Tabu frāzes, kas piesaista slimības un neveiksmes

© Foto: depositphotos.com

Viss, ko mēs sakām, ietekmē mūsu dzīvi. Tajā pašā laikā ir frāzes, kas var negatīvi ietekmēt fizisko un psiholoģisko veselību. Daži bīstami izteicieni, ko vajadzētu izslēgt no vārdu krājuma.

"Neko sev!"

Kad cilvēkus kaut kas ļoti pārsteidz, šī frāze parādās dabiski. To parasti saka kontekstā ar patīkamu pārsteigumu par citu panākumiem. Būtībā šis izteiciens satur domu, ka mēs nevēlamies neko paturēt sev. Saite satur frāzes, kas palīdzēs savākt savu gribu dūrē, raksta Techinsider.

Izrādās, ka ar tās palīdzību mēs nogriežam no sevis visus tos labumus, kas mūs piemeklējuši. Tāpēc labāk ir aizstāt šo frāzi ar “Vov”. Tādā veidā sakāt pasaulei, ka vēlaties iegūt tādas pašas lietas un kļūt par līdzīgu panākumu īpašnieku.

Foto: pixabay.com

"Tu jau man sēdi aknās!"

Šis izteiciens attiecas arī "man apnicis". Šīs frāzes izraisa psihosomatiskus procesus organismā: var sāpēt kakls, traucēta gremošana utt.

Šajā kategorijā ietilpst arī tādas frāzes kā “Tu mani tracini” vai “Tu man radi galvassāpes”, “Es vairs nevaru izturēt”, “Kaut es tevi vairs nekad neredzētu”.

Šīs frāzes var izraisīt arī negatīvu programmu, kas saistīta ar fizisko ķermeni. Ar to palīdzību ieprogrammējat sevi slimībām. Tāpēc labāk no šīm izvairīties.

"Es esmu izspiests kā citrons"

Ir svarīgi saprast, ka visi vārdi, kurus mēs runājam, darbojas kā afirmācijas un kodu pārprogrammēšana. Piemēram, kad sakāt: "Es esmu izspiests kā citrons", patiešām sākat justies vēl vairāk noguris, jums trūkst resursu.

Šeit var iekļaut arī izteicienu “Es krītu no kājām”. Tādā veidā prognozējat problēmas ar ekstremitātēm.

Foto: pixabay.com

"Es saku pēdējo reizi"

Par ko ir šī frāze? Ka tas nekad vairs neatkārtosies. Bet loģiski, ka “pēdējam laikam” ir tikai viena, pilnīgi saprotama nozīme.

Lasi arī: Kāpēc pasakas jālasa gan pieaugušajiem, gan bērniem

"Mana sirds asiņo"

Frāze asociējas ar dziļu līdzjūtību, bet zemapziņa visu uztver burtiski, tā neprot domāt tēlos. Regulāri atkārtojot vārdus ar līdzīgu nozīmi, var izraisīt sirds un asinsvadu slimības. Īpaši fiziska vai emocionāla stresa brīžos.

Foto: pixabay.com

"Nav naudas"

Ar tādiem izteicieniem kā “Nav pietiekami daudz naudas”, “Nav naudas”, mēs uzsākam negatīvu finanšu scenāriju. Nauda lasa tavu noskaņojumu un vienkārši nenāk pēc šādām frāzēm. Mēģiniet tos aizstāt ar kaut ko, piemēram, “Nauda drīz būs” vai “Nauda ir, bet citiem mērķiem”.

Ir svarīgi visas šīs frāzes izslēgt no ikdienas lietošanas un aizstāt tās ar pozitīviem antonīmiem. Kad mēs domājam pozitīvi un atspoguļojam to pasaulē ar verbālās izpausmes palīdzību, šķiet, ka mūsu dzīve tiek pārprogrammēta. Mums ir vairāk enerģijas un motivācijas virzīties uz priekšu.

“Man ir daudz enerģijas” vai “Manam ķermenim ir daudz resursu”, “Manas kājas ir ļoti spēcīgas”, “Tu mani iedvesmo”, “Es dzīvoju pārpilnībā” - šādas frāzes dos impulsu jaunām iespējām.

Ar visām negatīvajām frāzēm mēs barojam slimības. Bet, kad iemācāmies tās izrunāt, enerģija pārstās būt destruktīva. Tas dos iespēju virzīties uz priekšu.

Tāpēc atbrīvojieties no bīstamām frāzēm, īpaši tām, kas attiecas uz fizisko un garīgo veselību. Piepildiet savu dzīvi ar optimismu, mīlestību un harmoniju!

Svarīgākais