šajā laikā nolijuši gandrīz 90% no septembra nokrišņu normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
19.sep 2013 Ziņu aģentūra LETA
Veselības inspekcija ir saņēmusi informāciju, ka Dobelē savu darbību ir atsācis un ar laikrakstu starpniecību veselības aprūpes pakalpojumus piedāvā Guntis Ezergailis, kuram Inspekcija jau 2011.gadā uzdeva pārtraukt neatļautu ārstniecību, kad lietu materiāli par G.Ezergaiļa veikto neatļauto ārstniecību visas Latvijas teritorijā tika iesniegti tiesībsargājošām institūcijām.
11.apr 2013 Portāls nra.lv
27. marts teātriem ir svētki, jo tiek atzīmēta Starptautiskā Teātra diena. Liepājas teātrī par šo dienu tiek domāts jau laikus, un jau iespējams iegādāties biļetes uz aktieru Teātra dienas koncertu «Aktiera pirksts NR. 2703». Tas izskanēs trīs vakarus pēc kārtas – 26., 27. un 28. martā.
13.mar 2013 Ilze Upīte
Tieši pirms Ziemassvētkiem 1000 Tērvetes agrofirmas slaucamo govju pirmo reizi ienāca savās jaunajās mājās. Ieplānotā jaunā slaucamo govju kompleksa pirmā kārta – novietne 1000 govīm, kā arī slaukšanas zāle un pārējā infrastruktūra, kas būs vienota visam 3000 govju kompleksam, – ir nodota ekspluatācijā.
16.jan 2013 Ingrīda Dērveniece
AS Dobeles dzirnavnieks ir viens no lielākajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Pērnais gads uzņēmumam izdevies patiesi veiksmīgs – to apliecina gan apgrozījuma un ražošanas apjoma palielināšanās, gan nozīmīgi apbalvojumi, kā arī kāpums Latvijas mīlētāko zīmolu topā. «Tas norāda, ka esam uz pareizā ceļa,» ir pārliecināts uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils.
16.jan 2013 Ilze Upīte
Gada ritumā ir vairākas reizes, kad aizdedzam sveces, lai atzīmētu svētkus. Bet vēl vairāk ir tādu mirkļu, kad sveču siltās liesmas ienes īpašas sajūtas arī ikdienā, jo īpaši tumšākajos gadalaikos – mājās rada omulību, kalpo kā dekoratīvs elements galda klājumā vai interjerā.
16.jan 2013 Ilze Upīte
Sports, kultūra un tūrisms ir nozares, kurās ļoti nepieciešama pašu iedzīvotāju aktivitāte un atbalsts.
16.jan 2013 Inga Ozola
Dobeles Valsts ģimnāzijā mācību process nav tikai teorētisks, bet arī praktisks un inovatīvs – par to liecina jaunu mācību metožu ieviešana, vides pilnveidošana un bagātīgs ārpusstundu aktivitāšu klāsts.
16.jan 2013 Ilze Upīte