Mūsdienās cilvēki daudz biežāk atrod iekšējo motivāciju sāpēs un bailēs, nevis mīlestībā un kaislībā pret dzīvi. Kāpēc? Jo viņi pēc dabas ir ieprogrammēti šādām reakcijām. Taču rīcība mīlestības dēļ ir cilvēka, nevis bioloģiskā izvēle. Kādi ir vienkārši veidi, kā mainīt domu gājienu un pārkonfigurēt apziņu.
Ir divi galvenie pašattīstības veidi. Tos var nosacīti klasificēt kā modeļus vai zinātniskas kontroles shēmas ar pozitīvu un negatīvu atgriezenisko saiti. Nesen zinātnieki ir atklājuši, ka tikai 6% lēmumu pieņemam, izmantojot neokorteksu, bet atlikušie 94% ir smadzeņu darbs, kas satur izdzīvošanas modeļus. Tāpēc cilvēku tik viegli motivē sāpes un bailes, un viņam ir tik grūti sekot mīlestības iedvesmai.
Daudzi cilvēki saprot nopietno problēmu, ar ko viņi saskaras. Ja vēlaties attīstīties, ir ļoti svarīgi apzināties, ka situācijas, domāšanas veida un uzvedības maiņai būs jāpieliek ievērojamas pūles.
īts ir labākais periods jebkurām pārvērtībām. Naktīs mēs uz aptuveni 8 stundām izkrītam no ierastajiem uzvedības modeļiem. Pēc pamošanās ir unikāla iespēja izmantot šo jaunu domāšanas procesu palaišanai, nevis neapzināti sekot vecajiem.
Šādus labvēlīgus mirkļus vajadzētu veltīt svarīgām aktivitātēm. Netveriet tālruni, tiklīdz dzirdat modinātāja signālu, neskrieniet uz tualeti vai dušu. Mēģiniet dot sev pirmās 2-3 minūtes pēc miega, iestatot pareizo ritmu nākamajai dienai.
Atcerieties, ka mīlestība pret sevi nedzīvo prātā, bet gan ķermenī. Tieši pie tā ir jāstrādā. Novietojiet labo roku uz sirds un kreiso roku tieši zem vēdera. Dziļi ieelpojiet, lai abas plaukstas būtu uzspiestas uz augšu, sajūtiet kustību, siltumu un pulsu zem tām. Pasveicini savu ķermeni, saki sev: “Sveiks, mans ķermenis. Sveika mana sirds. Es tevi mīlu." Šīs frāzes ir jāsaka garīgi un jāmēģina nodot vēstījumu ar roku pieskārienu.
Ir svarīgi saprast, ka sievietes ir globālās ekonomikas dzinējspēks. Vairāk nekā 70% no patēriņa preču pirkumiem veic puse cilvēces - sievietes. Un, lai kontrolētu sieviešu apziņu, bizness pastāvīgi iedveš viņās mazvērtības un nepietiekamības sajūtu. Turklāt, ja agrāk to darīja reklāma, tad tagad tajā aktīvi iesaistās influenceri. Uzņēmumi maksā par manipulācijām, kas liek cilvēkiem izstrādāt kompleksus un iegādāties noteiktas lietas.
No rīta tu pamosties ar lielisku garastāvokli, apskauj savu ķermeni, ej dušā. Tomēr, uzsākot savu dienu, nebrīnieties par emocionālo spiedienu, ko uz jums radīs sociālie tīkli, mediji un vides reklāma. Ja vēlaties dzīvot mīlestībā, ievērojiet informācijas higiēnu. Tavā tālrunī, televizorā un citos sīkrīkos ir pietiekami daudz negatīvisma un provokāciju, kas var tevi sadusmot uz ilgu laiku.
Sievietes bieži sevi dziļi kritizē, tāpēc ir nepieciešama mūsu iekšējā dialoga radikāla pārstrukturēšana. Sāciet “ķert” sev adresētus destruktīvus negatīvus vārdus. Padomājiet par to, kura ir domas patiesībā. Ir jēga saglabāt tabulu, kurā vienā slejā ir uzskaitītas biežāk atkārtotās frāzes, bet otrā - kam tās pieder, kuru balsis skan galvā.
Jūs būsiet pārsteigts, cik daudz toksisku citu cilvēku attieksmes ir prātā. Iemācieties radīt viņiem pretlīdzekļus. Atcerieties, piemēram, pirmā skolas skolotāja izteikto īpašību: "Tu esi neveiksminieks, tev nekad neizdosies, tu pat nevari laikus izpildīt mājasdarbus!" Formulējiet atbildi šim izaicinājumam, atpazīstiet sevi nevis kā meiteni, bet gan kā pieaugušu un spēcīgu sievieti, kas spēj tikt galā ar jebkādām problēmām.
Ir svarīgi uzraudzīt šādas domas un pretoties to ietekmei, neaizmirstot atgriezties ķermenī. Ir ļoti noderīgi pateikt sev, ka viss būs labi. Šajā gadījumā varat atkārtot praksi ar plaukstām uz krūtīm un vēdera, elpot, sajūtot to kustību uz priekšu un atpakaļ. Sajūti, ka esi šeit, ka ar tevi viss ir kārtībā un ka tu dzīvo brīnišķīgā pasaulē.
Mīlestība nav jēdziens, bet stāvoklis, tāpēc tā sevī ir jākopj. Piemēram, atgriežoties no darba, nevajadzētu nekavējoties ķerties pie mājas darbiem. Jādod sev 5 minūtes, jāpaliek vienatnē ar sevi un jāveic vienkāršs vingrinājums.
Berzējiet rokas kopā, lai tās sasildītos, novietojiet labo krūšu vidū un kreiso uz augšu. Koncentrējieties uz sirdspukstiem, pievērsiet uzmanību tam, vai tā sāp vai pulsē maigā, patīkamā ritmā. Ieklausieties savos iekšējos procesos un kādu laiku palieciet šajā pozīcijā.
Ņemiet vērā, ka pašattīstības motivācijas atrašana mīlestībā būtībā ir sevis atzīšana par šīs sajūtas avotu un centru. Ja attīstība kļūst par mērķi, tad jūs vienkārši radāt vēl vienu mehānisku zaķi, ko bezgalīgi dzenāsit. Ja novietojat savu mīlestību ārpusē, riskējat pavadīt visu savu dzīvi tās meklējumos, kļūt atkarīgi no kāda veida apgaismības vai vīrieša, ar kuru vajadzētu iepazīties. Un tas acīmredzami nav ceļš uz laimi.