“Ir dabiski redzēt un satraukties, ka svars mainās dzīves laikā, taču veselīga attieksme pret savu veselību un labsajūtu ir svarīga svara kontrolei jebkurā vecumā. Tieši tāpēc - neatkarīgi no pašreizējā dzīves posma, šie padomi var palīdzēt jums pārvaldīt svaru un uzlabot vispārējo veselību,” raksta healthline.com.
Atcerieties, ka tad, ja runa ir par veselību, ārsts var būt jūsu labākais draugs, sabiedrotais, lai rezultāts sasniegtu izvirzītos mērķus.
Uzticieties speciālistiem, kas zina, ko runā, ko iesaka, jo viņu pieredze ir vērienīga.
Lai uzraudzītu savu vispārējo veselību, ārsti var palīdzēt kontrolēt svaru un apzināties noteiktus ar svaru saistītus apstākļus, piemēram, augstu holesterīna līmeni un diabētu.
Aktīvs un regulārs dzīvesveids nevienam līdz pat šodienai nav nācis par skādi.
Pat 20 minušu pastaiga katru dienu var uzlabot garastāvokli un palīdzēt zaudēt lieko svaru.
Arī dažādi vingrinājumi, pilates un pat zumba jums tikai palīdzēs uzturēt sevi formā. Tāpat arī dažādas aktivitātes svaigā gaisā nāks tikai par labu, piemēram, pārgājieni un pastaigas gar jūru.
Ne velti saka, ka meditācija un joga palīdz mums samazināt stresu un justiem mierīgākiem jebkurā dzīves posmā un jebkurā vecumā.
Apzināta meditācija ilgtermiņā spēs uzlabot jūsu garīgo veselību, kas ir saistīta ar lieko svaru, jo tieši dažādos lūzuma brīžos roka pie ledusskapja sniedzas biežāk un biežāk.
Kopiet ne tikai savu veselību, bet arī savu mentālo veselību.
Uzturs ir vēl viens stūrakmens ceļā uz svara samazināšanu. Neatstājiet ēdienkartes sakārtošanu uz vēlāku.
Meklējiet uztura speciālistus, kas jums tikai palīdzēs.
Turklāt profesionālis būs tas, kurš var strādāt ar jūsu ķermeni ilgtermiņā, palīdzot tikt pie vēlamā rezultāta daudz ātrāk un, kas ir pats svarīgākais, nenodarot sev pāri.
Fizisku aktivitāšu plānošana kopā ar draugiem vai pat kopīga laika pavadīšana virtuvē, mācīšanās pagatavot gardas un veselīgas maltītes, var arī palīdzēt jums šajā dzīves posmā nomainīt neveselīgos ieradumus, kas ietekmē svaru.
Arī alkohola regulāra lietošana izraisa svara pieaugumu, kā arī citas veselības problēmas, gan garīgas, gan fiziskas. Padomājiet par savu patēriņu ikdienā.
Tāpat atcerieties, ka svars var svārstīties dažādos dzīves posmos. Kā bērni mēs parasti nezinām, kā pārtikas produkti ar augstu cukura saturu, piemēram, konditorejas izstrādājumi, ietekmē mūsu veselību. Taču, novecojot, mēs uzzinām un vairāk apzināmies negatīvo ietekmi, ko var izraisīt šie īpaši apstrādātie pārtikas produkti ar zemu uzturvielu daudzumu.