“Dzintars” uzsācis sadarbību ar “Radio Tev” ētera balsi un pasākumu vadītāju Lauri Zalānu

© Foto: publicitātes

“Dzintars” nāk klajā ar jaunumiem. Ir izvēlēts jaunais zobu pastu vēstnieks, kurš ikdienā sevi pierāda uz dažādām skatuvēm. Tas ir neviens cits kā Lauris Zalāns, kurš sabiedrībā plašāk pazīstams, kā “Radio Tev” ētera personība, dažādu pasākumu vadītājs, “Ghetto Games” pārstāvis un satura veidotājs dažādās platformās.

Jautājot Laurim par jauno sadarbību, pasākumu vadītājs atklāj, ka viņš ikdienā ir kopā ar “Dzintaru”, jo tieši “Dzintars” ir viņa pozitīvās rutīnas ceļvedis visai dienai.

Esmu sapratis, ka “Dzintars” man ir ļoti vajadzīgas, nepieciešamas, gribētas un svarīgas rutīnas sastāvdaļa. Rutīna tikai un vienīgi labā nozīmē.

Foto: publicitātes

“Dzintara” produktus es izmantoju savas vizuālās un noteikti arī iekšējās pasaules un identitātes spodrināšanai.

Un spodrināšanai vistiešākajā šā vārda nozīmē, jo ikdienā vismaz 2 reizes dienā lietoju “Dzintara” zobu pastas, tāpat man ir arī citi produkti, ko izmantoju, lai ikdienā rūpētos par savu higiēnu.

Lauris zobu pastām ir radījis video, kas jau ir iemantojis vairāku tūkstošu simpātijas. Sabiedrība turpina komentēt un dalīties ar video savos sociālajos tīklos.

“Dzintars” vēstnesis stāsta, ka ideja par zobu pastu video atnāca, paskatoties uz produkta identitāti.

Foto: publicitātes

Īstā formula ir meklējama tajā, ka man ļoti patīk vizuālais noformējums. Man patīk “Dzintara” izvēlētās spilgtās krāsas uz zobu pastu iepakojumiem. Tāpat man ļoti patīk paši nosaukumi, jo tam visam apakšā ir doma.

Uzrunā arī vizuālā identitāte, jo, līdz ko tu paskaties uz produktu, secinu, ka tur tik loģiski viss ir salicies - krāsas, produktu apraksti, nosaukumi.

Labākais ir tas, ka zobu pastu iepakojumi paši runā ar mani. Redzu, kādi tie ir.

Piemēram, viena no zobu pastām ir “Anīss”. Es izlasu šo vārdu un man tas liekas neaizskaramais, ja gribi, tad tīri, ja nē, tad man arī nevajag. Arī krāsas daudz saka priekšā. Anīsam ir vēsa, kas arī liekas neaizskarama, bet, piemēram, upenīte ir mazliet dzēlīga.

Jautājot “Radio Tev” ētera personībai, kāpēc ir jātīra zobi, Lauris ir pārliecināts, ka zobi ir jātīra katru dienu, jo zobi iet cilvēkam pa priekšu.

Foto: publicitātes

Ja mēs paši nekopsim un paši sevi neuzturēsim vislabākajā formā un noskaņojumā, vislabākajā, kādā vien mēs spējam iedomāties, sevi vislabākajā identitātē, kāpēc, lai kāds cits to darītu?

Zobi ir viena no lietām, kas iet tev pa priekšu, ar ko tu liec cilvēkam uzreiz sevi asociēt, tāpēc tīrīt tos ir svarīgi.

Skaties video šeit:

“Dzintars” zobu pastu unikālās īpašības:

Visas zobu pastas satur 95% dabīgas izcelsmes izejvielas;

  • Visas zobu pastas palīdz efektīvi baltināt zobus;
  • Zobu pastas palīdz mūsdienīgi tikt galā ar nepieciešamo mutes dobuma higiēnu;
  • Visas “Dzintars” zobu pastas satur augstu vai ļoti augstu fluorīda saturu, kas efektīvi un pierādīti cīnās ar kariesu;
  • Optimāla segmentācija - pielāgotas dažādām klientu vajadzībām un dzīves situācijām (jūtīgi zobi un smaganas);
  • Visu zobu pastu tekstūras pielāgotas gan tradicionālajai tīrīšanai, gan izmantojot elektronisko zobu birsti;
  • Visas zobu pastas satur dabīgos ekstraktus un unikālus aromātus, kas nodrošina pārsteidzošu lietošanas pieredzi, kas ir neatņemama mūsdienīga kosmētikas līdzekļa sastāvdaļa.

Ar “Dzintars” zobu pastu klāstu, iepazīsties šeit

Dzīvesstils

Virtuves huligāns Pipars piekrīt, ka laiks mūsdienās ir dārgs, tāpēc piedāvā recepti, kur 20 minūšu laikā ir iespēja pagatavot garšīgu maltīti visai ģimenei. Pārliecinies pats!

Svarīgākais