Gludi, spīdīgi un mīksti mati. “Dzintars” kondicionieri palīdzēs sasniegt mērķi

© Foto: publicitātes

Matu kondicionieris ir produkts, kura uzdevums ir atjaunot matu šķiedru mitruma līmeni, padarot matus vijīgus, gludus un spīdīgus.

Turklāt kondicionieris kopā ar šampūnu jālieto viens pēc otra. Kādi ir “Dzintara” produkti šajā plašajā sortimentā, lai ikviens saviem matiem spētu piešķirt ne tikai apjomu, bet arī veselīgu izskatu?

Kondicionieris smalkiem matiem “Tūja”

Foto: publicitātes

EUR 6,59

Īpaši veidots kondicionieris nostiprina smalko matu struktūru visā to garumā, piesātinot matus ar nātres un priežu mizas ekstraktiem, kas piešķir matiem apjomu un veselīgu izskatu.

Zaļa ziedu un augļu aromāta kompozīcija ar atsvaidzinošām piparmētru un neroli notīm, kā arī Ķīnas bumbieru gardo noti.

Lietošana: pēc mazgāšanas ieklājiet mitros matos, īpašu uzmanību pievēršot matu galiem. Pēc lietošanas matus labi izskalot. Labākam rezultātam, lietot kopā ar šampūnu Tūja.

Izvairieties no saskares ar acīm. Ja notiek saskare, rūpīgi izskalojiet ar ūdeni.

Kondicionieris krāsotiem un balinātiem matiem “Dubulti”

Foto: publicitātes

EUR 6,59

Kondicionieris atjauno matu virsmu un uzlabo matu dabīgo aizsargslāni, padarot tos gludākus un spīdīgākus. Antioksidanti no priežu mizas ekstrakta palīdz izcelt matu krāsas toni.

Austrumniecisks ziedu aromāts ar sarkanā persika, tuberozes un sandalkoka notīm.

Lietošana: pēc mazgāšanas ieklājiet mitros matos, īpašu uzmanību pievēršot matu galiem. Pēc lietošanas matus labi izskalot. Labākam rezultātam, lietot kopā ar šampūnu Dubulti. Izvairieties no saskares ar acīm. Ja notiek saskare, rūpīgi izskalojiet ar ūdeni.

Kondicionieris sausiem matiem “Kolka”

Foto: publicitātes

EUR 6,59

Kondicionieris veidots ar aļģu ekstraktu kompleksu, kas atjauno mitruma līmeni, un karnaubas vasku, kas padara matus spīdīgus, mīkstus un elastīgus, kā arī novērš mitruma zudumu. Priežu mizas ekstrakts nodrošina antioksidanta funkciju veselīgākiem matiem.

Svaiga ziedu un ūdens aromāta kompozīcija ar maijpuķīšu, aldehīdu un muskusa notīm.

Lietošana: pēc mazgāšanas ieklājiet mitros matos, īpašu uzmanību pievēršot matu galiem.

Pēc lietošanas matus labi izskalot. Labākam rezultātam, lietot kopā ar šampūnu Kolka. Izvairieties no saskares ar acīm. Ja notiek saskare, rūpīgi izskalojiet ar ūdeni.

Kondicionieris trausliem un bojātiem matiem “Dzintari”

Foto: publicitātes

EUR 6,59

Kondicionieris dziļi baro un nostiprina matu struktūru. Sastāvā esošā rīcineļļa atjauno matu elastīgumu pat ļoti bojātiem un gariem matiem. Mati viegli ķemmējas un padodas matu ieveidošanai. Priežu mizas ekstrakts nodrošina antioksidanta funkciju veselīgākiem matiem.

Silta ziedu un augļu aromāta kompozīcija ar sulīgo aprikožu, jasmīnu notīm un pūdera akordu.

Lietošana: pēc mazgāšanas ieklājiet mitros matos, īpašu uzmanību pievēršot matu galiem. Pēc lietošanas matus labi izskalot. Labākam rezultātam, lietot kopā ar šampūnu Dzintari. Izvairieties no saskares ar acīm. Ja notiek saskare, rūpīgi izskalojiet ar ūdeni.

Dzīvesstils

Ideāli piemērots tiem, kas rūpējas par savu veselību un svaru. Salāti ar dārzeņiem un tortiljas čipšiem – vienkārša recepte, kuras gatavošana aizņem tikai 20 minūtes.

Svarīgākais